confessions

yeni nesil

1. nesil Yazar - Yaratıcı

  1. toplam entry 387
  2. takipçi 30
  3. puan 8275

yazarların zengin sözlüğe geliş hikayeleri

yeni nesil
hikaye gibi hikaye.

çok fakir ve inşaatlarda günü birlik entry giren biriydim, bir gün sabah 7 sularında uyandım ve aynı inşaata entry girmek üzere gittim ve ne göreyim!
seks konulu başlıklar almış başını gitmiş ve bu ne lan dedim. hem fakiriz hem seks okuyoruz ne alaka dedim.
zengin parasıyla fakir karısıyla oynarmış sözü geldi aklıma ve midem bulandı.
google ye nasıl zengin olurum dedim ve burası çıktı karşıma.
fakat yanlış anlamışım burası bilgi ile zengin olursunuz mantığını güdüyormuş.
neyse durdum öylece.

bilal çoban

yeni nesil
1969 yılında Elazığ'da doğmuştur.lise de dahil olmak üzere temel eğitimini elazığ'da
tamamlamıştır. 1986 yılında gazi üniversitesi eğitim fakültesi beden eğitimi ve spor
bölümünü 1990 yılında tamamlayarak bitirmiştir.

1991'de Beden eğitimi öğretmeni olarak mesleğini yapmaya başlamıştır.
1993 yılında fırat üniversitesi beden eğitimi ve spor bölümünde araştırma
görevlisi oldu.

1996 yılında, “Fırat Havzasındaki Mahalli İdarelerin Spora Yaklaşımlarının Analizi” adlı yüksek lisans çalışmasını bitirdi.

1998'de, Gazi Üniversitesi, Sağlık Bilimleri Enstitüsü, Beden Eğitimi ve Spor Anabilim Dalında Doktora eğitimine başladı.

2002 yılında "Spor Hizmetleri Konusunda Halkın Belediyelerden Beklentileri" adlı çalışma ile doktorasını bitirdi.

2002 yılından beri Fırat Üniversitesi Beden Eğitimi ve Spor Yüksek Okulunda Yardımcı Doçent kadrosunda görev yaptı hâlâ doçent olarak görevine devam etmektedir.

başarılı bilim insanı olmasının yanı sıra mhp'den Elazığ Belediye başkan adayıdır.30 kasım 2017 rte'nin rıza sarraf açıklaması

yeni nesil
cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, ABD'de Reza Zarrab'ın (Rıza Sarraf) tanık olduğu Hakan Atilla davasına ilişkin olarak yaptığı son dakika açıklamasında "Ambargoyu biz delmedik" dedi. "Davadan ne çıkarsa çıksın biz doğru olanı yaptık" diyen Erdoğan, İran ile ticari ve enerji işbirliğinin olduğunu hatırlatarak "Biz ABD'ye taahhütte bulunmadık" dedi.

Erdoğan, CHP lideri Kemal Kılıçdaroğlu'nun 'belge' iddialarına ilişkin olarak da "Bu hamlesinin bedelini ödeyecek" dedi.

8 ağustos 2017 cep telefonlarına trt zammı

yeni nesil
Cep telefonlarının bandrol ücretlerine zam yapıldı. Daha önce telefonlardan yüzde 6 oranında alınan bandrol ücretine yüzde 4 ilave yapıldı.

Sanayi sicil belgesine sahip sanayi işletmelerinin yapılan düzenleme ile 1 Temmuz 2017'den bu yana TRT enerji payı ödememeleri kurumun "enerji payı gelirlerinde" yaklaşık yüzde 47'lik kayba yol açtı.

Bunun üzerine TRT'nin gelir kayıplarının telafisi amacıyla cep telefonu bandrol ücretlerinde değişikliğe gidildi.

Yeni düzenleme ile cep telefonlarında matrahı oluşturan üretim veya ithalat rakamlarından daha önce yüzde 6 oranında alınan bandrol ücretine yüzde 4 ilave yapıldı.

