zengin sözlüğe veda

rene
Ekşi dışında kalan sözlüklere düzenli yazanları toplasak 150 kişi çıkmaz, ama bu kitleden birisi veda edeceği zaman "siktir" çekmek kalanlar için kolay geliyor. Sor bakalım neden gidiyor anlamaya çalış kazanmaya çalış yok, giden sktrsin gitsin kalanlar bizimdir. Al oyna diyorum bende sana 10 kişiyle o zaman. Biraz daha özenli dikkatli nazik olmak zor değil hepimiz için. Birbirini yüz yüze hiç görmemiş gençler olarak içi boş kankacılık oynamıyorsunuz bu taktir edilesi bir şey ego normal düzeyde demekki, ama gidene sktr çekmeyin, ayıp.
bouii
Zaten görünen on kişi veda etmek isteyen tek tek mesaj atsa yine de olur. Biraz pratik olalım derken ayıp ediliyor.
Şaka bir tarafa ama böyle ortamlardan giderken herkese beyan edilmesi bana daha çok gitmemem için ısrar edin olayı gibi geliyor. Bunun da nazını yine herhangi bir sohbetimiz olduğu insanlara yapabiliriz. Hiç tanımadığı bir yazarın gidişiyle ilgili yas tutmak bayağı enteresan bir eylem olur. Sayıca az olunan bir ortamda hele bunun için başlık açmak durumu daha da absürt hale getiriyor.
avni
Yaklaşık 20 senedir sözlükler denizinde seyrüsefer halindeki bir forsa olarak omurga tarifinin envai çeşidine rastladım. Kendi tarifinde boğulan nice kaptan ve mürettabatlarla tanıştım. Hatta mürettebat olarak görev yaparken alabora olmuşluğum da ayniyle vaki.
Özetle demem o ki. Bu sözlükler deryasında büyük lokma yiyeceksin ama büyük konuşmayacaksın. Ne ki yedirirler.
Bilvesile büyüksün kaptan.