confessions

siz hepiniz ben tek

1. nesil Düzeltmen - melek gibi

  1. toplam entry 3143
  2. takipçi 17
  3. puan 41928

zıvana

siz hepiniz ben tek
İki ucu delik demir boru.
Eskiden trafik polisleri korunma amaçlı iki ucu delik demir bir borunun içerisinde durarak trafiği yönlendirirler mış. Bu borunun adı zivanaymiş. Beni zıvana dan çıkarma sözünde buradan gelmiş.

mobilon

siz hepiniz ben tek
Reklam izleyerek para kazanacağınız bir uygulama.
Uygulamanın bedava versiyonu olduğu gibi vip versiyonuda mevcut. Vip versiyonu için 349 TL giriş ücretini tek seferliğine ödemeniz gerekiyor.
Mobilon saat başı kazanç elde edebileceğiniz bir uygulamadır.
İçerisinde bulunan anketleri doldurarak reklam videolarını atlamadan izleyerek vip kullanıcılar için saat başı 0,40 kuruş para kazanıyorsunuz. Günde 12 saat uygulamaya giriş yaptığınızı varsayarsak,
0,40 x 12 = 4,8 tl günde
4.8x 30 = 144 tl aylık
Mobilon free (bedava olan versiyonu için )izlediğiniz reklam başına 0.01 kuruş kazandırmaktadır.
Program referans sistemi ile çalışmaktadır. Kendi referanslarınızdan ve uygulama içinde bulunan değişik platformlardan da para kazanma imkanı sunar.
Mobilon free ye üye olmak için, uygulamayı indirdikten sonra organizasyon bölümündeki gerekli alanları doldurun karşınıza çıkan een son ekranda ücretsiz kullanmak istiyorum seçeneğini seçerek ücretsiz üye olabilirsiniz.
Referans kodu olarak: 54412895 kodunu girebilirsiniz.

cepmax

siz hepiniz ben tek
Reklam izleyip para kazanacağınızı idda eden ve tamamen ücretsiz olan bir akıllı telefon uygulamasıdır.
Android yada ios işletim sistemlerinde çalışmaktadır.
Yapmanız gereken cepmax uygulamasını herhangi bir ücret ödemeden indirerek reklamları izlemeye başlamak.
Ne kadar kazanacaksınız?
tabi ki uygulama ortaya çıkalı 1 aydan az bir süre olduğu için kullanıcılarına herhangi bir ödeme yapmamıştır. Ödeme alabilmeniz için, 100 tl kazancınız yani 100 tl değerinde reklam izlemiş olmanız gereklidir.
Uygulama size günde 24 adet görev vermektedir. Her görevin içinde 3 adet reklam bulunmaktadır. Görevi tamamladığınızda 0,15 kuruş para kazanırsınız.
Şöyle hesaplayalım her görev 0.15 kuruş 24 görev mevcut.
0.15 x 24 = 3.6 tl günde
3.6 x 30 = 108 tl aylık kazancınız.
Uygulamaya üye olabilmek için referans kodu gerekmektedir.
Kendi referans kodunu kullanarak arkadaşlarınızı üye yaptığınızda arkadaşlarınızın tamamladığı görev başına 0,01 kuruş kazanırsınız buda uygulamaya sizin referans kodunuzla üye her 1 kişiden ayda 7.2 tl kazanacağınız anlamına gelmektedir.
Referans kodu olarak: 24904736540 girebilirsiniz.


muharrem ince güven vermedi

siz hepiniz ben tek
24 Haziran seçimlerinden hemen sonra yazdığım entry'de belirtmiş olduğum gibi. Seçmen ince'yi istese de, chp içindeki odaklar ince'yi istemediği sürece ince'nin genel başkan olamayacağını gösteren cümle.
(bkz:#77939)
Kılıçdaroğlu'nu ne kadar koltuk sevdalısı olarak görmüş olsak da işin altında yatan gerçek, kılıçdaroğlu'na genel başkanlığın dayatılmasıdır. Kılıçdaroğlu Chp içindeki yapıdan kurtulduğu an ve bu yapı başka birini seçtiği an genel başkanlığı bırakacaktır. Kılıçdaroğlu istemediği nedenlerden dolayı bu yapının sözünden çıkabilecek durumda değildir. Bunun tek çaresi ağır bir seçim yenilgisidir.
Yani chp kılıçdaroğlun'dan değil.
Kılıçdaroğlu chp'den kurtulamıyor.
Chp'nin gereken şeklini alması için, chp içinde ve dışında bulunan ulusalcılar ya yeni bir parti kurmak mecburiyetinde yada, hazırda bulunan dsp saflarına geçmek durumundalar. Ancak bu şekilde chp içindeki yapılanmanın sonu gelir diye düşünüyorum. Muharrem İnce illa chp'nin başına geçeceğim diye direttiği taktirde, chp'de hiç bir değişiklik olmayacaktır.
Kılıçdaroğlu'nun Muharrem İnce güven vermedi kelimesinin altında yatan gerçekler açıkça ortadadır.
Muharrem İnce kime güven vermedi? Tabi ki chp içindeki yapılanmaya.
Ne konuda güven vermedi? Chp içindeki konumlarını korumaları için.

alev alatlı

siz hepiniz ben tek
Türk yazardır.
Liseyi babasının askeri ataşe olarak görev yaptığı Tokyo'da okumuştur.
Ekonomi ve İstatistik lisansını ODTÜ'den, Ekonomi ve Ekonometri yüksek lisansını "Fulbright" bursu ile gittiği Vanderbilt University'den (Nashville, Tennessee) almıştır.

süpersicim teorisi

siz hepiniz ben tek
Kainattaki tüm parçacıkları ve etkileşimleri bir çatı altında toplayacak Her Şeyin Teorisi.
Süpersicim Teorisi'ne göre bütün parçacıklar ve kuvvet taşıyıcıları (elektronlar, kuarklar, fotonlar, gravitonlar vs.) Planck uzunluğu 10-33 (on üzeri eksi eksi otuz üç) cm mertebesinde boyutlara sahip sicimlerden oluşmaktadır.
en sıra dışı özelliği, sicimlerin titreşim ve salınımlarını ifade edebilmek için tam on boyuta ihtiyaç duyulmasıdır. Gözlemleyebildiğimiz dört boyutun dışında kalan boyutların, kendi üzerine kıvrıldığı ve çok ufak kaldıkları için fark edilmedikleri düşünülmektedir.
0 /