zengin sözlük puan statüleri

zenginsözlük
Değerli sözlük yazarlarımıza, zaman içinde keşfetmeleri için sunduğumuz yeni sürprizimizdir. Profil sayfana en son ne zaman göz atmıştın?

Bir sonraki statünü merak etmiyor musun? O hâlde puanlarını arttırıp yeni statüne ulaşmak için ne bekliyorsun?
monster degree
Yazarların puan aralıklarına göre atanan statülerdir. Yani statüler gidecekleri adresleri belirlerlerken yazar değil puan ayırt ederler.

Bunu da merak gidermek amacıyla belirtmiş olalım, hep birlikte yeniliklerin tadını çıkaralım.
sos
güzel statülerdir. hali hazırda yaratıcı statüsündeyim. beğendim. yaratıcı mıyım bilmem ama bu yolda ilerleyen veya ilerlemek isteyen cenahtayım.
quares
Şevkli de neemiş be? En kötüsü bana geldi.

Sözlük yakışmadı bu! Ben bu işin arkasında ki büyük resmi gördüm, eyyyyyy bilginin en büyük zenginlik olduğunu söylryenler, şevkli ne ya? Ya sırf kendisine şevkli dendi diye intihar eden tanıdıklarım var, hayır kelimeyi de söyliyemiyorsun ki;

+senin statün ne?
- şeeli bir şeyler.
+ne?
-şevket yok yok şevkit yok lan yok şevki hayır be şevkli.

Hdjdh bu statü derhal değiştirilsin ve ismimin yanına "yaşar kemal okuyan elaman" statüsü getirilsin!

Dediklerimi yapmazsanız olacaklardan ben sorumlu değilim de, umre kayıtları başlamış diye bir reklam çıktı aşağıda sırf bu reklama saygımdan susuyorum...
nanik depresif
Haberi alır almaz koşup geldim ve neyse ki biricik eşimle flört etmeye yeni başladığımız zamanlara beni döndüren statümle karşılaştım. İnşallah anan statüsü de birilerine yapışır kalır tezzamanda.
singur
Yenilik her zaman iyidir, takdir edilir. Farklı olmak fark yaratır. Katılımcılara değer vermek, onlar adına bişeyleri düşünmek, insanı değerli kılar..en azından hissettirir. Aidiyet duygusu oluşur. Bunları Her kim düşünüyorsa artık, iyi yapıyor. Sözlük, vakit geçirilebilen bir yer olmak yolunda ilerliyor. Benimkini sevdim ( seviyor ve seviliyor) mümkünse aynı kalabilir. Daha ne isterim ki !
john overmars
iyi bir uygulama.umarım kaldırılmaz.sevimli ve motivasyonel.fakat yazarlar arasında biraz sıkıntılı karşılanmış statüler var.belki yazar oylamasına daha farklı seçenekler olursa sunulursa iyi olabilir.
kaptonur
Düşünce olarak güzel bir düşünce ama bazı sıfatlar bazı yazarları üzmüş hatta sözlüğe küstürmüştür. Bu sıfatların sözlük ahalisine yakıştırılmadan önce yazarlara anket tarzında sorulması çok iyi olurdu bence. Bazı sıfatların insan üzerinde iyi vasfı olmadığı gibi bazıları da çok saçma olmuş. Dediğim gibi tanıdığım birden fazla yazar dün sözlükte bir daha yazmama kararı aldı ki bu yazarlar saygıdeğer yazarlardı. Bu sıfatları kim bulduysa kimini insani ortak değerler çerçevesinde bulmuş kimsini de haddi olmadan kendi zevkine göre döşenmiş ki diğer yazarların statülerine baktığımda anladım bunu. ben işin iyi tarafına bakarak bir hata yaptım. Ya benim de hoşuma gitmeyen bir sıfat yazılsaydı mahlasımın yanına diye düşündüm ve onlara hak verdim. Zengin sözlük eskiden otu boku anket yapardı ve çok güzel olurdu. Kendimizi bir bok hissederdik. Şimdi ise çok çok önemli olan bir şeyi sözlük ahalisine danışmayarak insanları belli kalıplara sokarak otorite bende demeye mi çalışıyor?

Bu siktiğimin yazısı kamuoyuna duyurulur.
keskin nisanci
görüyorum ki zengin sözlük için yapılan videoları eleştirenlerin taşlandığı gibi bunu eleştirenler de taşlanmış. hakeza aynı durum zengin sözlük başlığı için de geçerli.