Düzenleme öncesi tüketiciye KDV ve ÖTV dahil bin liraya mal olan cep telefonlarına 38 lira 40 kuruş bandrol ücreti yansıyordu. Yeni düzenlemeyle bin liralık bir cep telefonuna 25 lira 55 kuruş ek bandrol ücreti getirildi. Böylece bandrol için ödenen tutar bin TL'lik bir cep telefonu için 63 lira 95 kuruşa çıkmış oldu.

Bandrole tabi cihazlar ve bandrol oranlarının yer aldığı listeye göre, ilave bir yazılım veya donanım desteği olsun veya olmasın doğrudan, internet üzerinden veya başka bir yolla her türlü görsel veya işitsel yayınları alabilen cihazların bandrol oranları şöyle oldu:

- Televizyon: yüzde 16,

- Radyo, portatif radyo-teyp, radyo-pikap (motorlu taşıtlarda kullanılmaya mahsus olanlar, radyo tuner kartları dahil): yüzde 16

- Video: yüzde 16

- Birleşik cihazlar (Video-televizyon-radyo, video-televizyon, radyo televizyon, müzik setleri ve benzerleri): yüzde 16

- Cep telefonları: yüzde 10

- Bilgisayarlar ve tablet bilgisayarlar: yüzde 2
- Taşıtlar (Üzerinde görsel ve/veya işitsel yayınları alabilen cihaz bulunanlar) a- Kara taşıtları: yüzde 0,4 b- Diğer taşıtlar: yüzde 0,01

- Video görüntü veya ekranına bağlantı yapılmak üzere tasarlanmış olan TV alıcıları (Uydu alıcıları, set üstü medya kutuları, tv tuner kartları dahil): yüzde 10

- Diğer cihazlar (Radyolu ve/veya TV'li ışıldak, radyolu kulaklık, radyolu fotoğraf makinesi, radyolu adım sayar, radyolu kalemler, radyo ve/veya TV'li banyo sistemleri, navigasyon cihazları, radyo ve/veya TV eklentili koşu bantları, radyo ve/veya TV eklentili buzdolapları, DVD-VCD player ve benzerleri, cep tipi MP3/MP4 çalar ve benzerleri, ev sinema sistemleri, taşıtlarda kullanılmaya mahsus navigasyonlu multimedya cihazları, akıllı kol saatleri): yüzde 8.

vatana millete hayırlı olsun, alım gücü çok ya zam hiç be!

monster degree

yeni nesil
düzeltmenlik ruhuna işlemiş olmalı ki, düzeltmeden önce mesaj atıp uyaran nadide kişilik.
tatlı tatlı uyarılar yapar mesajlarla, olmadı düzeltir.
hep online bu arada.

zengin sözlük iş ağı mı kursak? şaka şaka. iyi ki var.

14.4 shot

yeni nesil
nasıl güzel nasıl güzel anlatamam. içtikçe içesi geliyor insanın. ne insan mı dedim evet.

münferit durumlar için enfes bir içecek, bununla ilgili çok yorum yapmak isterdim. ayrıca içki olarak en beğendiğim diye bilirim. yalnızlıklar için bire bir.
içindekileri okumaya başladım sonra vazgeçtim. 14.4 shot nedir ne değildir diye merak ediyordum aldıktan sonra merakım bitip kafam başladı.
fiyat olarak da çok ucuz geldi bana yani. neyse rakam konuşmayalım içelim serin serin.

özellikle redbulla içilmesi gerekenlerdendir. yanında yer fıstığı iyi gider.
bira zannetmeyin şarap karışımıdır. seks öncesi içilmesi iyidir.

telefonda beklemeden müşteri temsilcisine bağlanma

yeni nesil
bankayı telefonla aradığınız zamanlarda müşteri temsilcisi ile görüşmek için hangi tuşa basacağınızı bilmezsiniz sistemde söylemez bu anlar sıkıntılı olup insana dert olur.
her banka için farklı yöntemleri vardır esasen
beklemeden bağlanmak isteyenler, şu ise şu tuşa şu değilse bu tuşa basınız dediği esnada rastgele hızlı bir şekilde tuşların hemen hepsine basın, sistem size geri zekalı muamelesi yapıp hiç uğraşmadan sizinle direk bağlıyor.
genel olarak çalışıyor.

