ziya selçuk

siz hepiniz ben tek
Yeni Milli eğitim bakanıdır.
Ankara doğumludur. Milli Eğitim Bakanlığı Talim Terbiye Kurulu Başkanlığı yapmıştır.
20 yıl Gazi Üniversitesi'nde öğretim üyeliği yapmıştır.
pasaj
Eğitime ve eğiticilere değer verdiği yaptığı açıklamalarıyla belli oluyor. Umarım eğitim, hak ettiği fakat ulaşamadığı yerlere bir an evvel gelir .
esdemirei
tv100'ün haberine göre İstanbul Üsküdar'daki Adile Sultan Kasrı Öğretmenevi ve Akşam Sanat Okulu'nda yeni tasarlanan önlükler üzerine gerçekleştirilen tanıtım programında “Ben çocukken, babam mandıracıydı, sokakta süt satardık. Bir pazar günü kadının biri camdan seslendi, ben de yukarıya süt götürdüm. Meğer öğretmenimizin eviymiş. Kapıyı öğretmenim açtı. Normal pantolonu, gömleği var üstünde ama önlüğü yok ya, ben onu işi bıraktı sandım, ertesi sabah okulda görene kadar ağladım evde. Öğrenci için öğretmenin okuldaki duruşu, giyim kuşam tarzı, konuşması, hitabı çok öğretmeni, çocuğun gözünde arşa taşıyan detaylar. Esasen sadece çocuk için değil hepimiz için önlüğün yarattığı bir olumlu hissiyat var" ifadelerini kullanan kişi.
turuncu gemi
turizm bakanının oteller zinciri, eğitim bakanının özel okullar zinciri olan bir hükümete sahibiz. adamlar niyetlerini açık açık beyan etmişler ve birileri de hala halk yararına politika umuyor bunlardan. dışarıdan cengiz zaten topa olanca şiddetiyle vurmakta.

hepimize hayırlı işler.