yılmaz özdil

kaptonur
Kalemi çok sağlam olan ve kimsenin ağzını açamadığı yazar, düşünür, laf sokucu, şemsiye sokup açıcı, ters domaltıp düz s......
keskin nisanci
ilkokul öğrencilerinden hallice yazılar yazan bir kimse, bu elemana köşe yazarı demek diğer köşe yazarlarına hakaret etmek demek. tek numarası koyu bir akp düşmanı olması, bir de aşırı popülist, sürekli tribünlere oynayan yazılar yazar. akp düşmanlığı ona müthiş bir prim kazandırdı, zaten akp'Den önce kimse adını dahi bilmezdi. açıkçası ben atatürk aşığı filan olduğuna da inanmıyorum, sadece prim getiren şeyleri değinen bir zat.
aragorn
Sığ bi yazar. Ciddi seyler okuma zahmetine girmeden sığ fikir sahibi olmak için birebir... Lakin bu sığlığı göz ardi edip yazılarından yola çıkarak her olguyu aciklamaya çalışmak sorunlu.
kozmos
Öyle göte böyle yarrak deme taşşağına sahip dilbaz köşe yazarı, yazar. Üslubu veya derinliği tartışılır, ancak duruşu, omurgasının sertliği su götürmez.
siz hepiniz ben tek
"Yılmaz Özdil. Ahmet Davutoğlu'nun kitabından alıntılar okuyor" adındaki videosunu dinlediğimde, gerçekten ahmet davutoğlu bunları yazmış mı diye küçük bir araştırma yaptım. Söylediği hiç bir cümlenin kitapta geçmediğini gördüğümde ise,
Yılmaz'ın bir stand up'çı olduğuna karar verdim. O günden beri sadece yazılarını gülmek için okuyorum. :)
elrond
hep aynı içerikte yazılar yazan, geçmiş yazılarını da her yıl olan olaylar için yazıların ilk 2 paragrafını değiştirip diğerlerini kopyala-yapıştır yapan aksaraylı yazar. genede seviyoruz kendisini. kalemine sağlık.