zengin sözlük’e yazmak istememe nedenleri

bonnie
online listesinde pek çok yazar görüyorum ve bunların çoğu yazmıyor pek çoğu en fazla 2 entry giriyor, kimisi de epey bir zamanını burada online şekilde geçirse de tek kelime bile yazmıyor.

hatta inanamadığım şekilde bazı yazarlar gitmiş en ipe sapa gelmez, benim anlamadığım bir dilde yazılan sözlüklerde yazmış- yazıyor- ki bunlardan şimdilik 3 tanesini tespit edebildim. nedenini cidden merak ediyorum.

neyse sadede gelirsek benim için sözlüğün başı boş olmasıdır. sahibinin bile sahiplenmediği, yazmadığı, yazarların sebep belirtmeden sinsice çekip gittiği bir sözlükte yazmak benim bu sözlüğe dair tüm umutlarımı tüketmiştir.

iş bu entry benim son entrymdir. sağlıcakla kalın.

esdemirei
geldiğimden beri bu sözlükten bağımı koparmak istiyorum. bağımı koparmadan önce örnek olabilecek biri olarak da anılacak türde giri girip başlıklar da açıyorum. ancak ne yetkililer üzerinde ne de diğer yazarlarda gram hareketlenme yok. sitede yığınla yazılımsal hata var. bunları dile getiriyorum. gram değişiklik yok. yetkililer daha elindekileri bile tutamazken dışarıya açılmak istiyor. jurnalci yetkim var. jurnallediğim girilere ya çok sonra müdahale ediliyor ya göz yumuluyor ya da hiç edilmiyor.