yazarların zengin sözlüğe geliş hikayeleri

mızrabımda ızdırap
Bir sene önce başladı yazarlık hikayem, bir görünüp kayboldum. Sonra dedim ki kendime, mızrap sen yazmadan yapamazsın, akıllı ol. Sonra burada yazan bir arkadaşımın tavsiyesi üzerine geldim zengin sözlüğe. Ciddi anlamda da sevdim, su güzel sen de gelsene?
hayat güzel
diğer sözlüklerde bir süre takıldım. baktım yazarların hepsinin fakirlikten ağızları kokuyor. benim gibi bir zenginin bunların arasında ne işi var diyerek kendime uygun bir sözlük aradım. zengin sözlüğü görünce de hemen üye oldum. Bu arada 45 binlik bir çekim var, patrona iban numaramı mesaj attım umarım sözlüğün adına yakışanı yapar.
cisi gelen sanat tarihcisi
Instela'da boş boş takılıyordum, biliyorsunuz orada bir tim var; Eksileme timi! Merak edip iyice karıştırıyordum sözlüğü, ekşi'den daha beter bir zeka seviyesine indiğini fark ettim.

Sonra da "Ben gidiyorum, varsa bir s*ktir git alırım." dedim oradaki insanlara.
Sağ olsun, kaptonur ise bana burayı önerdi, o günden bu yana kült bir kafe gibi olduğunu düşünüyorum burasının. Kendimi kötü hissettigimde gelip yazıp okuyorum, bana nükleer sığınağı hatırlatıyor burası
dr vitus werdegast
kötü sözlük'te takılıyordum bi ara. hatta uzun süre takıldım. neyse, bi ara orada zengin'in muhabbeti döndü. hatta yanlış hatırlamıyorsam buranın ilk kadrosu komple kötü'den. ben de merak edip girdim, üye oldum. o zaman nedense pek sarmamıştı. sonra canım sıkılınca yine geldim. takılıyorum öyle.
yeni nesil
hikaye gibi hikaye.

çok fakir ve inşaatlarda günü birlik entry giren biriydim, bir gün sabah 7 sularında uyandım ve aynı inşaata entry girmek üzere gittim ve ne göreyim!
seks konulu başlıklar almış başını gitmiş ve bu ne lan dedim. hem fakiriz hem seks okuyoruz ne alaka dedim.
zengin parasıyla fakir karısıyla oynarmış sözü geldi aklıma ve midem bulandı.
google ye nasıl zengin olurum dedim ve burası çıktı karşıma.
fakat yanlış anlamışım burası bilgi ile zengin olursunuz mantığını güdüyormuş.
neyse durdum öylece.
hubel
fularlı fm in kadrolu dinleyicisiydim. Dj ler bu sözlükte yazıyordu. Ben de üye oldum. pek sık girmesem de ara sıra bakıyorum buraya.
kaptonur
Bir gün lanet olası instela'da boğulurken moderatörlerinden birinin yazar bir arkadaşa egoistçe yazdığını gördüm. Daha sonra yorumları okumaya başladım ve yazarın haklı olduğunu, Konuyu anladığımda da yazar arkadaşın sözlük kurduğunu ve instela moderatörünün o yüzden salça olduğunu gördüm. Hemen kendisine sözlüğüne katılmak istediğini söyledim ve geldim. O kim miydi? Tabiki de dhxjshjdjd. Siz anladınız kim olduğunu.
hanc deil yolcu
aslında bir hikayem yok. başka bir sözlükte moderatörlük yapıyordum. fikir ayrılıkları yaşadığım için hesabımı kapattım. yeni bir sözlük arayışına girdim ve burayı buldum. bence bu bir hikaye değil.