confessions

pasaklikontes

2. nesil Yazar - Geleceği parlak

  1. toplam entry 67
  2. takipçi 5
  3. puan 1164

kol düğmeleri

pasaklikontes
Erkeklere satacak bir şey arayıp tarayıp böyle bir şey bulmuş işte dış mihraplar. Yakayı , bağırı , kıllı döşü kapatmayı becerin de bir ; aman kol düğmesi de kusur kalsın. Hayır yani bir erkek önündeki kıl yumağıyla nasıl daha çekici, temiz ve yahut yakışıklı görünebileceğini sanır ki ? Zannımca; o düğmelere , o kadar para verdikten sonra beynin mantıklı düşünme fonksiyonu devre dışı kalıyor. Boşalan cüzdandan , karttan sonra içi yanıyor açıyor nefes almak için. Yapmayın. Gerçekten yapmayın. Hiç şık hareketler değil...

tecavüzün suçlusu kadındır

pasaklikontes
Sen hiçbir annenin; öz ve ya üvey oğluna kızına , hiçbir gelinin; kaynanasına ve kaynananın gelinine , teyzenin halanın yeğenine , ablanın bacısına ve ya bacının ablaya herhangi bir taciz , tecavüz olayını duydun mu ? Ya da % ye vurduğudunda bunların herhangi birini gerçekleştiren kaç tane kadın gördün, duydun ? Mesela ben annemin sütü çok acı diyen ve ağzına boşalırken bebeğini boğan bir anne görmedim mesela. Komşunun oğlunu kızını merdiven boşluğunda kıstırıp elleyen bir kadınla da karşılaşmadım. Sırf erkeksizlikten , parası yok ve çirkin olduğunu düşündüğü için hiçbir erkek yüz vermiyor diye mahalledeki bir çocuğu şekerle evine çağırdıktan sonra tecavüz ederken bağırmasın diye ağzını kapatırken boğan bir kadının haberini de izlemedim. Teyzesiyle ablasının ırzına geçtiği için 13 14 yaşında hamile biri de var diyebilir misin bana ? Bir dünyayı otostopla gezipte Türkiye ye geldikten sonra kadınlar tarafından tecavüze uğrayıp öldürülen bir insan evladı gördün mü? Kocasını satmak isterken yatağın altındaki silahla vurulan bir erkek göster bana. 40 yıllık eşini sahurda masadaki yoğurdu kim yedi diye vazoyla çaydanlıkla başını parçalayıpta hızını alamayıp bıçakla delik deşik eden hangi kadın var ? Karısının kardeşini doğuran bir adam çıkar karşıma. Okulda müdüre hanım tarafından tecavüz edilmiş bir öğrenci.. Yüz vermedi diye hangimiz bir erkeğin yüzüne kezzap attık ? Ya benimsin ya toğrağın diye hangi erkeği güpegündüz market ordasında bıçakladık ? Hangi erkek aldatıldığında bir Allah ın kulu *Kadındır yapar amaaaan yapmayan mı var canım ? Suç senindir oğlum kızın gözünü dışarda bırakmışsındır ? * dedi?? Millet ne der korkusunda hangi baba oğlunun saçını başını yoldu ya da hangi adama tecavüz ettik gece sokakta gezdi haketmiştir diye ? Hangi erkek kadını tahrik etti diye apartman girişinde kendi evinin bahçesinde ağzı kapatılarak bıçak tehtidiyle tecavüze uğradı? 4 kadın tarafından istismara uğramış adı altında 4 5 ameliyat geçirmesine rağmen oturamayan birini göster bana . Çocuğunun hangi arkadaşının annesi bayram günü oynamaya gelen yavruyu içeri çekipte ırzına geçtikten sonra bir elektrik direğinin dibine gömdü ? Bir kadın söyle bana bebeğin içine girmeye çalıştığı bölgeyi paramparça edip spermlerinin vücudunun içine akması sonucu iltihaptan ölmüş olsun...
Dil , din , ırk ve cinsiyet ayrımına ayrıca şiddete karşıyım ama şu başlığı savunan zihniyetle aynı havayı solumak.. sabah aynı cümleyi 4 sayfa açıklamayla paylaşan bir arkaşıma gözü yaşlı ellerim titreye titreye yazdığım doğrudur. Allah size beyin vermiş, akıl vermiş ama kullanma yetkisini vermemiş. Çünkü siz beyin çalıştırmak için harcayacağınız zamanı vakit kaybı diye değerlendirip ancak koca parası yemek, altın günlerinde hava atmak , bir ailenin 3 aylık mutfak masrafı yapılacak paraya aldığınız son model eşarbınızı , ayakkabınızı ve ya yeni boyattığınız saçlarınızı konuşmaya tercih edersiniz. Üzgünüm sevgili arkadaşlar. Evet böyleleri varlar , hayattalar ve daha da korkuncu şu an bir kaçı belki bu yazıyı okuyup kendilerinden bahsettiğimi anlamadan, kendi kendilerine demediklerini bırakmıyorlar ...

