fantezi müzik

kozmos
esasen günaha çağrı kıvamında alt müzik türü olmakla birlikte, varlık temelinde diğer müzik dalları kadar problem arz eden bir alan.
söz gelimi, azer bülbül'den duygularım dinleyerek seviştiğimi hatırlıyorum. o dakika çük-öhm ufkumu katlayan şeyler ellerimin arasındaydı zaten.

anal seks

kozmos
bekaretin bozulmaması amacıyla yapılan anal seksin etikliği konusunda ortak payda öyle sanıyorum, şudur;
kadın birey, toplumsal, dinsel veya farklı çevresel etkiler sebebince zihnine yerleşen bekaret olgusunu, bu olguya yüklediği anlamları, bu anlamların kendisi için ifade ettiği(sosyal koşullanma ile sahip olunan) şeyleri zarar görmemesi açısından korumak istiyor ve fakat bir yandan da birlikte olduğu kişi ile, yani sevgilisi veya nişanlısı ile veya direk fuckbuddysi ile birlikte olmak istiyor. o duygulara ve arzulara direnemiyor, lakin öte yandan bekaret tabusunu da kafasından atamıyor.

şimdi bu iki kümenin kesişim noktası ise ''Delik''

fakat o da ne? vajinal seks bekaretin bozulması demek, ancak bir çözüm var gibi, hmm, bir delik daha varmış burada, saklanıyor ama kaçamaz..

şimdi söz konusu olan ise an itibariyle ''bekaretin bozulmaması amacıyla yapılan anal seks''
itirazı olan yoktur sanıyorum. devam edelim.

bu bekaretin bozulmaması amacıyla yapılan anal seksin etikliği konusunda söylenecek çok söz, sahip olunan çok az zaman var. hissesi alınacak kıssavari cümleler şunlar;

bekaretin bozulmaması amacıyla yapılan anal seksin etik olmamasının sebebi, bekaretin bozulmaması amacıyla yapılmayan anal seksin müsebbibi, yani bekaretini koruyup evleneceği kişiye sunması olayı, ikiyüzlülük temelinde rahat bir şekilde oturuyor.

ben, benimle evlenecek kişinin bana kendisini bakire olarak tanıtmasını lakin benimle evlenene kadar göt deliğinde yeni bir cumhuriyet kurulmuş olmasını istememe hakkına sahibim. bakire olmayabilir, sevgiyi hiçbir zaman bekaretle ilişkilendirmedim, ilişkilendirilmemeli de. söz konusu olan şey bu iki yüzlülük.

''ben sikiştim kardeşim, çatır çutur bildiğin ak47 gövdesi kadar sert penisleri büyüttüm, hey gidi hey, çocukluğunu bilirim onların'' desin, ama ben bakireyim deyip götünde panayır kurmuş olmasın. bunun etik olmadığı konusunda paydaş olmadığım insana açık çağrımdır;
siktir git.

tek başına sinemaya giden insan

azrailin regl donemi
en iyisini yapandır. yanınızdaki tiplerin sizin görüşünüze ve zevkinize aykırı yorum yapmasına katlanmak zorunda kalmazsınız. hele bir de bu şahıslar filmden anlamıyorlarsa daha da sıkıcı olur.

kafanıza göre bir yere oturursunuz, film arasında o tek başına olmanın verdiği kafa rahatlığıyla kafanızı dinleyerek sigaranızı içersiniz.

ezik olup yalnız olmak var.. sinemaya yalnız gidenler asla bu gruba girmez..

eh bir de insanların basit düşünce ve davranışlarından sıkılan, yalnız takılmaktan zevk alan yalnızlar da var. işte bu kişiler en asil duyguların insanı.. kafası rahat, kendine arkadaş.

evet bu kişi benim. insanlar aptal ve sıkıcı. yüzeysel düşünceleri beni rahatsız ediyor. üst insan değilim fakat bu da insanların benimle aynı seviyede olduğu anlamına gelmiyor ne yazık ki.

kitap okurken not almak

kozmos
altını çizmekten daha işe yarar. altını çizmek ne kadar salak bir şey. çizince daha iyi anlamış olmuyor insan, ya da daha unutmasını daha ötelemiyor. ama not almak kitap kadar kalıcı bir şey.
önce karıştırmamak için karakterlerin isimlerini, özellikle 19. yy rus edebiyatında, sonra beğenilen bölümleri.
bu arada kitap 1 kere okunmaz. 1 kere kitap okuyan insan kitabı okudum dememeli. uzun vadede en azından.

tek başına sinemaya giden insan

pasaj
yalnız başına hoş vakit geçirebilmeyi bilen insandır. çünkü pek az kişi tek başına sinemaya gitmeye yeltenir ve bunlar da genelde yaşamasını bilen, kendine yetebilen kişilerdir.

güzel bir aktivitedir, insan bazı zamanlar kafasını dinlemek ve tüm her şeyden uzaklaşmak ister. bu zamanlarda, yoğun karmaşadan uzaklaşıp yanına cipsini içeceğini alarak hoş bir filme girmek gayet iyi gelir insana. kendine yetebilen insanlara tavsiye olunur.

sakarlık

pasaj
bazılarının âdeta üzerine yapışandır. nedendir bilinmez fakat biraz yapısal da olabiliyor ya da dönemsel sakarlıklar da olabilmektedir kimi insanlarda.

arabesk müzik dinleyip temizlik yapmak

dante
Bir stres atma yöntemi. Burada önemli nokta var; Vileda yerine bezle yerleri silmek!

Bir kova içerisinde hazırlanmış seyreltik çamaşır suyu ve temiz bez ile temizlik yapılır. Çamaşır suyu cilt yüzeyinde tahribat yapacağı için eldivenler giyilir. Ardından en sevilen parça açılır ve pijama dizlerin üzerine kadar çekilip yere diz çökerek bir yandan yerler bezle silinir bir yandan da şarkıya eşlik edilir. Bez kirlendikçe kovanın içerisindeki çamaşır suyuna batırılır çıkartılır silinmeye devam edilir. Hayde rast gele!