eren iyi ki varsın

yeni nesil
Trabzon Maçka'da PKK saldırısı sonrası şehit olan Eren Bülbül'ün Facebook'tan paylaştığı 'Biri de çıkıp demiyor ki Eren iyi ki varsın' notu Twitter'da gündem oldu.
Trabzon'un Maçka ilçesinin Köprüyanı Mahallesi Vazelon Manastırı yakınlarında dün güvenlik güçleri ile bir grup PKK'lı terörist arasındaki çatışma çıktı. Çatışmada Jandarma Başçavuşu Ferhat Gedik ve 15 yaşındaki Eren Bülbül isimli genç şehit oldu.

15 yaşındaki Eren Bülbül isimli gencin ise PKK'lı teröristleri girdikleri bir evden erzak çalarken görüp güvenlik güçlerine haber verdiği ortaya çıktı. Eren Bülbül, PKK'lıların girdiği evi göstermek için güvenlik güçleriyle giderken terörist kurşunlarına hedef oldu.

zenginsozluk.com/foto

cazgır

yeni nesil
çayırlarda yapılan meydan güreşlerinde güreşecek olan pehlivanları izleyicilere yüksek sesle ve överek özelliklerini söyleyerek tanıtan güreş başlaman önce dua okuyup güreşçileri alana süren kişi.
argoda ara bozucu, fitneci anlamları taşır.

kızı tecavüze uğrayan baba tecavüzcüyü öldürdü

yeni nesil
Adana'da 17 yaşındaki bir genci silahla vurarak öldüren Emrah B.'nin cinayeti, kızı F.N.B.'ye tecavüz ettiği gerekçesiyle işlediği ortaya çıktı. Emniyetteki ifadesinin ardından adliyeye sevk edilen katil zanlısı baba Emrah B., cinayeti kızının namusunu yerde bırakmamak için işlediğini ve pişman olmadığını belirterek, "Namusum için yaptım. Namusumuzu yerde mi bulduk? Kızıma tecavüz etti. Cumhurbaşkanı'na yalvarıyorum, tecavüzcülere ağır cezalar verilecek kanunlar çıkarılsın" dedi.

sen devlet olarak adaleti sağlamamaya devam edersen bunlardan fazlaca olacak.

http://www.mynet.com/haber/yasam/kizi-tecavuze-ugrayan-baba-17-yasindaki-genci-oldurdu-3199067-1

necmettin yılmaz

yeni nesil
32 yaşındaki öğretmen Necmettin Yılmaz şehit olacağını birçok kez babasına söylemiş. PKK'nın şehit ettiği öğretmen bu yaz nişanlanacaktı.

Şanlıurfa'dan memleketi Gümüşhane'ye dönerken Tunceli-Pülümür karayolunda 16 Haziran tarihinde bölücü terör örgütü mensupları tarafından yolu kesilip aracı yakılan öğretmen Necmettin Yılmaz'ın (23) doğduğu topraklarda hüzün hakim.

Gümüşhane'nin Torul ilçesine bağlı Demirkapı köyünde doğup büyüyen, ilkokulu da burada okuyan öğretmen Yılmaz, geçtiğimiz Ekim ayında atandığı Şanlıurfa'nın Siverek ilçesine bağlı Çifçibaşı köyünde sınıf öğretmeni olarak görev yapıyordu.

Okulların kapanmasının ardından ata toprağına kavuşmak için aracıyla yola çıkan Yılmaz'ın önü Tunceli-Pülümür karayolunda kesilmiş, aracı yakılmış ve o günden beri kayıptı. Geçtiğimiz günlerde Pülümür deresinde bulunan erkek cesedinin ardından aile bireylerinden alınan kan örnekleriyle DNA uyuşması yaşanınca umutlar tükenmiş ve öğretmen Yılmaz'ın şehit edildiği anlaşılmıştı.

