confessions

sipraleks

1. nesil Yazar - Havayı kokluyor

  1. toplam entry 322
  2. takipçi 8
  3. puan 2932

zamanın kısa tarihi

sipraleks
türkiye halkına çok uzak bir kitaptır. ülkenin en donanımlı insanı okusa yine de bir şey ifade etmez. olaylara o kadar uzağız ki, mesela ben ortalama zeka ve başarı düzeyimle okudum, bu ülkede okunacak kitap değil.

zengin sözlük

sipraleks
içindeki insanların neden bu kadar kendini önemsediğini anlamadığım sözlük. herkes bir veda mesajı, aileydik tripleri. sözlük oğlum bu, bu kadar mı kötü hayatlar yaşıyorsunuz da burada aile ortamı buluyorsunuz. yaz tanımını geç.

emzirme koçu

sipraleks
tarkanın hayatını yaşasa ve tarkandaki para kendisinde olsa çocuğun bokunu bile altından yaptıracak tiplerin eleştirdiği durum. çevremdeki birçok insan uyku eğitim koçu tutuyor ulan tarkan bu megastar bence az bile yapmış.

24 temmuz 2018 yunanistan'da yaşanan orman yangını

sipraleks
gerçekten zor zamanlar geçiren ve sabır dilenmesi gereken bir ülkenin yaşadığı durumdur. ben zaten olaylara millet bazında yaklaşan biri değilim, o tarafını geçiyorum tek anlamadığım nokta ölü sayısı çok değil mi? dış mekan yangınında insanların kaçma ve tahliye edilme şansı var. inanılmaz bir öngörüsüzlük ve ihmal var sanırım.

meral akşener

sipraleks
kendisini sempatik buluyorum ve kararı üzmüştür. başarısız mıdır? kesinlikle değildir. bence sadece çok duygusal ve liderlik yapabilecek biri değil. ne kadar eleştirsek de tayyip erdoğan çok badireler atlattı adam ayakta. ilk teşkilat çalıştayında kavga dövüş olunca ben gidiyorum ya demek çok da doğru değil. ha derseniz ki olaylar bu kadar basit değil, o zaman meral hanım çıkıp anlatsın herşeyi.

mini etek

sipraleks
manchester united kulübünün efsane teknik direktörü alex ferguson'un harika bir cümlesini aklıma getiren kelime. " istatistik mini etek gibidir, çok şey gösterir ama en önemli şeyi göstermez".
0 /