azrailin regl donemi

kaotik eylem
kadınların canavara dönüştüğü bu dönemde azraili düşünmek istemiyorum. şahsen azrailin canımı alırken pms döneminde olmasını istemem iyice psikopata bağlar asdsasds
tanım:yaratıcı niki olan yeni yazar arkadaşımız hoş gelmiş.
azrailin regl donemi
1.90 boyunda yakışıklı kaslı bi erkek.

şaka şaka.

zengin sözlükten memnun kaldım. görüyorum ki yeni açılan sözlüklere nazaran radikal bir gelişim gösteriyor burası. her yeni açılan sözlük hayale açılıyor, başladığı gibi bitiyor. ama bu ortamda hedefine odaklanmış bir sözlük kitlesiyle karşılaştım. ve sol taraf diğer yeni sözlüklere kıyasla iş görür düzeyde yürüyor. sevdim burayı. çok beybi olacağa benziyor.

olum beni üzmeyin bak. jelibom canavarı felan olabilirim. kolalı jelibon için uykunuzda uyandırabilirim ama hep aşktan bunlar yahu. jelibon gibi.
jelibon verene artı oy, masaj yapanlara cipz. sezarın hakkı sezara.
azrailin regl donemi
yarın 25ine girecek olan yazarımsı.

boşu boşuna tükettiğimiz her vakit lehimize işliyor. içi boş yaşlanmışlık hissi veriyor. nerede ulan 18li yaşlarım.. o zamanlar hayatın güzel olduğu günlerdi. 2016 ocak ayına da gitsem olur, hayat çok güzeldi o zamanlar. zaman boldu her şey salaştı. şimdilerde eski tembel halimden eser yok. istemsiz bir boş duramama hali var. zamanın dibini ekmekle sıyırıyorum ama flört ettiğim herhangi biriyle randevulaşacak olsam günün 25. saatine ihtiyaç duyarım. içimde bir memnuniyetsizlik var. çünkü insanlarla bağlantım iş dışında neredeyse hiç yok. hayatın eğlenceli tarafından kopuyorum sanki.

ulan diyorum keşke! keşke(demekten nefret ederim) 18 yaşımdan itibaren bu yaşıma kadar dolu dolu geçirseydim. öylesi hiç bir şey birbirine girmez, arkamdan biri kovalıyormuşçasına öğrenmem ve yapmam gerekenleri kısa bir zamana sıkıştırmak zorunda kalmazdım. 25 de geçiyor. şimdi biri çıkar "ulam daha çok gençsin amk" der ağızına banyo terliğiyle vururum. benim için, geç değil ama büyük zaman kaybı.

yaptığım hiç bir şey için pişman değilim geçmişe dair. tek pişmanlığım boşa geçmiş zaman.

nice yıllara eşek sıpası.


dante
Nikini gördükçe içimi bi hüzün kaplar, sebebi ise;


Bu şiir önce kendime sonra da bu yeni yazara gelsin...

Damla damla gelirdin ey gözü yaşlım,
Nedir bu halin, anlayamadım,
Sebebi ayrılığımız kor düşürdü içime,
Nedir bu halin, anlayamadım.

Kıyma şu deli gönlüme, ben sensiz bir hiçim,
Yok oldun gittin, ben feryat figana kaldım biçim biçim,
Zemheriler bastı gecelerimi,
sen aydınlatırdın, kıymet bilemedim.

Nice yiğit gördüm, benim kadar direnemeyen,
Nice usta gördüm içimi senin kadar işleyemeyen,
Sen idin benim hüznüm, mutluluğum,
Nedir bu halin anlayamadım.


Bu arada doğum günü kutlu olsun.
hamlet
Sanırım Bu aralar biraz Duygu yüklü bir yazar. Fakat duygularını kontrol etmesini biliyor gibi. Hayatta başka bir şeye ihtiyacı olacağını düşünmüyorum. Doğum gününü kutluyorum ve Nice mutlu yaşlar diliyorum.
azrailin regl donemi
bugün buraya ve daha fazlasına veda edecek yazardır.

sıkıldım yazmaktan da yaşamaktan da. yazdım ne varsa içimde ne kaldıysa.. belki vaktinden önce. bilemiyorum. onun da hiç bir halttan haberi yok ya hani. inanın umurumda değil. birinin gerçek kimliğini, kalitesini öğretti bana bu hayat çıkarsız ve umarsız sevdiğimde. sevgimize olan sabırsızlığı onun ürkekliği ve noksanlığıyla birlikte kusursuzluğunun yerle yeksanlığıdır. aşık olmak kadar aşık olunmayı da dibine kadar hak etsin benim sevdiğim insan istedim. lanet olsun bu kusursuzluğu aklıma ve kalbime yerleştirenlere. demek kendini sıkarak bana iyi oldu. sonra yanardağ gibi patladı kül oldu. defo defo defo. her yanında defolar. artık görebiliyorum çok şükür. birine dokunmadan, sarılmadan, öpmeden onu sev de yıllarca göreyim hadi! yapamazsın. sözümona sen enayi değilsin. vaktin ve yüzün kıymetli değil mi? bence susun ve kendinize benzettiğiniz kolayda adamlarla gömülün yerin dibine. onları hak ediyorsunuz. duygularınızın ve zihninizin dibi bomboş.

