confessions

valsarith

1. nesil Yazar - Hevesli

  1. toplam entry 117
  2. takipçi 10
  3. puan 2187

tarot

valsarith
iskambil benzeri kağıtlarla bakılan fal ve falcılık yöntemi. ekseri 78 kartla bakılır. Şu sıralar bunalımdan iç sıkıntıdan dualiteden falan feci sardım.

gary oldman

valsarith
karakter oyunculuğu ne demektir'in tanımıdır bu adam. mümkünse hep kötü karakterleri oynasın, bağrımıza basalım biz. jim gordon karakteri bile başlı başına ayrı bir tartışma konusudur zaten. gary oldman bir willem dafoe iki. Efsaneler.

damascus

valsarith
1982 yılında kurulmuş liverpool çıkışlı nwobhm akımının öncülerinden olan müzik grubu. 1984 yılında 1 adet demo ve 1 adet extended play çıkartarak sessizliğe gömüldüler. Bundan yaklaşık altı sene önce de yamulmuyorsam 2012 şubatında cold horizon adlı bir adet compilation yayımlayarak müzikal hayatlarını tamamen sonlandırdılar.https://youtu.be/7kYBXH9kB8M

the prophecy

valsarith
1995 yapımı epik bir cennet cehennem savaşı. savaşı sonlandırmak üzere dünyadan bir insan ruhu getirmesi gereken bir cebrail var karşımızda. oyunculuk muazzam, hikaye de aynı şekilde.

john milton eseri kayıp cennet'e göndermelerle dolu bir film. gabriel, uziel, simon, lucifer hepsi bir arada. arada dedektif karakterimiz dalar işin içine; törenler yapılması gerekir, tanrılar kurban istiyordur.

geoffrey chaucer, dante, john milton gibi yazarlar bir şeyler ifade ediyorsa, görülmesi gereken filmler arasında ilk sıralarda mutlaka yerini alır.

olympia

valsarith
1936 yılının nazi almanyasında yapılan olimpiyatlar ve neticesinde hitlerin özel kameramanı leni riefenstahl'ın hazırlamış olduğu belgesel tadında film. dönemin spor müsabakalarını, ırklar arası çekişmeleri gözler önüne seren güzel bir çalışma.

şimdi biz neyiz

valsarith
ilişkilerin adı konulmalı diye düşünüyorum. Kadını erkeği yok zamanında ben de sordum. Aylarca flört ediyorsun ama ne bok olduğunuz belli değil. Sevgiliysek sevgiliyiz demek zor olmamalı. Aksi halde insan arafta kalıyor. İş belirginleşirse şayet, çiftlerden biri şüpheye düştüğünü sandığı partnerinin sevgisini, aşkını, ilgisini, güvenini ya da samimiyetini sınama hadsizliğine giremez veya bu konulara yönelik olarak zarflayamaz çünkü zaten aldatılma hususu haricinde herhangi bir konu hakkında taraflarca şüpheye mahal olunmaz.

Seks arkadaşlığında bile azıcık ciddiyet ve belirginlik lütfen ya. İnanın böylesi en sağlıklı olanı. Ne öyle çocuk gibi karşındaki insanın hislerini okumacalar, yoğun beklentiler odaklı ağızdan laf almacalar.. Her konuda açık net dürüst olunmalı.

bitcoin

valsarith
Şu lanet olası lightning network gelene kadar biz destekçilerine rahat yok anlaşılan..

Düşüş trendinde gereğinden fazla takılı kalması şüpheye düşürüyor artık.

oselo

valsarith
Güney Amerika civarlarında yaşayan ortalama 14 kilo ağırlığa sahip Leopardus cinsi bir kedi türü.

Uzun zamandır Vaşak beslemek ile oselo beslemek arasında kararsız kaldım. Oselo vaşağa göre daha bi' uysal, sahibine sadık, akıllı ve oyuna düşkün diyolla..

yu-gi-oh duel links

valsarith

zenginsozluk.com/foto


zenginsozluk.com/foto


zenginsozluk.com/foto

Yaklaşık bir yıldır oynadığım oyun ve sonunda "king of games" olabildim.

Halihazırda metada olan ancient gear stratejisi ile üst üste 15 win streak alıp legend degree'deki sıkışmışlıktan kurtulup nihayetinde king of games unvanına erişebileceğim aklımın ucundan dahi geçmezdi..

Bu başarıyla bugün çok mutlu oldum gerçekten. insan emeklerinin karşılığını alınca, üzerinde kafa patlattığı konuda iyi bir neticeye varınca huzura eriyor.

Tşk konami..
0 /