zengin sözlük yazarlarının rüyaları

blackandwhitememories
Zengin sözlükte yazar olanların gördüğü rüyalar, kabuslar.

Bu gece rüyamda zombiler tarafından saldırıya uğruyorduk. Ufak bir ekiptik ve avm gibi bir binaya sığındık. Sonra alt kapılardan biri kırıldı, üst kata çıktık. Ardından Morgan Freeman'ı gördüm. O da üst katta zombilerden kaçıyordu ve niyeyse herkes farklı telden çalıyordu. Gelin şuradan geçelim diyorum gelmiyorlar. Sonra onları takip ederken daha çok zombi saldırdı ve 'sizin yapacağınız işe edeyim' dedim. Ardından alternatif bir yere gittim, içeri girdim ve bi de ne göreyim bebek beşiğinde horul horul uyuyan biri. Uyanmasın diye önce kapıları kapatmaya gittim ama ekipten 1-2 kişi geldi ve sonra kapıları kapattık derken bir tane zombi elini kapı aralığından içeri soktu. Ne yapacağım diye düşünmeye başladım. Cebimden ufak bir bıçak çıkarttım ve bileklerini kesmeye başladım. Ardından ondan kurtulduk ve kapıları ardı ardına kilitledim. Mutfağa gidip bir bardak su içtim ve uyandım.

(bkz:kıçı açıkta kalmış kişi rüyası)
singur
Çok rüya görmem ama bugünkü rüya hepsine bedeldi.
İstanbul'da kahvaltı için yer arıyorum, İstanbul a da benzemiyor ama.. yokuş yukarı bi yere geldim tek tük evler var. 2 katlı bi evin önünden geçerken yukardan sesler geldi, genç bi çocuk ve 2 kadın konuşurken, çocuğun önüme yüzüstü çakıldığını, beyninin parçalandığını gördüm. Normal bi olaymış gibi yandaki eve doğru yürüdüm. O sırada diğer evde bi arbede sesleri geldi, baktım pencerinin camı kırıldı ve bi tane aslan dışarı çıkmaya uğraşıyor. Bir kükredi benim dizlemin bağı çözüldü dondum kaldım. Evde aslanın ne işi var diye düşünmeye bile firsat kalmadı, o ilk korkuyu attım yandaki binaya koştum. Bikaç adam daha var ama siület seklinde görüyorum sadece. Aslan çıktı, kükreme sesleri arasında, biri dedi ki, aslanı yakalamaya geldiler. Binanın kenarından baktım, aslan gelen adamı altına almış parçalıyor her yer kan revan. Askan döndü bizim tarafa doğru. Binanın yan kapısndan içeri daldık. camlı kapıdan bakıyorum aslan geldi kukruyor ağzı falan kan içinde. O sırada biri kapıya doğru koşmaya başladı. Aynı filmlerdeki gibi içeri alsam aslanın da girme ihtimali var, arkadakiler bağırıyor açma açma diye. Adam geldi kapıya dayandı, açtım kapıyı adam girdi aslan da ayağı ve başının yarısını kapıya kıstırdı. Ben kapıya yukleniyorum dizimle vucudumla, arkadakilere diyorum yardım edin diye kimse gelmiyor korkudan. Ama vücudum öyle bi gerildi ki.. baktım dayanamıyorum kapıyı açtım, aslan o hızla iceri daldı, ben dışarı kactım. İçerden bağırış sesleri geliyordu..uyandım. uyandım ama etkisi hâlâ sürüyordu bacaklarim gerilmiş dizimide peteğe sürtmüşüm kızarmış. Ömrümden ömür gitti ya.
zorya polunochnaya
rüyamda alt sıradaki dişlerimden birinin üzerindeydim çok sayıda cüce madenci dişlerimi kazarak birikmiş olan şeker kristallerini topluyorlardı.(şeker tüketmediğim halde) ben de bu ilginç olayı mutlu bir şekilde izliyordum.

sanırım mantar tüketimine ara vermem lazım.
elfen lied
hala etkisinden kurtulunmayan, Freud ve psikanalizi zor durumda bırakan, allah'ım neden böyle şeyler görüyorum denesi rüyalardır.

rüyamda çocuk sahibi idim ve çocuğumun yüzü aşırı değişikti. adamın teki kaşla göz arasında çocuğumu kaçırıyordu. adamın elinde m 16 var hatta salak salak her yere ateş ediyor.
Ben çok bunalıp korkuyorum. elimde hiçbir şey yok çoçuğum ağlıyor orada . sonra kamuflaj gibi bir şey hazırlayıp eli silahlı adama saldırıyorum ve yeniyorum da çünkü tam rambo gibi bir şeyim. Krav maga üstadı performansı gösteriyorum. çocuğuma kavuşacağım sırada çocuk nilüfer çiçeği gibi açılıp çiçeğe dönüşüyor. ben de diyorum ki yüzü zaten bir garipti bir şeylerin yolunda gitmediğini biliyordum.
çocuğum çiçeklerin arasına karışıyor yine bulamıyorum ve bunalmaya devam ediyorum. sonra düşünüyorum
çocuğumun yüzü garipti omuzları birbirine yaklaşık, süt dişleri yok kleidokranial displazisi varmış.

ayrıca kaçırılması rüya bile olsa çok içimi acıttı hala garip hissediyorum.
fiorabella
pek rüya görmeyen biri olarak bu gece dinozor yavrularını gödüm rüyamda. çamura düşmüşler alıp eve getirdim yıkadım, kuruladım. onları sevdim ay ne güzeldi. zaman makinası olsa ben o çağlara gitsem.