domuz eti

ooo
kendi pisligini yiyen ve orada yasayan bir hayvan oldugundan dinimin iyi ki yasakladigini dusundugum hayvanimsi sey. ayrica seri katillerin hep domuz ciftligi vardir.
turuncu gemi
iyi pişirme teknikleri kullanıldığında, gayet sağlıklı bir besin maddesidir. ülkemizdeki et fiyatlarının bu kadar yüksek olmasının nedenlerinden biri islam dininde yasak olmasıdır. tabii bu sebepler içinde, yılın üç günü çılgınca yüz binlerce hayvanı kesmemiz de vardır. e tabii bir de, dünya'nın en bereketli topraklarından olan mezapotamya'da hala bir birimizi öldürmekten vaz geçmemiş olmamız da sebeplerden bir tanesidir.

domuz etinin sağlığa zararlı olduğunun hiç bir bilimsel kanıtı yoktur. tekrar ediyorum ki, bir çok faydası bilimsel olarak ispatlanmıştır. sünnet olmanın da insan anatomisinde hiç bir sağlıklı yönü yoktur. bilakis sünnet olmak insan sağlığında fizyolojik ve psikolojik tahribatlar yaratmaktadır.
keskin nisanci
şurada bir video var ve neden domuz eti yenilmemesi gerektiği gayet güzel anlatılmış, bilmemek ayıp değil, öğrenmeye karşı direnmek ayıp ve islam şunu emrediyorsa kesin yanlıştır bağnazlığını bırakmak gerekiyor.ruhunusatanzengin
Haram olduğu için domuz eti konusuna çok dikkat edilir bir işletme de domuz eti varsa hiç bir ürünü alınmaz ama kul hakkı yiyen, hırsızlık yapan diğer tüm kötülüklere karşı domuz eti kadar hassasiyet gösterilmemesi acı bir bufran.