zengin sözlük yazarları

ponjigsaw
Yıllardır süregelen, interaktif sözlüklerin iskeletini oluşturan kuralların sadece sıkıcı bulunduğu için, paşa gönüller öyle istediği için değiştirilmesine dair önerilere tepki gösteren interaktif sözlük yazarlarıdır. Ayrıca iyileştirmenin kural bozarak olmayacağının da bilincindedirler. Ulan Ekşi'de bile yok böyle bir şey.
avni
bazılarının yazmak için etkinlik falan düzenleyip etkinlik anında yayından fırlamış ok misali yazarak sonrasında kabuklarına çekilmeleri ilginç.
elbette yazmak istediğimiz ve vaktimiz elverdiğince yazıyoruz lakin belirlenmiş zaman aralıklarında ve belirlenmiş konularda yazmak sadece sözlüklerde değil benzeri tüm platformlardaki benzer etkinlikler danışıklı dövüş kavramını da akla getiriyor maalesef.

şahsen su akar yolunu bulur mentalisindeki yazarların çoğunlukta olmasını tercih ederim.
rakunzhell
birisi başlığı açarken bir harf koymayı unutuyor, diğeri güzel bir üslupla yalnızca bir mesaj atıp bu durumu hatırlatmak yerine o başlıkta, kişiyi neredeyse 'cahil' ilan ediyor. yine diğeri aynı üslupla cevap veriyor. hani marjinal bizdik? (:
kişisel polemikler için 'mesajlar' bölümü icat etmiş hazret-i moderasyon. daha çok entry girene herhangi bir ödül verilmeyip sözlüğün en iyi yazarı ilan edilmediği gibi, daha çok laf sokana da bir ödül vaadedilmiyor. neyin savaşıdır bu?
bonnie
kim ne başlık açarsa açsın bir diğerinin yazacak hiç bir şey bulamadığı yazarlardır. bu nedenle sol frame 1 rakamıyla doludur. şu anda solda 25 başlık varken 14 ünde 1 rakamı bulunuyor. "çok sıcak" başlığına bile insan iki cümle yazamaz mı be.

sonuç olarak yazmayı sevmediği veya yazmaya üşendiği veya yazmayı istemediği veya sözlüğe önem vermediği düşüncesi doğuran yazarlardır. kusura bakmayın.

fall
we are the champions my friend
and we'll keep on fighting till the end
no time for losers
we are the champions
of the world...