iphone x kullanmayan fakir sözlük kızı

azrailin regl donemi
utanmadan mesaj atan sözlük kızıdır.

15 dakikadır mesaj atıp duruyor. en son telefon markasını sorunca midem bulandı. iphone x yok mu? dedim yok dedi. pis fakir. yüzüne dolar çarpa çarpa rencide ederim seni. ne demek x yok? bir de utanmadan benimle yazışıyor. hayır efendim. olmaz. madem x yok neden bana yazarsın ki azizim. vallahi hafiften incindim dolarıma kıran girsin ki .

şimdi ben ne diyeceğim ben çevreme yahu. benim gibi elit, sabah yüzünü dolar suyuyla yıkayan, kahvaltısında dolar aromalı reçel barındıran parasal akımın öncüsü, dünyanın görüp göreceği mantıksal doğru olan ben! nasıl olur da bir fakirle konuşur? vallahi kendimden utanırım. utancım geçsin diye işçilerime zam yapma isteğim geldi azizim.

iphone x kullanmayan fakir sözlük kızı

nalbantyani bezirgan
Sırf sözlükte değil toplumda da yasaklanması gerek bunların. Geçen gün çok güzel bir kadınla buluştum. Masaya telefonu bir çıkardı adını sanını duymadığım bir marka. Neyse dedim güzelliği gölgeliyor bu eksikliğini.
Ama buluşma sonrası seni eve bırakayım teklifine ben beylikdüzünde oturuyorum deyince kan beynime sıçradı. Yani ben gayrettepe'de döviz ile kira ödeyen biriyim. Dayanamadım tabii. Metrobüse atıp bir daha da görüşmedim kendisiyle.

iphone x kullanmayan fakir sözlük kızı

sikko
Kardeşim kim alıyor böylelerini sözlüğe! Yazık değil mi bize, yazık değil mi ucuz telefonlardan girilen her bir kelimeye. Sözlükten soğudum resmen. Her şey yalanmış. Atın beni denizlere, yalan sözlük size kalsın... Ama önce şu telefonu şuraya koyim ne kadar su geçirmiyor olsa bile tedbiri elden bırakmamak lazım. Hadi arivederci! Hop, Cumburlop... Foşşş.
Lanet olsun apple voçum kolumda kalmış. Pirinç getirin lan şunu pirince yatıralım, bu da su geçirmiyo ama tedbirli olalım.

regl

dante
Döllenme için olgunlaşan yumurtanın döllenme gerçekleşmemesi sonucu kalınlaşan endometrium tabakasının ve damarların dışarıya atılması olayı.

halka tatlısı

miyesmikcih
bildiğimiz kerhane tatlısı. doğduğu yer karaköy'de yüksek kaldırımdan tünel'e çıkarken zürafa sokağının başında kerhaneye dönüşte satılırdı.
tamamen kanserojendir. kararmayan yağda kaynatılır bu burgulu tatlı insanı zehirlemek için her unsuru taşıyor.
inanmayan bu tür tatlı satan dükkanın önünde sabahtan akşama kadar izlesin.
kazan simsiyah, yağın kaç günlük olduğu belirsiz, pişirici ayrı alem. neyse fazla detaya girmeyeyim.