ne sen ne de yaptıklarının hiç bir önemi yok artık.

bu hayatın içi bomboş. başı bellidir de sonunu bilmiyormuş gibi yaparız. ki o son gelene kadar da tüm gerçekleri de yok sayarız onları kesinkes yaşayacağımız halde. yarın güneşin doğacak olması kadar eminim bundan.

elveda lanet olasıca gitarım. her ne kadar bir virtiöz olamamış olsam da. bu arada lanet olsun sana si majör!

aileme dostlarıma hiç bir insana veda yok. çünkü bu hayatta hiç bir şey bize ait değildir.

kaybedecek hiç bir şeyimiz yok. kandırmayın kendinizi.

selametle.

hamlet
Sağlam bir darbe yemiş, daha sağlam bir şekilde ayağa kalkması an meselesi olan yazar.

Hayat bizim sandığımız gibi değil. Ne şirin'in peşinde divane olan ferhat'ın, ne de aslı için dağları delen kerem'in sandığı gibi hayat. Ben doğrusunu biliyorum demiyorum. Fakat doğrusu bu değil onu biliyorum.

Sen divane olursun, şair olursun, dağları delersin. Bunu yapacak gücü, iradeyi, amacı ve duyguları bulabilir hatta yaratabilirsin kendi benliğinde. Erkeksin çünkü ve bunlar senin için çocuk oyuncağı da olabilir. Çekmek zorunda hissettiğin acılarından kurtulmak, ya da vuslat hayalinin sıcaklığı için bile düşersin yollara... Okyanuslar dar gelir, çöllere düşersin, susuz kalır, açlıktan kıvranırsın, tasavvur sınırlarının ötesinde binbir zorluğa göğüs gerer, galip de gelirsin evelallah. Fakat yaşananların her birinin gerçeklikten çok uzak bir hayal uğuruna olduğunu görmek için kavuşman, kavuşman için o zorlukları bertaraf etmen gerek. Bu döngüden kafanı kaldırabilmek için yaralarını dağlamayı, duygularına kırbaç vurmayı, kendi kanını içerek hayatta kalmayı öğrenmen gerek.
azrailin regl donemi
öyle derin sevdalarda değilim inanın. aradan 1 yıl geçti nerdeyse. ona dair her şeyi unutmaya durdum. aslında çoktan unutuldu.. şimdilerde kırıntıları yiyorum.

son günlerde yaşadığım tek acı ise tükenmişlik. ne yazabiliyorum ne gülebiliyorum ne de üzülebiliyorum. 1 yıl öncesine kadar tam bir sosyal trolken şimdilerde espri bile yapamıyorum.
beni tüketen bu ruhsuzluk hali dönem dönem olurdu ama ara sıra bir motivasyon vardı be gözüm. o da yok şimdi. motive edecek çok şey var hayatta ama ben tepkisizim. ben bu değilim aslında. değildim.

öyle ki bir insanın hisleri üzerine hissedip sipariş hikaye yazdığımı bilirim. şimdilerde konuşmayı unutmuşum. sanmayın ki birileri gitti diye. ben kendimi kendim bitirdim. her gün diyorum kendime " sana mı kaldı insan zihni bre köpek!"

belli başlı travmatik olaylarda ya yıllarca ağlar acımızı yaşarız ya da sorgularız. ben sorguladım. bir mantığa oturtmaya çalıştım. bu da beni hayatıma giren insanın ve her yaşanan olayın beni ilgilendiren kısmı ile nereye gideceğini görür oldum. duyguların mantığına varmış olmak insanı ruhsuzlaştırıyor.

sevgidir aşktır yaşayın siz. sorgulamayın. insan psikolojisinin mantığına inip üzerine düşünmek insana ağır geliyor. yapmayın.
onlarca kadın tanıdım 1 yıl içinde. hepsine bir denek olarak gördüm öyle yaklaştım. anketler yaptım, yaptırttım. sonuçlar hiç iyi değil. insanlar için değil kendim için üzülüyorum. sebebini belki sonra açıklarım.

son ihtimalde ot değiliz ya. mümkün olmayacak ama yine belki severiz. insanın olayı da bu ki zaten. her ne kadar basit bir kimya olsa da aşk. bulacağım ben dibine kadar sevdamı hak eden insanı. umudum var ve ben su an çok iyiyim..

"....aşk ne ustam hayatın sırrı ne?"


azrailin regl donemi
genellikle çok beybi bir yazar.

elektro gitar! tam bir müzik aleti. ama neden elektrikli?

sabah uyandım yine böyle kafamda deli sorular, gittim kendime bol köpüklü sade türk kahvesi yaptım. 3 tane içtim hala doyamadım. çarpıntı yapıyor bazan.

sonra dışarı çıkmak istedim. ki bilirim böyle günlerde oturur bir yere içerim. ama yok. çıkmadım. evdeki keyif aldığım şeylere yoğunlaştım.

şimdi de uyuyacağım. sözlüğün sağ tarafına birkaç dal sigara bıraktım. ben yokken içersiniz gözüm.

aman tanrım ne konsantre bir günlük!