şu an cebinizde 50 bin dolar olsa yapacaklarınız

pasaklikontes
Ayakkabı kutusuna saklarım.

(__Tabii ayakkabı kutumun olması için önce ayakkabı almam gerek. Ayakkabı alacak param olmadığı için, (mecburen) gidip ayakkabı dükkanlarının önüne atılan boş kutuları toplamam gerekecek. (bkz:fakir edebiyatı) insanın parasının olması çok zor. Üzülüyorum şu zenginlere. İki dakika hayalini kurdum, bir ton zahmete soktum kendimi. Ne dolar ola ne adı ola. Pardon ya o laf öyle değildi. __)

geceye bir söz bırak

pasaklikontes

Sigmund Freud'un Kızına Mektubu
Sevgili Anna,
En güvendiğin insanlardan kötülük görüp üzülmen güçsüz biri olduğun anlamına gelmez. Fizik kurallarına göre: Sırtını dayadığın bir nesne birdenbire giderse sen de o yöne doğru devrilirsin. Yani bunun güçsüzlükle alakası yok.
(bkz:sigmund freud)

bjk

pasaklikontes
"Karanlık aydınlıktan, yalan doğrudan kaçar. Güneş yalnız da olsa etrafına ışık saçar. Üzülme, doğruların kaderidir yalnızlık. Kargalar sürüyle, kartallar yalnız uçar"
Jimnastik hareketleriyle çalışırken; futbol oynadıkları sanılıp karakolluk olan 22 oyuncu, daha sonra gerçek anlaşılıp serbest kalmıştır. Daha sonra desteklerle çalışmalara boks ve güreşte dahil olmuştur. 1903 mart ayında 'bereket jimnastik klubü' adıyla resmileşmişlerdir. O dönemlerde siyasi olaylar hat safhadadır. Zamanla yatıştıktan sonra desteklerle spor hareketlerini ilerletmiş ve ' beşiktaş osmanlı jimnastik klubü ' adını almıştır. 1911 yılında da tescilli ilk türk spor klubü olmuştur. Asıl renkleri hep kırmızı-beyaz sanılsa da doğrusu siyah-beyazdır. Rozetler basılırkende en başa arap harfleriyle beşiktaş , hemen sağ ve soluna j k yazılmıştır. Doğuşu olarak 1906 yılı kabul edilmiştir. Fransızlardan esinlenerek yapılan 6 köşeli rozatimizi kesinleşmesiyle serüven başlamıştır.
Beşiktaş diye yazılır beşikte aşk diye okunur ;)

ölmüş birini özlemek

pasaklikontes
-Dermansız dert dedikleri olayın en hasıdır. uçurumdan düşüyorsun ama hiç yere çakılmıyorsun. Öyle (bkz:boşluk)ta sallanıyosun. Çarpmıyosun , değmiyosun . Ama o (bkz:boşluk) öyle bir yerine değiyor ki ; beyninin açık tüm kapıları cereyan ederken birden çakıyor şimşekler yıldırımlar. Bir menekşe kokusunda , bir bebek özleminde , bir mavzer çığlığında onu aramak var ya , bu hep böyle böyle gider mi ?
- ....
-Bende öyle düşünmüştüm... !

arka mahalle

pasaklikontes
Ağladım gözyaşlarım döndü denize , ben derdimi kimseye söyleyemedimm . Ağladım gözyaşlarım düştü ateşe , yine de bu yangını söndüremedim. Bağıra bağıra yazdım seni içime , bir kez olsun yüzünü güldüremediiiiim !
Beni benden eden cümleler bunlar.
( haaa ayrıca ; gitarın tellerindeki isyan ÷ kemanın yaylarının gözyaşları × üstadın ağız dolusu sanatı + ciğer şişleyen sözler = tek çekişte dudakta kül olan cigara ve tek noktaya çakılı yıldırım çarpmış sel gibi gözler )
0 /