diş ağrısı

bitli piyade
insanın başına kurşun sıkmayı bile düşünmesine neden olan korkunç ağrı. başladığı an itibarıyla kısmi yüz felci geçirdiğiniz hissine kapılabilirsiniz. ağız göz ne varsa birbirine karıştırır, yamul yamul yamultur, geçmeyince sinirden kafaya yumruk attırır.
(bkz:give me something to kill the pain)
rakunzhell
kafamın yarısını hissetmiyorum şu an sızıdan. diğer yarısı duygularıma ve hareketlerime yön vermeye çalışıyor ama başaramıyor. ölüm bu gece uğramazsa gelişmeleri editlerim.
turarmy
Üç gündür çekiyorum acısını.ve bi süre daha çekicem sanırım.elimde olmayan sebeplerden dolayı bi türlü doktora düşmedi yolum.

Bu sabah gitmeyi planlıyordum doktora fakat önemli bi görüşme yapıcam.şimdi diş çekilirse ve ağrı olursa görüşme pert olur düşüncesi ile doktora gitmeyeceğim.sanırım kendime acı çektirmeyi seviyorum.

20lik dişlerin çekilmesi gerekliliği yetmezmiş gibi bugün diş etinde apse oluştuğunu farkettim.allahım ağzımın içinde resmen fadimenin düğünü var..
hak yeme hell yeah
Şu an hayatla tüm bağlarımı koparan ağrı. Ne devlet hastanesi ne fakülte bir şey yapamadı. 20 lik diş öyle bir ezip çürütmüş ki...

En sonunda elime kerpeten, pense falan alıp sökeceğim. Bütün sistemimi çökertti lanet gelesi Organcık.
ruhunusatanzengin
cehennem azabı gibi bir acıdır o kadar hastalık için de bu kadar can yakan görmedim. Son durumu (bkz:diş teli) taktırmaya gittiğimde yaşamıştım ama teller takılırken değil, takıldıktan sonraki dönemde bir süre yaşadım doktora tekrar gitmemle verdiği ilaç ve jel sayesinde atlattım. O dönem iki çene için altı bin vermiştim güncel fiyatlarda yakın oaranda hareket ediyor şuan diş teli fiyatları ortalama beş bin civarında görünüyor.