youtube

klm
son zamanlarda insanların para kazanmak için saçma sapan video çekip bu portal üzerinde yayınlaması ee haliyle türkiye'de insanların bu video sitesi üzerinden para kazandığını öğrenince hükümet hemen burdan para kazananlardan vergi kesme işlemine başlamıştır.
behzat k
Video paylasim sitesi. Yeni ciktigi zamanlarda meydanlarda boy gosteren turk yapimi video paylasim siteleri mevcuttu ama youtube onlara nazaran daha hizli olmasiyla one gecti ve aldi basini gitti.
monodi
günümüzde psychedelic bir porno sitesine ve dünyanın en büyük cringe kaynağına dönüşmüş video sitesi. en çok izlenmeye ulaşan videoların spiderman'in elsa'yı kaçıran joker'i yakalayıp tecavüz etmesi veya ailece ne olduğu belirsiz ve muhtemelen kanserojen bir sıvıya girip debelenen insanlar olmasına başka bir açıklama bulamıyorum şahsen.
icgqhs
herhangi bir nedenden linkten dolayı girdiğiniz bu site sizi kolay kolay bırakmaz, ki eğer işiniz yoksa, sağ tarafta sürekli izlediğiniz videoya benzer, alakalı şeyler göstererek sizi sevk eder. buna biz pazarlama diyoruz.

bu da ilginizi çekebilir.
pasaj
müzik, video, film, dizi, animasyon, fragman ve bunun gibi birçok konuda çeşitli videolar içeren sitedir. Youtube kanalları aracılığıyla paylaşılan videolar aboneleri ve abone olmayanlar tarafından da izlenilebilmektedir.
frante
yine bazı değişiklikler yapılan site. yazı karakterleri de değişmiş. ilk şoku atlatmak için "tavukları pişirmişem" dinliyorum.
rakunzhell
"x yılı olmuş hala dinleniyor" minvalindeki yorumlara engel getirilse keşke. istisnasız her geçmiş yıllara ait videolarda var. gördüğüm yerde eksiliyorum.
hahed
nasıl saçma bir algoritması olduğunu çözemediğim video sitesi

son 2-3 aydır günde saatlerce css, javascript, react.js, php, java temalı eğitim videoları izliyorum genel ağırlıklı olarak (günde min 2-3 saat). onun dışında da şarkı dinliyorum. üye olduğum kanallar sadece bu iki temada video yayınlıyorlar. karşımda bir hesap makinesi olsa hangi tarzda videolara yöneldiğimi anlamış olması gerekirdi şu ana kadar. ama gelin bir de sevgili youtube'umuzun anasayfada ve yan kısımda bana önerdiği videolara bakalım;

-saçma salak youtuberların yarak kürek videoları(hiç birini bilmem takip etmem)
-iftarda ne pişirsem?
-ilber ortaylı katar krizini yorumluyor
-ilber ortaylı gençliğinde de aynı sinirleniyor
- 109-year-old veteran and his secrets to life will make you...
-türkiyeyi anlatan rakamlar
-kur'an-ı kerim'i güzel okuma yarışması, cb recep t*ayyip erdoğan. yarışma birincisi musfata altın
- turkish airlines b777-300er business class ıstanbul
-ali ağaoğlu ve sakıpsabancı arasında karşılaştırma
-5 creepy and disturbing photos

ya bi otur bi düşün ben bunları mı görmek istiyorum öneri olarak

saatlerce emek harcayıp herhangi bir konuda eğitim videosu çeken arkadaşlar. umarım emeğinizin karşılığını alıyorsunuzdur ancak şunu da bilin youtuber denen türemelerin şebeklikleri bir şekilde sizden daha çok göze sokulmaya çalışılıyor youtube tarafından. ayrıca kendi abone sayacı burda ki canlı abone sayacı[/url] kadar iyi çalışmıyor.

eyyorlamam bu kadar
sos
logosunu güncellemiştir. play button logosu küçülerek en başa gelmiş, youtube yazısı biraz kalın halde onun yanına yazılmıştır.
avni
ekşi sözlük örneği başta olmak üzere link olarak verilirken yazarın paylaşımında direkt olarak göze sokulmamasını tercih edenlerdenim. paylaşılacak videonun linki verilir isteyen tıklayıp bakar. eski kafalıyım evet ve sırf bu yüzden instela benzeri sözüm ona sözlükleri sevemiyorum. pek tabi video linkini gözüme sokan paylaşımları da.
hürmetler...
ihtiras limani
Eski şarkıların altındaki yorumlar muhakkak ah eskiden her şey ne güzeldi dramatizasyonuyla doludur. Lan dinle müziğini git işte, gerçekten gına geldi her eski şarkının altındaki 90/80/70/60 lar ne güzeldi muhabbetinden, zerre samimi olduğuna inanmıyorum.
ihtiras limani
Bundan sayesinde 3 yaşındaki konuşmaktan aciz yeğenim renkleri ve harfleri İngilizce olarak öğrendi. Sari minibüs geçerken skuul bas! Diye bağırıyor. Yeni nesil çok fena olacak.
codeboss
video ekranına sağ tıklayınca karşınıza gelen menüden -> döngü seçeneğine tıklarsanız izlediğiniz video otomatik replay yapar sonsuza kadar.
sos
izlenme sayıları bot kontrolünden geçtikçe ekleniyor bu platformda. bu nedenle yeni yüklenmiş videolarda like sayısının izlenme sayısını geçtiğini görebiliyoruz. aynı şekilde like sayıları da kontrolden geçiyor. fakat izlenme sayısına göre daha hızlı bir kontrol...