confessions

sipraleks

1. nesil Yazar - Geleceği parlak

  1. toplam entry 131
  2. takipçi 7
  3. puan 1203

cipralex

sipraleks
anksiyete tedavisinde verilen ilaç. kafanıza her şeyi takıyorsanız ve bu taktıklarınız saçma şeyler ise beyninize çeki düzen verir. yan etkileri azdır. doktor bana 6 aylık vermişti ama doktor kontrolü olmadan 3 senedir kullanıyorum, zaten vücut bağışıklık kazandı. ilacın etkileri; tepkisizlik, soğukkanlılık ve geç boşalma hatta boşalamama. tepkisizlik ile üzülmemek olayını karıştırmayın, sevinemiyorsunuz da. son olarak çok rüya gördürüyor.

tlc türkiye

sipraleks
ağır yaşamlar programı ile beni kendisine bağlamış tv kanalıdır. o kadar fanatikleştim ki adamların web sitesindeki yılbaşı gecesi ne yayınlansın anketine katılarak ağır yaşamlara oy verdim. eğer hayat konusunda ümitsizlikleriniz varsa ve mutsuzsanız mutlaka tlc'de yayınlanan ağır yaşamları izleyin, insanlar ne dramlar yaşıyor.

youtuber

sipraleks
çoğalmasının sebebi yatarak para kazanma güdüsüdür. ünlü youtuber kişiler gerçekten yüklü miktarda para kazanıyor ancak dışarıdan bakan kişiler sanıyor ki bu adamlar çok rahat çekiyor videoları ve anında para kazanmaya başlıyor. youtube şu an türklerin başarısız vblog denemeleri ile dolu.

annenizin kızlık soyadı

sipraleks
bir nevi kişisel kod gibi bir soyaddır. her yerde sorulur. üçüncü harfi ve beşinci harfi sorulur apışıp kalırsınız. bu arada cinsiyetçi bir mesaj da içerir. evlenmeden önce kız olduğu varsayılarak kızlık diye çirkin bir tabir alır.

alexis sanchez

sipraleks
1988 doğumlu arsenal'de oynayan şili'li futbolcudur. yeteneklidir ancak arsenal'in bir türlü patlama yapamaması kendisini de etkilemiştir, klas oyuncu statüsünün ilerisine geçememiştir. 2018 senesi ara transfer döneminde manchester united'a astronomik bir ücretle geçeceği konuşuluyor. sözleşmesinin bitmesine 6 ay kalan bir futbolcuya bonservis ücreti ödemek ne kadar akılcıdır, tartışılır.

ekşi sözlük

sipraleks
sözlüklerin atası olan ama artık doğanın kanunu gereği çöplüğe dönen yerdir. arkadaşım birinci nesil yazardı, birçok konuya ilk entryleri girmişti. adamlar bildiğin sakallı kant okuyan belgesel izleyen ekipti. şu an ise site maddi kaygılarla çöplüğe dönmüş durumda. son not, arkadaşım bir gece operasyonu ile uçurulmuştu. umarım zengin sözlük bizi de işi bitince çöpe atmaz.

enes batur

sipraleks
herkesin eleştirdiği youtube fenomeni. ilginç olan ise adamın izlenme sayısı milyonları geçmiş seviyede. tamam çocuklar izliyor da bu çocukların ebeveynleri yok mu? sen burada eleştirirken oğlun, kızın veya yeğenin yan odada enes batur'a koşuyor.

zlatan ibrahimoviç

sipraleks
egosu ile ön plana çıkan ama balotelli'nin aksine futbolu ve golleri de gayet kaliteli olan 2000'li yılların efsane futbolcusu. kendini tanrıyla özdeşleştirmektedir. bunu kinaye olarak yapmamakta ve kendini tanrı olarak tanıtmaktadır. bu dönemde manchester united'ta oynamaktadır.

işsizlik

sipraleks
hayatımın bir döneminde 1 yıl süreyle katıldığım statüdür. benim açımdan keyifliydi ama mahalle baskısı gir işe sigortan olsun mottosu ile sadece 1 sene sürebildi.

seo

sipraleks
ilk sayfa garantili işlere inanılmaması gereken, türkiye'de profesyonel olarak yapana rastlamanın imkansız olduğu yapı. seo'nun ilk şartı özgün yazıdır. ben demiyorum google diyor.

sokağa atılan bebekler

sipraleks
11 aylık oğlum var ve bu haberlere daha da şaşırmaya başladım. çocuğumun ayağına yanlışlıkla 2 damla kahve dökülüp ağlayınca 1 gece uyuyamadım, adamlar sokağa atıyor, nasıl bir vicdan var, nasıl bir ruh hali anlamak mümkün değil.

taşeron işçilerine kadro verilmesi

sipraleks
aslında kadro verilmesi değil çalışanlara bal çalınmasıdır. özellikle belediyelerdekilerin durumu daha kötü olacaktır çünkü belediye şirketlerine geçmek demek yine şirkette çalışmak ancak batık belediye şirketlerinde çalışmak demektir. hiçbir iş güvencesi getirilmiyor belediyenin şirketi çık dese iki dakika sonra ışık hızıyla evdesin. sendikalaşma olmadan hiçbir hak elde edilemez.

monty python and the holy grail

sipraleks
yazarların girdiği entryleri görünce merak ettiğim filmdir. bu arada o kadar çok kültür sanat gönderisi yazıyorsunuz ki hiçbirini bilmiyorum ve kendimi patates gibi hissetmeye başladım. biraz futbol ve ilişkiler başlıklarında popüler kültür ve kezban takılsak.

adnan oktar

sipraleks
bir dini lider veya tarikat önderinden daha çok illüzyonist kıvamındadır. çevresindeki kadınların güzel ve seksi olmalarının yanı sıra hepsinin makyajları, bakışları ve konuşmaları aynıdır. fizyolojik bir deneyin aracısı olabilir.

hanımcılık

sipraleks
doya doya yaşadığım durum. evliyseniz ve kafanız rahat olsun istiyorsanız kesinlikle bu akıma kapılmalısınız. zeki erkek kadına teslim olmuş erkektir. kazanamayacağı savaşa giren erkekler aptaldır.

yaman okay

sipraleks
aramızdan çok erken ayrılmıştır. öldüğünde 10 yaşındaydım. bir dönem yanılmıyorsam bizimkiler dizisinde de oynamıştır. ömrü yetseydi daha farklı olabilirdi her şey.