zevk alınan ufak sapıklıklar

kaptonur
Vitamin eksikliğinden kaynaklandığının söylendiği el tırnaklarının hemen gerisinde çıkan yaralara kolonya basmak. Tamam sapıklık olmayabilir belki ama mazoşist bir durum olduğunun farkındayım. Kendime ufak çaplı acı çektirmeyi seviyorum napim? Bu da benim sapıklığım.
adreanna
Hoşlandığım kişinin el parmak uçlarını yalamak.
"Ufak" dediniz, "zevk" dediniz, "sapıklık" kısmına katılmayabilirim ama diğer ikisini doğruluyor.
sultanahmet
Buzlu bir içeçek içtikten sonra pipetle buzları çekmeye çalışıp fürülüfüeülü sesleri çıkartmak sonra da buzu ağzına atıp ağzın donarken masadaki arkadaşlarından çekinip geri tükürememek..
monster degree
Dudaklarımı yiyorum ben. Offf hem de nasıl yiyorum! Kanatana kadar derilerini koparıp sonra da kanını yalaya yalaya durduruyorum. Kendimden geçiyorum bazen, yanımda tanıdığım biri varsa o uyarıyor beni monster kendine gel diye. Aiyyy!

Yerkenki acısı, yedikten sonra sıcak ya da asitli bir içecek içerken duyduğum acının yanında solda sıfır kalıyor yalnız. Her seferinde bir daha yapmayacağım diyorum ama dayanamıyorum. Dudaklar oluyor taklamakan çölü, dudaklar oluyor yaz sıcağında sulanmamış saksı toprağı. Ama çok zevkli be!

(bkz: dudak yemek)
bonnie
sallanan veya ağrıyan bir dişime annemin çocukluğumda yaptığı gibi ip ve kapı düzeneğiyle- bir an kendimle gurur duydum- müdahale etmeye çalışmak. o anki başarı veya başarısızlık. kafama vuran anlık ağrı. bunu birine anlattığımda sen galiba bin yaşındasın demesi daha da hoşuma gitmişti ne yalan söyliyeyim.
yine yaparım.
blackandwhitememories
karpuzun çekirdeklerini ağzımda toplayıp taramalı bir şekilde bardağın içerisine belli bir mesafeden sokmaya çalışmak. Pek sapıklık sayılmaz gibi ama hoşuma gidiyor, içimi gıdıklıyor.
quares
haber izlerken siyasetci taklidi yapmak.
örnek vericek olursak:
"eyyyyyyyy"

"ben almanya'da nazizimin bittiğini sanmıştım"

gibi şeyler.

leonidass
Teneke içeceğin açma halkasını parçalamak.
Eğer istediğim gibi ana gövdeden ayırabilirsem 10 parçaya,olmazsa 8 parçaya ayırıyorum.

Bir de parmaklarım parçalarken kanar diye yanımda yara bandı taşıyorum.
ihtiras limani
Sapıklıktan çok takıntı gibi, o anki acil bir işimi gerçekleştirmek için bir şart uyduruyorum. İşemem mi gerekiyor ? Yaptığım işi bitirmeden, şu sonucu da görmeden gitmeyeceğim.yürürken dinlenme mi gerekti? Şu yere varmadan durmayacağım, su mu içmem gerek ? Şunu şunu yapmadan içmeyeceğim. Küçük tatlı yapay işkenceler.
bonnie
çamaşır makinesinin küvete uzanan hortumundan dolayı tuvaleti o ana denk getirip, çamaşırlardan çıkan suyu izleyip tüh tüh ne pismiş lan demek. acayip zevk alıyorum.
0 /