'Vatan görevi nedeye gitsek yapacağız'

Ortaokul ve liseyi Gümüşhane'de okuduktan sonra Artvin Çoruh Üniversitesi Eğitim Fakültesinden mezun olan ve bir yıl sonra görevine atanan Yılmaz, buraya giderken çevresindekilerin tüm ısrarlarına rağmen “Vatan görevi, nereye gitsek yapacağız” diyerek Siverek'e gitti.

İnşaatlarda çalışarak çocuklarını büyüttü

Dört çocuğuna inşaatlarda çalışarak bakan ve onları okutan baba Hamit Yılmaz, il merkezine 46, Torul ilçe merkezine 25 kilometre uzaklıkta bulunan Demirkapı köyü Merkez Mahallesindeki evinde taziyeleri kabul ediyor. Etrafı Türk bayraklarıyla donatılan evin önünde 112 Acil Servis görevlileri hazır bekletilirken, köyden ağıt sesleri yükseliyor.

15 Ekim'de göreve başlamıştı

Oğlu sınıf öğretmen Necmettin Yılmaz'ın mezun olduktan bir yıl sonra 15 Ekim'de Şanlıurfa'nın Siverek ilçesi Çiftçibaşı köyüne atandığını kaydeden baba Yılmaz, “Allah'a teslim ettik, o da bize böyle nasip etti. Rabbim böyle diledi. Yapacak bir şey yok. İlk görev yeriydi” dedi.

'Sık sık şehit olacağım derdi'

Öğretmen Yılmaz'ın sık sık “şehit olacağım” ifadelerini kullandığını ifade eden Yılmaz, “İnançlı birisiydi. Şehit olacağını en az 3 kez bana söyledi. Baba ben şehit olacağım derdi devamlı. Ben öyle bir çocuk yetiştirdiğim için çok gururluyum, Allah'a hamd ediyorum. Vatanımıza bağışladım, vatanım sağolsun, devletimiz var olsun. Benim de bayrağımızda bir damla kanım oldu. Allah böyle diledi, böyle de oldu” diye konuştu.

'Çocuğumu görür görmez tanıdım'

Geçtiğimiz günlerce Pülümür çayında bulunan erkek cesedini teşhis için gittiğinde çocuğunu görür görmez tanıdığını anlatan baba Yılmaz, “Otopsi sürecinde çocuğumu görür görmez tanıdım. Dişinde de beyazlık vardı. Onu da gördük. Ben kendimden emindim. Savcı bey DNA sonuçlarını beklememiz istedi. Bizde döndük geldik. Bizler ümitliydik, belirli girişimlerde bulunduk. 27 gündür İstanbul, Ankara, Tunceli hatta Erzincan'dan girişimlerde bulunduk” ifadelerini kullandı.

'Bu yaz nişan yapacaktık'

Öğretmen Yılmaz'ın Adıyaman'da sevdiği ve görüştüğü bir kız arkadaşı olduğunu, bu yaz tatilinde gidip nişan yapacaklarını ifade eden Yılmaz, “Nasip değilmiş” diyerek şunları söyledi: “Ben çocuğumu inançlı bir çocuk olarak yetiştirdim. Rabbime şükrolsun ki o inancını sağlam bir şekilde teslim etti. Duası da kabul edildi.”

Olaydan bir kaç saat önce telefonda görüştük

Öğretmen Yılmaz'ın annesini 27 gündür oyaladığını sürekli “gelecek” diye teselli ettiğini kaydeden Yılmaz, Necmettin öğretmenin olaydan birkaç saat önce kendisi, ağabeyi ve yengesiyle konuştuğunu da sözlerine ekledi.
gazete vatan dan alıntıdır.

oylama

yeni nesil
zengin sözlüğün en sevdiğim özelliklerinden biri, verilen emeği karşılığı anında veriliyor. daha mürekkebimiz kurumadan takdir ediyorlar ya da ben bunu okudum diyorlar.

bu yönüyle zengin sözlük yazarlarını kutluyorum. süpersiniz...

erkekler mi kadınlar mı daha çok porno izliyor

yeni nesil
Yapılan araştırmalar bu konuda çarpıcı sonuçlar ortaya koyuyor. Kadınların porno izleme oranı da hiç de az değil.
İnternetin hayatımıza girmesiyle porno izleme oranları da yükselişe geçti.

