confessions

zengin sozlugun fakir yazari

1. nesil Yazar - Gayretli

  1. toplam entry 414
  2. takipçi 23
  3. puan 6829

moda girmek için azer bülbül dinlemek

zengin sozlugun fakir yazari
Ramazan dolayısıyla 1.5 ay ara verdiğim yalnız gecelerimin vefakar dostuyla buluşma merasimimiz de yalnızlığın vermiş olduğu tatsızlık ağır basmaya başlayınca törenimize gölge düşürmemek için kararlılıkla yapmış olduğum eylem.

Rahmetli de iyi ses, şarkılarında da fena can yakan sözler varmış. %100 de etkili bir formül bulmuş oldum böylece artık geceler benim.

kesinlikle yatırım tavsiyedir. önerilir.

beraber ot çekilebilecek ünlü

zengin sozlugun fakir yazari
oyuncu olarak ali atay, serkan keskin,ilker kaleli, onur saylak, barış falay
senarist ve yönetmen olarak burak aksak, tolga karaçelik ve zeki demirkubuz ile olur.
şarkıcı olarak eda baba, nerve yavuz, nilipek., cem adrian, Se Bıra ekibiyle beraber iyi uçarım.

Herhangi birisine denk gelirse bir mesaj uzağınızdayım yazmaktan çekinmeyin sevgili ünlüler.

kozmos'un ukdesi.

ziyan

zengin sozlugun fakir yazari
Sılanın gizli kalmış harikalarından bir tanesi.

Göster hadisene sual ettim
Maharetini aşk hayal ettim
Gönül senin de eyledin hep viran
Lütfet hadisene sabrettim
Anlat ucundan, merak ettim
Gençliğimi ziyan ettin, ziyan
Meyilliyiz olmazlara, isabetsiz çıkmazlara
O yüzdendir halim toz duman
Bu nasıl gayret, kastın mı var canıma?
Aşk değil zahmet, sarıldım düşmanıma
Daha da dönme bana, acımı dövme daha

Bu nasıl gayret, kastın mı var canıma?
Gel de hazmet, sarıldım düşmanıma
Daha da dönme bana, acımı dövme daha

instinct

zengin sozlugun fakir yazari
Alan Cumming, Bojana Novakovic ve Naveen Andrews'in rol aldığı, birçok başarılı projenin altında imzası bulunan Alex Kurtzman'ın yapımcıları arasında yer aldığı 2018 yapımı dizi.

Hazır okullar bitmiş yapacak bir şey bulamayanlar, yeni bir şeyler arayanlar için güzel, rahat, eğlenceli vakit geçirmelerini sağlayacak çerezlik bir yapım.

sense8

zengin sozlugun fakir yazari
final bölümü malum ortamlara düşmüş dizi.

Bölüm dediğimiz de 2.5 saat. Hem içerik hem süre olarak bölümden çok film gibiydi. Kaliteli bir ekibin elinden çıktığını her saniyesinde belli eden, bütün soru işaretlerini cevaplayan ve sonunda da mutlu sona ulaştırarak biterek efsaneler arasına adını yazdırdı.

temel karamollaoğlu

zengin sozlugun fakir yazari
seçim kararı verildiğinden beri bütün liderleri dinliyorum, izliyorum, okuyorum. Muharrem ince çok sağlam başladı ama son zamanlarda izlediğimde sürekli kendini tekrar ediyor. Meral Akşener güzel başladı ama sonradan değişmesini istediğimiz şeyleri değiştirmeyeceği aslında onunda çok farklı olmadığını gördüm. Doğu Perinçek, Selahattin Demirtaş ve Recep Tayyip Erdoğan üstünde konuşulmaya gerek bile olmayan adaylar bence ama Temel dede zayıf, ön yargılı, kendi çalar kendi oynar modunda başladı fakat izlediğim her programda sempatimi biraz daha kazandı adam. Bugünkü habertürk yayınından sonra ise bu zamana kadar neredeydin sen mübarek dedirtti.

Muhalefetten kim kazanırsa kazansın bu adamın mutlaka yeni kurulacak oluşumların herhangi birinde mutlaka yer almalıdır. Başkan yardımcılığı mı, bakanlık mı, danışmanlık mı verirler bilmem ama kesinlikle yeni dönemde söz sahibi olmalı bu adam.

sütyen askısının görünmesi

zengin sozlugun fakir yazari
Bunu, göbeğini, daracık pantolon giyerek g*tünü göstermeye çalışan kadınla, yine daracık kısa pantolon giyerek g*tünü, xs beden t-shirt giyerek kaslarını göstermeye çalışan erkeği bir türlü anlamayacağım ve bunlara ön yargısız bir şekilde yaklaşıp saygı gösteremeyeceğim.

Amaç nedir yani kendini mi pazarlıyorsun, dikkat mi çekmek istiyorsun niye böyle ucuz numaralara başvuruyorsun diye yüzüne yüzüne bağırasım geliyor böyle tipleri görünce.
0 /