confessions

sipraleks

1. nesil Yazar - Havayı kokluyor

  1. toplam entry 322
  2. takipçi 8
  3. puan 2891

sözlük yazarlarının söylemek istedikleri

sipraleks
boşanmak istiyorum ama çocuğum var ve ben oğluma tapıyorum. ilk söylediği kelime babaydı ve hala tek kelime takılıyor 15 aylık. bugün yolda annesiyle arkadan geliyorlardı ve benim aklımda sürekli boşanma fikri. o an baba diyerek koştu bana ve boşanma fikrinden yine vazgeçtim. karımdan nefret ediyorum ama oğluma tapıyorum. hayatta yaşadığım en çaresiz durum.

cipralex

sipraleks
anksiyete tedavisinde verilen ilaç. kafanıza her şeyi takıyorsanız ve bu taktıklarınız saçma şeyler ise beyninize çeki düzen verir. yan etkileri azdır. doktor bana 6 aylık vermişti ama doktor kontrolü olmadan 3 senedir kullanıyorum, zaten vücut bağışıklık kazandı. ilacın etkileri; tepkisizlik, soğukkanlılık ve geç boşalma hatta boşalamama. tepkisizlik ile üzülmemek olayını karıştırmayın, sevinemiyorsunuz da. son olarak çok rüya gördürüyor.

zengin sözlük neden büyümüyor

sipraleks
bunun en önemli nedenleri iletişimsizliktir ve gündemin takip edilmemesidir. üyeler arası hiç iletişim yok bundan dolayı da birinden bir şey öğrenmiyorsunuz, tartışma yok, eleştiri yok, tanım ver geç. gündem hiç yok sözlükte, 3. dünya savaşı çıksa yine tanım tabanlı başlıklar açılacaktır.

tlc türkiye

sipraleks
ağır yaşamlar programı ile beni kendisine bağlamış tv kanalıdır. o kadar fanatikleştim ki adamların web sitesindeki yılbaşı gecesi ne yayınlansın anketine katılarak ağır yaşamlara oy verdim. eğer hayat konusunda ümitsizlikleriniz varsa ve mutsuzsanız mutlaka tlc'de yayınlanan ağır yaşamları izleyin, insanlar ne dramlar yaşıyor.

deniz baykal

sipraleks
iyileri ve kötüleri ile ülke siyasetine damga vurmuş siyasetçidir. eski diyemiyoruz çünkü adam yine milletvekili adayı gösterildi ve seçildi. şuan ki sağlık durumu ve yaşıyla milletvekilliğinin vefa olarak verilmesi chp adına utançtır.

mini etek

sipraleks
manchester united kulübünün efsane teknik direktörü alex ferguson'un harika bir cümlesini aklıma getiren kelime. " istatistik mini etek gibidir, çok şey gösterir ama en önemli şeyi göstermez".

meral akşener

sipraleks
kendisini sempatik buluyorum ve kararı üzmüştür. başarısız mıdır? kesinlikle değildir. bence sadece çok duygusal ve liderlik yapabilecek biri değil. ne kadar eleştirsek de tayyip erdoğan çok badireler atlattı adam ayakta. ilk teşkilat çalıştayında kavga dövüş olunca ben gidiyorum ya demek çok da doğru değil. ha derseniz ki olaylar bu kadar basit değil, o zaman meral hanım çıkıp anlatsın herşeyi.

kredi kartı ile pide almak

sipraleks
bugün yanımda yaşanan dramdır. fırına ekmek almak için girdim, bir kadın kucağında bebeğiyle utana sıkıla girdi, durumu da yok belli. kredi kartı ile pide alabilir miyim dedi, adam biraz ters baktı ama kabul etti, kartı çektiler limit yok, düşün kadının parası yok kartta 2.5 tl limiti de yok. sonra dedim ben alayım vereyim, kadın ısrarla kabul etmedi ama yardım değil borç fln diyerek verdim ekmeği. ne hallere düştük, krizi dolarda altında emlakta aramayın, kriz budur.

