zengin sözlük 1 yaşında

sos
yaratıcı yazarlarıyla, okuyucusuyla, iyisiyle kötüsüyle zengin sözlük 1 yaşında.
zengin sözlük, yazar sayısı diğer interaktif sözlüklere kıyasla az sayıda olsa da çok işler yapmayı başarmış, "az çoktur" felsefesinin karşılığını vermiş bir sözlük. "bilgi en büyük zenginliktir" sözünü esas alan zengin sözlük, mevcut ve yeni yazarlarıyla birlikte, umarım gün geçtikçe zenginliğine zenginlik katar.
fiorabella
nice yaşlara diyerek bir iki kelam etmek istiyorum. kendi adıma güzel insanlarla birlikte olmak, kaliteli vakit geçirmek, yazarlardan farklı şeyler öğrenmek beni çok mutlu ediyor. her insan farklı bir pencere misali farklı dünyaların yansımasını görüyorum. öğrenmek, hayat boyunca bitmeyen ve sürekli ihtiyacımız olan bir olgu. sözlük ortamları da bu olguya yardımcı platformlar. bebek nasıl emeklemeden yürümez ise sözlüklerler de bebe misali emekleme dönemi geçirirler. biz de böyleyiz. yavaş ama kalıcı adımlar atarak varolmayı sürdürüyoruz. umarım sözlüğün 11. 21. .... yaşlarını da görürüz.
kozmos
(bkz:1 yaçına mı giydin çen)
iyi kötü, acı tatlı anıların bulunduğu neredeyse 6-7 aydır içinde bulunduğum sözlüğün 1. yıl dönümüdür. bura vesilesi ile güzel insanlar tanıdım, dolu insanlar tanıdım. umarım daha nice yaşlara birlikte gireriz.
davy jones
"Zaman ne çabuk geçiyor bee" dedirten durumdur. 1 yıl ne ara oldu şaşırdım. Sözlüğün açılışını gördük biz diye torunlarıma anlatırım artık .

Şimdi mezarıma geri dönüyorum. İkinci yıldönümünde görüşürüz
icgqhs
1 yıl geçti ve o kadar güzel, kaliteli, bilinçli, saygılı ve diğer bütün değerli sözlerin karşılığını taşıyan insanlar tanıdık ve kazandık ki bu durumdan aşırı mutluyum.

Her zaman söylerim, sözlüğü sözlük yapan yazarlarıdır.
Buradaki yazarlar sayesinde kaliteli içerik ve binlerce bilgiye kavuştuk ve kavuşmaya devam ediyoruz.

Insanin bu hayatta doymadığı ve bıkmadığı bir şey varsa o da yeni şeyler öğrenmektir.

Buraya yazılan her yazı, hiç tanımadığınız, görmediğiniz ve bilmediğiniz insanların işine yarıyor ve onlara bir şeyler katıyor. Bu nasıl güzel bir his.
Birine faydası olması insanın ve bunu keyif için yaparken kendiliğinden olması ve bunu yaparken yeni insanlarla tanışması hem faydası olması hem faydalanması.

Hepinize ayrı ayrı teşekkürler.
siz hepiniz ben tek
Büyük uğraşlar ve emeklerle, şu an ki halini almış sözlüğümüzün açılmasından itibaren geçen zaman dilimi.
evet tanım yaptım. :)
Zengin sözlükle tanışmam, adını burada telaffuz etmek istemediğim bir sözlükte açılan başlık sayesinde olmuştur. Varlığını o anda keşfettim girdim üye oldum ve yazmaya başladım.
Çoğunlukla güzel insanlarla tanıştım.
Zengin sözlüğün neyinden bilinmez, içerisinde saygısız, seviyesiz yazarları pek barındırmadığını keşfettim. Bu geçen 1 yıl içerisinde de barındırmadı.
Yazar sayımız diğer sözlükler gibi yüz binlerce değil belki ama seviye kat sayımız diğer sözlüklerden yüz binlerce kat daha iyi. İşte bu benim için hiç bir pr değeri ile ölçülemeyecek kadar değerli. Biz sanırım bizi anlamayan kalabalıkların arasında kalmak istemediğimiz için buradayız. Fikirlerimiz farklı olabilir ama amaçlarımızın aynı olduğunu asla unutmayanlardanız.
hedeflerimize gelince, onlar çok büyük. ancak sabretmemiz gerektiğinin farkındayız.
Kimse yanlış anlamasın sabır,boyun eğmek değil mücadele etmektir.
parody
Ayrı bir sempatisi var zengin sözlük'ün. sadeliği, kirlilikten arınmışlığı burayı daha da farklı bir yer hâline getiriyor. yazarlarına verdiği değer ile var olan bir sözlük, samimiyeti açıkça özetliyor. Nice yaşlara, samimiyetinle, sadeliğinle, özgünlüğünle hep var ol. Ve değerli yazarlar iyi ki varsınız, burası sizlerle çok daha güzel.
alechera
Yeni gelmeme rağmen bu ne hoş bi ortam dedirten sözlüğün bir yaşına girmesi duygulandırdı. Daha nicee yaşlar göreceğiz sağlıkla büyü güzel sözlük.
azrailin regl donemi
bir avuç sabırlı ve fedakar yazarıyla 1. yılını doldurmasıdır. yazarlık konusunda hemen hemen aynı zihniyette bir grup yazar 1 yıldır burada. elinden gelenin en iyisini yapanlar da var. bu yüzden kendi adıma bir yetersizlik duyuyorum..

önümüzdeki süreçte daha bilinçli hareket etmeliyiz. sürekli iletişim halinde olup daha ivmeli bir ilerleme kaydetmemiz gerekiyor. hızlı başlandı ama son zamanlarda cidden geriye düştük.

bir inat uğruna buradayım. bu sözlük 2. sıraya yükselene kadar buradayım ve bunu bir şekilde yapacağız. yapılması gerekenler belli ve derhal uygulamaya sokmamız gerekiyor.

benim burası için umudum var. vazgeçmemeliyiz ve burayı kaybetmemeliyiz.

yaşasın zengin sözlük!

bu şarkı da sözlüğün marşı olsun.. sözlüğümüze ve yazarlarına yakışır cinsten.bozuk saat
kendimi son dakika dostunun doğum gününü hatırlamıș haldır huldur hediye arayan kiși gibi hissediyorum.

yıldönümüne 4 gün kala tekrar geldim. özlemișim.

doğum günün kutlu olsun sözlük daha nice yașlara. yazarın bol olsun :D
0 /