confessions

sipraleks

1. nesil Yazar - Alışmaya çalışıyor

  1. toplam entry 204
  2. takipçi 8
  3. puan 1929

sözlük yazarlarının söylemek istedikleri

sipraleks
boşanmak istiyorum ama çocuğum var ve ben oğluma tapıyorum. ilk söylediği kelime babaydı ve hala tek kelime takılıyor 15 aylık. bugün yolda annesiyle arkadan geliyorlardı ve benim aklımda sürekli boşanma fikri. o an baba diyerek koştu bana ve boşanma fikrinden yine vazgeçtim. karımdan nefret ediyorum ama oğluma tapıyorum. hayatta yaşadığım en çaresiz durum.

alex ferguson

sipraleks
henüz başlığı açılmadan beyin kanaması geçirerek ameliyatı alınan efsanevi futbol adamıdır. manchester united'ı uzun yıllar çalıştırmış ve sayısız başarı elde etmiştir. 75-85 arası doğanların hayranlık beslediği, akıllarda bayern münih ile oynanan ve manchester'ın son 2 dakikada 2 gol bularak kupayı kazandığı şampiyonlar ligi finalini getirmiştir gece gece.

muharrem ince

sipraleks
güzel ve özlenen adamdır. ancak şu var ki mesela liyakat diyor, hırsızlık yaptırmayacağım herkes hak ettiği yere gelecek diyor. abi bu sistem ülkenin %80'ine uymuyor, eğer bir yere gelmek istiyorsan yandaş ol çalışmadan yüksel. sistem az yorucu ve akıl istemeyen bir şey. dese ki bana oy veren ve fotoğrafla belgeleyen herkese 2000 lira vereceğim veya işe sokacağım %70 oy alır.

seks

sipraleks
sözlükte en son benim değindiğim konu. çok da talep görmemesi şaşırtıyor. herkes fularını takıp elinde viskisiyle bilgi deposu modunda. hafta sonu bari bir şeyler yazın başlığa.

doğu perinçek

sipraleks
kendisinin ikinci turda recep tayyip erdoğan'a oy vereceğini düşündüğüm parti lideridir. ömrü hapishanelerde geçmiştir ve gerçekten bir bilgi deposudur. fetö kumpasından sonra erdoğan'ın yanına yaklaşmıştır ve erdoğan giderse fetö örgütü tekrar etkin olur korkusu yaşamaktadır.

recep tayyip erdoğan

sipraleks
kendisinin danışmanları ve çevresi tarafından çok fena tezgaha getirildiğini düşündüğüm cumhurbaşkanı. eğitim, sağlık, yargı, emniyet, askeriye senin elinde ve başkanlık seçimine gidiyorsun. bu başkanlık seçimine giderken ekonomi dipte ve muhalefet tek cephe oluyor. şu an yapamayacağı bir şey yokken neden bu riske giriyor anlamak mümkün değil. seçim ikinci tura kalırsa ve muhalefette çözülme olmazsa işi gerçekten zor.
0 /