alex ferguson

sipraleks
henüz başlığı açılmadan beyin kanaması geçirerek ameliyatı alınan efsanevi futbol adamıdır. manchester united'ı uzun yıllar çalıştırmış ve sayısız başarı elde etmiştir. 75-85 arası doğanların hayranlık beslediği, akıllarda bayern münih ile oynanan ve manchester'ın son 2 dakikada 2 gol bularak kupayı kazandığı şampiyonlar ligi finalini getirmiştir gece gece.

doğu perinçek

sipraleks
kendisinin ikinci turda recep tayyip erdoğan'a oy vereceğini düşündüğüm parti lideridir. ömrü hapishanelerde geçmiştir ve gerçekten bir bilgi deposudur. fetö kumpasından sonra erdoğan'ın yanına yaklaşmıştır ve erdoğan giderse fetö örgütü tekrar etkin olur korkusu yaşamaktadır.

ekşi sözlük

sipraleks
sözlüklerin atası olan ama artık doğanın kanunu gereği çöplüğe dönen yerdir. arkadaşım birinci nesil yazardı, birçok konuya ilk entryleri girmişti. adamlar bildiğin sakallı kant okuyan belgesel izleyen ekipti. şu an ise site maddi kaygılarla çöplüğe dönmüş durumda. son not, arkadaşım bir gece operasyonu ile uçurulmuştu. umarım zengin sözlük bizi de işi bitince çöpe atmaz.

enes batur

sipraleks
herkesin eleştirdiği youtube fenomeni. ilginç olan ise adamın izlenme sayısı milyonları geçmiş seviyede. tamam çocuklar izliyor da bu çocukların ebeveynleri yok mu? sen burada eleştirirken oğlun, kızın veya yeğenin yan odada enes batur'a koşuyor.

zlatan ibrahimoviç

sipraleks
egosu ile ön plana çıkan ama balotelli'nin aksine futbolu ve golleri de gayet kaliteli olan 2000'li yılların efsane futbolcusu. kendini tanrıyla özdeşleştirmektedir. bunu kinaye olarak yapmamakta ve kendini tanrı olarak tanıtmaktadır. bu dönemde manchester united'ta oynamaktadır.

seo

sipraleks
ilk sayfa garantili işlere inanılmaması gereken, türkiye'de profesyonel olarak yapana rastlamanın imkansız olduğu yapı. seo'nun ilk şartı özgün yazıdır. ben demiyorum google diyor.

sokağa atılan bebekler

sipraleks
11 aylık oğlum var ve bu haberlere daha da şaşırmaya başladım. çocuğumun ayağına yanlışlıkla 2 damla kahve dökülüp ağlayınca 1 gece uyuyamadım, adamlar sokağa atıyor, nasıl bir vicdan var, nasıl bir ruh hali anlamak mümkün değil.

youtuber

sipraleks
çoğalmasının sebebi yatarak para kazanma güdüsüdür. ünlü youtuber kişiler gerçekten yüklü miktarda para kazanıyor ancak dışarıdan bakan kişiler sanıyor ki bu adamlar çok rahat çekiyor videoları ve anında para kazanmaya başlıyor. youtube şu an türklerin başarısız vblog denemeleri ile dolu.

alexis sanchez

sipraleks
1988 doğumlu arsenal'de oynayan şili'li futbolcudur. yeteneklidir ancak arsenal'in bir türlü patlama yapamaması kendisini de etkilemiştir, klas oyuncu statüsünün ilerisine geçememiştir. 2018 senesi ara transfer döneminde manchester united'a astronomik bir ücretle geçeceği konuşuluyor. sözleşmesinin bitmesine 6 ay kalan bir futbolcuya bonservis ücreti ödemek ne kadar akılcıdır, tartışılır.

anadolu farm

sipraleks
bu tür oluşumlar talep olduğu sürece her zaman var olacaktır. para yatıran çoğu kişi de tünelin sonunun karanlık olduğunun farkında ama ya tutarsa piramidin ilk halkası olursak diye yatırıyor sanırım.