önce şunda bir anlaşalım. sözlük için yapılan bir şeyi herkes beğenecek diye bir durum olamaz. beğenenler olur, beğenmeyenler olur ve herkes kendi çerçevesinden olayı yorumlar. açıkçası statüler bana da baştan savma ve özensiz geldi ama umursamadım, çünkü ben sadece yazarım ve mahlasımın yanında ne yazdığı umurumda değil ama demek ki birilerinin umurumda. sözlük sadece her şeyi beğenenlerin sözlüğü değil, başka yazarlar da var burada ve onların söylemleri ve istekleri görmezden gelinemez. onlara da kulak verilmeli, bazı şeyler değişmeyecekse de onların da kendilerini önemsiz gibi görmeleri engellenmeli.
icgqhs
toplam adedi yaklaşık 450'den 210'a indirilerek işleme alınmış statülerdir. elemeler yönetim ve daha tarafsız olması için sözlükte yazarlıkları bulunmayan 3 gönüllü tarafından hakaret, alay ve cinsiyetçi ibareler içerdiği düşünülebilecek statüler devre dışı bırakılarak yapılmıştır. sıkıcılıktan uzak olması açısından salt sıfatlar, aralarına esprili statüler de eklenerek çeşitlendirilmiştir. statüler belirli puan artışlarında yenilenebilir özelliktedir ve yazar sözlükte aktif olduğu sürece sabit kalmayacaklardır.
yeni nesil
statüm ^^harika^^ ee zengin sözlük kime ne vereceğini biliyor galiba. tabi lan harika.
statü gibi statü. kimse kıpraşmasın benle böyle kalmak istiyorum. harikayım çünkü. evet lan harika.
hemen çıktı alacam profilimden sınıftaki herkese gösterecem zira inanmayanlar vardı harika olduğuma.
harika ben ben harika. aferin zengin sözlük.
nalbantyani bezirgan
yeni fark ettiğim için kendimi ayıpladığım yenilik. Gayet güzel olmuş. fakat çok da abartılmasına gerek olduğunu düşünmüyorum. olumlu ya da olumsuz, günlük hayatta yeterince yaftalanıyoruz zaten
rebirth
Yapilan her hareketin puan olarak geri dondugu ve bu puana gore yapilan isimlendirme.
Gelecegi parlak diyerek, kel kafama gonderme hissettim.
Evet kelim.
Iyi ya da kotu olup olmadigini soruyorum size ey sozluk ahalisi. Sadece kizlar yanitlasin ozel mesajla.
Not: insallah tutar.
icgqhs
tam alışacağım tam kendime oturtuyorum statüyü tak değişiyor ve çok mutsuz oluyorum. Zengin kulüp üyesiydim tak değişti neyse alırım bir dal insanı oldum tam alıştım dal falan alıyorum fidan dikiyorum derken. baktım o da değişmiş Ben buna değerim insanı oluvermişim.

rica etsem bir süre oylama yapmasanız bana statüme alışsam? toplumun içine çıkacak yüzüm kalmadı, sürekli değişiyor durduramıyoruz efendim.


edit: bunu yazdıktan sonra fark ettim. meğer çayla içilen sigara olmuşum. lütfen duralım aracı kaptan lütfen.
indim derelerine
An itibariyle “ harika “ olduğum statü. Bana ailem bile böyle harika demedi , teşşekkürler sözlük , teşekkürler moderatörler.
Lakin bu statü Dışarıda ne işe yarar onu bilemedim zaar.
kozmos
işler kalem olan statüdür. aklıma şu geldi;

''okul bahçesinde bir gün geziyordum,
hoca çağırdı... mehmet buraya gel..
dedi çıkar kalem.
belimden 7 65'i çıkardım..
dedi çıkar defter
mahkeme kağıtlarını çıkardım
dedi çıkar harita.
işte güzelim orda senin benim vücuduma bıraktığın 3-5 tane jilet yarası var ya,
işte onları çıkardım
hoca dedi bunlar ne
hocam üç beş jilet yarası, sanki sanırsınız ki piskopatın allahı
ama bilmezsiniz ki o 3-5 jilet yarası ela gözlü sevdiğimin haritası çal keke çaaal...''
0 /