fernando muslera

turuncu gemi
bir çok ortamda türkiye'de oynamış en iyi yabancı futbolcular olarak alex ve hagi gösterilir. alex'in, hagi'nin yanına yazılması fenerbahçe'nin türk basınındaki gücünü gösterir. yoksa özü itibariyle bu saygısız bir haldir. fakat türkiye'de hagi'den bile daha iyi futbolcu muslera'dır. kendisine futbolumuza olan emekleri dolayısıyla bu vesileyle teşekkür etmek isterim.

bugün tuzlasporlu bir futbolcuya yumruk attığı konuşulmakta. bunu okuduğumda ''muslera gibi bir çocuğu ne ettiler de bu kadar delirttiler'' diye bir düşünceye kapıldım. fakat ayda yüz binler kazanan değerli futbolcularımızın delirmeye hakkı yoktur. gençlerimize hiç bir koşul altında böyle çirkin şekilde örnek olmamalıdırlar.
doğru mu bilmiyorum ama ekşide de bahsedilen tuzlalı futbolcunun kendisine muslera'nın yumruk atmadığını okudum.
umarım böyle bir terbiyesizlik etmemiştir.
miyesmikcih
gökhan çıra denen topçu'nun sözüne kim inanir, kim güvenir bilemeyiz. galatasaray altyapısından yetiştiği söylenen çıra hiç iyi yetirmemiş. 'iyi ki galatasaray taraftarı değilim' diye demeç vermiş selin ciğerci'nin kocası.
yediği çanağa pişirmek derler ciğerci'nin kocasının yaptığına.
fatıh terim hakkındaki iddialara söyleyecek sözüm yok. yok da... keşke bir başkası söyleseydi.
ozerk
uruguay milli takımının ve galatasaray taraftalarının çok sevdiği kalecisi. galatasarayın son efsanlerinden diyebiliriz uzun süredir galatasaray ruhu taşıyan bir oyuncu.