confessions

ruhunusatanzengin

1. nesil Yazar - Alışmaya çalışıyor

  1. toplam entry 199
  2. takipçi 2
  3. puan 1983

yazıcı

ruhunusatanzengin
Alması bir dert kullanması bir dert olan alet. Çoğu insan kullanım amacını çok fazla kestiremediği için yanlış ürünler almakta. Mürekkep püskürtmeli olanlar ayrı bir amaç için lazer yazıcılar ayrı bir amaç için kullanılmaktadır. renkli ve siyah- beyaz yazıcılar da tamamen fiyat farkını net bir şekilde ortaya koyan bir ayrımın içindedir. Satın almadan önce markaların kullanıcı yorumlarına önem vermenizi tavsiye ederim. Benim satın aldığım 2. yazıcı ve hala tam olarak randıman alamadım.

tesettürlü kadının başörtüsünü çıkarmaya çalışmak

ruhunusatanzengin
tesettür kavramının ve bakış açısının artık türkiye'de doğru bir noktaya evrildiğini düşünenlerdenim. Akp'nin iktidarı ile bize sıradışı gibi gelen tesettür giyim tarzı artık 11 senede normalleşmiştir. Hatta tesettür giyim o kadar modern bir çizgiye geldi ki abiye elbiselerde en çok talep gören kıyafetler oldu bile. Bu giyim tarzı artık kimseye anormal gelmemektedir ki olması gereken de budur. Bunun bir din sembolü değil bir giyim tarzı ( islamiyet ile ilgili olsa da ) olduğu unutulmamalıdır.

polimer kil

ruhunusatanzengin
genellikle hobi olarak kullanılan ama profesyonel anlamda takı- aksesuar, dekorasyon malzemesi olarak ta kullanılabilen fırınlandıktan sonra tıpkı bir seramik gibi katı ve sağlam yapıda olup öncesinde çok kolay şekil verilen ve işlenebilen hamur şeklinde bir kil. Yalnız malzemenin pahalı olduğunu belirtmekte fayda var. Sanatgucum'de envai çeşit renklerini bulmanız mümkün. Ancak bu malzemenin gram olarak düşük ve fiyatının da nispeten pahalı olduğunu söyleyebilirim.
0 /