zengin sözlük ile ilgili istekler

icgqhs
bu başlık altında sözlükte gördüğünüz eksiklikler ya da şu olsa güzel olur dediğiniz fikirlerinizi sıralamanızı bekliyoruz.
unutmayın, daima yazarlara verdiğimiz değerle anılacak olan bir sözlük olacağız. bu yüzen fikir ve görüşleriniz bizim için önemli, lütfen onları bizimle paylaşın.zenginsozluk.com/foto
klm
mesaj gönderdiğimiz zaman heralde karşıya mesaj geldiğine dair bir bildirim veya mesaj kutucuğunda işaret çıkmıyor (arasıra çalışıyor sanki ) ya da ben mesaj yolluyorum moderatörler bana cevap vermiyor !! :)
monster degree
Gececi temada giri yazarken şu anki font rengi olan siyahın yerine kesinlikle beyaz seçilmeli. Koyu gri fonda siyah yazı çok göz yoruyor ve uzun giri yazmayı zorlaştırıyor. Yazdıklarımı göndermeden önce son kontrolleri yaparken metnin tümünü seçip fonun rengini açmak zorunda kalıyorum.

Giriyi yazarken de gönderdikten sonra göründüğü gibi görünse süper olacak. Yazılımsal olarak çok zor bir işlem olduğunu sanmıyorum.
kaptonur
Sözlüğe gece modu gelsin. Bu nedir arkadaş hava kararınca beyaz ekran yüzünden önümü göremiyorum. Ulan önünü görmezsen ne olacak demeyin amk ben 24 saat hareket eden bir şeyin vardiyasını tutuyorum. Ben görmezsem herkes ölür. Birde şarzı bitiriyor meret. Ekrana siyah modu gelsin lütfen.
klm
Çömezlerin yazdığı entry'leri diğer yazarlarında görmesi ya da çömezler diye bir sekme açılması mantıklı olabilir. Onlar bizim yazdıklarımızı okuyor da biz neden onların yazdıklarını onay sürecinde okuyamıyoruz? Bu bizi farklı kılabilir.
davy jones
Mesajlar kısmı sıkıntılı, mod arkadaşlara da ilettim. Ha bir de ukte sistemi gelse güzel olur (ya da var da ben bulamadım). Son Olarak da açtığımız başlıklar sol tarafa baya bi geç düşüyor, aradan çağlar geçiyor. Geçen bi başlık açtım sol frame e düşene kadar İstanbul fethedildi, doğu roma yıkıldı valla
blackandwhitememories
-Resim eklemede sıkıntı var. Ya çömezim diye ekleyemiyorum ya da gerçekten sıkıntı var.

-Gece teması gibi bir seçenek olursa çok makbule geçer. Şu an fena değil gibi ama beyaz arka planı da iyice karartsak niyeyse çok sevinecekmişim gibi hissediyorum. Opera sistemini de gece temasına aldım, Twitter falanda da öyle bir olay varmış ve onu da iyice kararttım ve gözlerim bayram etti.
uykusuz
daha yeniyiz hemen istekte bulunmak ne kadar doğrudur bilemem ama yazarlarına değer veren bir yönetim kadrosuyla yazarlık yapmak isteriz.
monster degree
Belki çok minik bir detay ama kendi girimize yapılan bir yoruma cevap verdiğimizde bize neden bildirim geliyor? Hayır yani yorum yazarkenki farkındalığımız test ediliyorsa tamam da onun dışında anlamlı bir sebebi olamaz diye tahmin ediyorum.
blackandwhitememories
(bkz:radyo)

Bir tane otomatik çalan radyo olsa ya da daha da iyisi haftanın belli bir günü sohbet tadında bir radyo gecesi düzenlesek ne acayip bi iş olur değil mi ama? İsteyen viskisini alır isteyen çayını hem dinler hem de ara sıra yazabileceği bir yer de ayarlanırsa chat kıvamında, katılım da sağlar. Hadi azıcık kaynaşalım.
ihtiras limani
Sevgi pınarı.
Takip ettiğim yazarların tek tek profiline girmek zorunda kalıyorum.
Yazınca uyar, favorileyince uyar, takip ettiğim yazarlar neyi favladı vs.. etkileşimi arttıracağına inanıyorum.
0 /