yurtiçi kargo

femanist
evde yoktunuz diye sms atıp şubeye gittiğimde ''haağ ben onu dün bilerek getirmedim geç olmuştu bugün getircektim'' diyen kargo firması.
codeboss
sivas'a gitmesi gereken kargonuz istanbul'a gitsin istiyorsaniz yurtiçi kargo ile calisin. şöyle düşünmüsler sanirim "biz kargoyu istanbul a goturelim, ne fark eder ha sivas ha istanbul, zaten istanbul sivas'in baskenti degil mi canimm"
monster degree
Geçtiğimiz salı günü sipariş ettiğim torba torba kedi kumunu çarşamba günü evde kimse yokken kapıya getirip bana telefonla ulaşan bir personelin çalıştığı kargo firması.

hadi telefonla ulaşmış olmaları bir şey değil de olayın sonrası şöyle gelişti: getirdikleri iki kolinin toplam ağırlığı 50 kg'dı. apartmanda teslim edebilecekleri herhangi başka birinin olmadığını belirterek şubeye geri götürmelerini rica edip daha sonra gidip oradan alabileceğimi söyledim. adam bana "kargonuz cidden çok ağır, şubeden evinize kendi imkânlarınızla getirip zorlanmanızı istemiyoruz, eve gelmek üzereyseniz bekleyebiliriz gelişinizi." dedi. bu devirde babanın oğluna yapmayacağı düşünceliliği yapan bu personele tebrikler şelale.
kadin kismisi cok yazmaz
Bazen ceo'su dahil tüm çalışanlarını kafa kafaya tokuşturmak istediğim kargo şirketi.
Hizmet kalitesi,personel eksikliği,mağduriyet yaratma potansiyelleri bik bik bik etmeden kısa bir anıyla bitireceğim.
Kocaeli karamürsel'de yaşayan arkadaşımın dedesi ve babaannesi tıp fakültesine kontrole giderler.işleri biter,dönüş yolunda bir minibüs tarafından taciz edilirler. karamürsel girişinde trafik polisi otosunu görünce dede hemen yanlarında durup heyecanla arabadan çıkar;
-Memur bey, şikayetim var, bir kaç serseri bi minibüse doluşmuşlar kural ihlali yaparak trafiği aksatıyorlar.beni gölcükte sıkıştırdılar eşim çok korktu bişey yapın.
-Amca plakayı aldın mı nasıl bir araçtı?
-plakayı alamadım ama bu serserileri bulmanız kolay olur çünkü terbiyesizler bir de minibüsün üzerine yırtıcı karga ( yurtiçi kargo) yazmışlar!!