yurtiçi kargo

femanist
evde yoktunuz diye sms atıp şubeye gittiğimde ''haağ ben onu dün bilerek getirmedim geç olmuştu bugün getircektim'' diyen kargo firması.
codeboss
sivas'a gitmesi gereken kargonuz istanbul'a gitsin istiyorsaniz yurtiçi kargo ile calisin. şöyle düşünmüsler sanirim "biz kargoyu istanbul a goturelim, ne fark eder ha sivas ha istanbul, zaten istanbul sivas'in baskenti degil mi canimm"
monster degree
Geçtiğimiz salı günü sipariş ettiğim torba torba kedi kumunu çarşamba günü evde kimse yokken kapıya getirip bana telefonla ulaşan bir personelin çalıştığı kargo firması.

hadi telefonla ulaşmış olmaları bir şey değil de olayın sonrası şöyle gelişti: getirdikleri iki kolinin toplam ağırlığı 50 kg'dı. apartmanda teslim edebilecekleri herhangi başka birinin olmadığını belirterek şubeye geri götürmelerini rica edip daha sonra gidip oradan alabileceğimi söyledim. adam bana "kargonuz cidden çok ağır, şubeden evinize kendi imkânlarınızla getirip zorlanmanızı istemiyoruz, eve gelmek üzereyseniz bekleyebiliriz gelişinizi." dedi. bu devirde babanın oğluna yapmayacağı düşünceliliği yapan bu personele tebrikler şelale.