confessions

sipraleks

1. nesil Yazar - Çiçeği burnunda

  1. toplam entry 96
  2. takipçi 7
  3. puan 895

cipralex

sipraleks
anksiyete tedavisinde verilen ilaç. kafanıza her şeyi takıyorsanız ve bu taktıklarınız saçma şeyler ise beyninize çeki düzen verir. yan etkileri azdır. doktor bana 6 aylık vermişti ama doktor kontrolü olmadan 3 senedir kullanıyorum, zaten vücut bağışıklık kazandı. ilacın etkileri; tepkisizlik, soğukkanlılık ve geç boşalma hatta boşalamama. tepkisizlik ile üzülmemek olayını karıştırmayın, sevinemiyorsunuz da. son olarak çok rüya gördürüyor.

tlc türkiye

sipraleks
ağır yaşamlar programı ile beni kendisine bağlamış tv kanalıdır. o kadar fanatikleştim ki adamların web sitesindeki yılbaşı gecesi ne yayınlansın anketine katılarak ağır yaşamlara oy verdim. eğer hayat konusunda ümitsizlikleriniz varsa ve mutsuzsanız mutlaka tlc'de yayınlanan ağır yaşamları izleyin, insanlar ne dramlar yaşıyor.

ekşi sözlük

sipraleks
sözlüklerin atası olan ama artık doğanın kanunu gereği çöplüğe dönen yerdir. arkadaşım birinci nesil yazardı, birçok konuya ilk entryleri girmişti. adamlar bildiğin sakallı kant okuyan belgesel izleyen ekipti. şu an ise site maddi kaygılarla çöplüğe dönmüş durumda. son not, arkadaşım bir gece operasyonu ile uçurulmuştu. umarım zengin sözlük bizi de işi bitince çöpe atmaz.

enes batur

sipraleks
herkesin eleştirdiği youtube fenomeni. ilginç olan ise adamın izlenme sayısı milyonları geçmiş seviyede. tamam çocuklar izliyor da bu çocukların ebeveynleri yok mu? sen burada eleştirirken oğlun, kızın veya yeğenin yan odada enes batur'a koşuyor.

zlatan ibrahimoviç

sipraleks
egosu ile ön plana çıkan ama balotelli'nin aksine futbolu ve golleri de gayet kaliteli olan 2000'li yılların efsane futbolcusu. kendini tanrıyla özdeşleştirmektedir. bunu kinaye olarak yapmamakta ve kendini tanrı olarak tanıtmaktadır. bu dönemde manchester united'ta oynamaktadır.

işsizlik

sipraleks
hayatımın bir döneminde 1 yıl süreyle katıldığım statüdür. benim açımdan keyifliydi ama mahalle baskısı gir işe sigortan olsun mottosu ile sadece 1 sene sürebildi.

seo

sipraleks
ilk sayfa garantili işlere inanılmaması gereken, türkiye'de profesyonel olarak yapana rastlamanın imkansız olduğu yapı. seo'nun ilk şartı özgün yazıdır. ben demiyorum google diyor.

sokağa atılan bebekler

sipraleks
11 aylık oğlum var ve bu haberlere daha da şaşırmaya başladım. çocuğumun ayağına yanlışlıkla 2 damla kahve dökülüp ağlayınca 1 gece uyuyamadım, adamlar sokağa atıyor, nasıl bir vicdan var, nasıl bir ruh hali anlamak mümkün değil.

taşeron işçilerine kadro verilmesi

sipraleks
aslında kadro verilmesi değil çalışanlara bal çalınmasıdır. özellikle belediyelerdekilerin durumu daha kötü olacaktır çünkü belediye şirketlerine geçmek demek yine şirkette çalışmak ancak batık belediye şirketlerinde çalışmak demektir. hiçbir iş güvencesi getirilmiyor belediyenin şirketi çık dese iki dakika sonra ışık hızıyla evdesin. sendikalaşma olmadan hiçbir hak elde edilemez.

monty python and the holy grail

sipraleks
yazarların girdiği entryleri görünce merak ettiğim filmdir. bu arada o kadar çok kültür sanat gönderisi yazıyorsunuz ki hiçbirini bilmiyorum ve kendimi patates gibi hissetmeye başladım. biraz futbol ve ilişkiler başlıklarında popüler kültür ve kezban takılsak.

hanımcılık

sipraleks
doya doya yaşadığım durum. evliyseniz ve kafanız rahat olsun istiyorsanız kesinlikle bu akıma kapılmalısınız. zeki erkek kadına teslim olmuş erkektir. kazanamayacağı savaşa giren erkekler aptaldır.

yaman okay

sipraleks
aramızdan çok erken ayrılmıştır. öldüğünde 10 yaşındaydım. bir dönem yanılmıyorsam bizimkiler dizisinde de oynamıştır. ömrü yetseydi daha farklı olabilirdi her şey.

google adsense

sipraleks
google'ın tüm dünyada hizmet sağladığı reklamcılık ağıdır. alması çok kolay değildir, ancak alındıktan sonra para kazanması daha zordur. alma süreci veya aklınıza takılanlarla ilgili her zaman iletişime geçebilirsiniz.

ac milan

sipraleks
futbol tarihinin efsanelerinden biri olan ve 3 kez şampiyonlar ligini 18 kez de italya ligini kazanmış futbol takımıdır. 2013 yılından itibaren inanılmaz bir düşüşe geçmiştir. 2017 yılında çinlilere satılması ile 170 milyon avro transfere harcanması da italya'nın orta sıra takımı olmaktan kurtaramamıştır.

d-smart

sipraleks
türkiye'de kötünün iyisi durumunda bir tv ve internet sağlayıcısıdır. belgesel kanalları ve premier league ile ön plana çıkıyor. internet sağlayıcı hızı sizi geçmişlere götürecek kadar yavaştır.