confessions

sipraleks

1. nesil Yazar - Hevesli

  1. toplam entry 251
  2. takipçi 8
  3. puan 2217

anal seks

sipraleks
türk kızları tarafından ön yargı ile karşılanan ama bekarete alternatif seks türüdür. evleninceye kadar cinsel ilişkiye giremem ama orta noktayı bulalım konusundaki orta noktadır. arkadaşlar seks başlığı olunca eksilemeyin hemen.

mürsel alban

sipraleks
chp'den muğla 1. sıra milletvekili adayıdır. meclise girmesi kılıçdaroğlu ve tayyip kadar garantidir. muğla'da benimsenememiş biridir ve oylar düşerse fatura kendisine kesilecektir. eğitim durumunu buraya yazmıyorum.

leroy sane

sipraleks
orta saha pozisyonunda görev yapan alman millî futbolcudur. profesyonel kariyerine schalke 04 kulübünde başladı ve manchester city'de devam etmektedir. 2018 dünya kupası kadrosuna alınmamıştır ve bu kadar formda bir oyuncunun kadroya alınmadığı kupada almanya turnuvaya yenilgi ile başlamıştır.

sokak köpeğini vahşice katleden müezzin

sipraleks
olaya farklı bir yerden geldiğim durum. sosyal medyanın boku çıktı, aliyim senin fotoğrafını, şerefsiz kediye tecavüz etti diyeyim, kalabalık gruplarda paylaşayım, hayatın boyunca üstünde bir leke. bu adam suçludur değildir, ona kanun karar verecektir. sosyal medyada inanılmaz bilgi kirliliği var. geçen gün de suriyeliler yaptı diye video paylaşıldı ve olayın ürdün'de çekildiği ortaya çıktı. herşeye atlamayın derim.

muharrem ince

sipraleks
bu kadar başarılı, esprili ve kültürlü birini aday olarak gösteren chp deniz baykal'ı da aday gösterdi.4 sülale chp'li biri olarak gönül rahatlığıyla oyum ince'ye ama mv seçimlerinde maalesef oy yok.

gazete

sipraleks
nostalji ve eğlencelik kağıt parçasına dönüşmüştür. sorun yazılı basın olması değil ancak ülke o kadar hızla değişiyor ki sabah git gazete al hiçbir anlamı yok.

cumhuriyet halk partisi

sipraleks
her seçim sandık görevi aldığım partimde bu seçim görev alamayacağımdan dolayı belediyedeki işimden atılmakla tehdit edildiğim partim. hiç şikayet edecek bir yer yok mu ya parti içi mekanizmada, bilenler hayrına mesaj atsın.
0 /