Araştırmalara göre, aktif internet kullanıcılarının büyük bir kısmı porno sitelerini biliyor, zaman zaman ziyaret ediyor. İnternet trafiğinin %80'ini porno filmlerin oluşturduğu da kabul edilir bir gerçek.

Geçtiğimiz yıl yapılan bir araştırmaya göre, porno endüstrisinin dünya çapındaki gelirinin 60 milyar dolardan fazla olduğu belirlenirken, şu soru akla geliyor. Peki, kadın kullanıcılar bu dilimin neresinde?
Denver Üniversitesi'nde yapılan diğer bir araştırmaya göre kadınların üçte biri yalnızken porno film izlemeyi tercih ediyor.

Kadınların erkekler kadar açık bir şekilde porno izlediğini söylemesi belki biraz daha zor. Bu bastırılma duygusu ve ayıplanma korkusu ile körüklenince saklanma ihtiyacını da beraberinde getiriyor.

Araştırmalarda net şekilde ortaya çıkmıştır ki, kadınlar da porno izler ve internette erotik içerikli aramaları sanıldığından çok daha fazla yaparlar. Erkeklerden onları ayıran fark ise bu erotik içerikli aramaların daha farklı olmasıdır.

Örneğin, erkeklerin verileri izlendiğinde doğrudan görsele dayanan büyük porno siteleri listelerin en başındayken, kadınların aramalarında daha çok erotik öykülerin ve romantizm ile seksin bir arada olduğu içeriklerin yukarılarda olduğu görülür.

İş yerinde porno izleniyor

İngiltere'de yapılan bir araştırmaya göre, erkeklerin birçoğunun porno film izlediği doğru... Asıl şaşırtıcı olan ise kadınların durumu.

Erkeklerin yüzde 20'si, iş yerinde porno izlediklerini kabul ederken, kadınların da yüzde 13'ü bunu kabul ediyor.

İngiliz bulvar gazetesi The Sun'ın yaptığı araştırmaya göre her 10 erkekten 9'u televizyonda pornografik görüntüler izlemeye ilgi duyuyor. Ancak kadınların durumu daha ilginç. Kadınların yüzde 66'sı da televizyonda erotik filmler izliyor.

Porno film izleyenlerin üçte birinin yaş aralığı 18-25 arasında değişiyor. Porno film izleyen erkeklerin yüzde 22'sinin yaş aralığı da 26-35 arasında.

türkiye için bu durum, türkçe altyazılı porno, türbanlı porno, tecavüz pornoları ya da köpeğe tecavüz o da olmadı hayvanlı porno yada sex dahil olsa bile böyle maalesef.

puhu tv

yeni nesil
puhutv bir Doğuş Holding servisidir. ve türkiye'nin en kaliteli film,dizi sitesidir.
diziler televizyonda bittiği an buraya yüklenir. oldukça güzel görüntü kalitesi ve sitesi mevcuttur. kayıt olmanız halinde kaldığınız yeri bilir ve daha sonra izlerseniz oradan devam eder.
adresi puhutv.com

whatsapp'ın yepyeni özellikleri

yeni nesil
internette bolca dolaşan linkler ve gereksiz bilgilerdir.
bu linklere lütfen tıklamayın arkadaşlar, hileli siteye yönlendirir sizi.
gta oynamıyorsunuz whatsapp sizi arabaların üzerinden atlatmaz, ya da hayatta size yazmayan sevgiliniz olmasını ümit ettiğiniz kızın size yazmasını sağlamaz. en fazla kalın ya da italik yazarsınız wp üzerinden.

o yüzden whatsapp hileleri, yeni whatsapp şifreleri, yeni dönem whatsapp, bunlari biliyor muydunuz? tarzı yazıların alayı yalandır.
sonuçta hepsi kırğ yapar. :d