galatasaray

adreanna
1905 yılında ali sami yen tarafından kurulan türkiye'nin en prestijli spor klübüdür.
Futbol takımı türkiye'nin ilk ve tek 4 yıldızlı takımıdır.
keskin nisanci
Uefa avrupa ligi 2. Ön eleme turunda, Avrupa kupalarına ilk defa katılan isveç liginin vasat altı takımlarından östersund'a elenen takım.

Maçı beraber izlediğim galatasaraylı arkadaşlar bile nerdeyse sonuçtan memnunlar. Onlara göre yönetimin ve ıgor tudor'un gitmesine sebep olabilecek bir sonuçmuş ama bana saçma geldi. Galatasaray bu takımı elemeliydi.

Şu bir gerçek galatasaray iyi futbol oynamıyor, bu futbolla süper ligde şampiyonluk yarışına dahil olamazlar ve bu da ligin kalitesini düşürür. Elbette ki bir fenerbahçeli olarak takımımın şampiyon olmasını isterim ama galatasaray'ın da beşiktaş'ın da hatta trabzonspor'un da şampiyonluk yarışının içinde olmaları lazım ki ligin kalitesi artsın.
yazar yazmaz yazan yazar
2 senedir futboldan soğumama sebebiyet veren takımdır kendileri.
Her maçında çıkar mekanda izlerdik arkadaşlarla. Real Madrid maçında ağladığımızı bilirim. Elensekte mutluyduk. Juventus maçı, Manu, fener... Ama şimdi maçın olduğunu, hatta elendiğimizi şimdi gördüm, bu sözlükte... Bizi bu hale getirenlerin diyecem devamı uzun olur demeyeyim. Lanet olsun kardeşim ne diyeyim.
diko
çok kötü yönetilen bir kulüp. sırf medyadaki birkaç kaşar istedi diye geçen hafta yola devam etme kararı aldıkları teknik direktorlerini kovdular. şimdi de biz sictik sivayacak birini bulun der gibi seçim kararı almislar. haftaya da cakma imparatoru getirirler takımın başına sahken şahbaz olurlar.
hubel
başakşehir maçını kazanırsa, galibiyet serisi yakalayabileceğini düşündüğüm takım.

lakin, bu pek mümkün gözükmüyor. cumartesi günü başakşehir, cimbomu farklı yenecektir.

not: galatasaray
keskin nisanci
aleyhlerine yapılan en küçük hakem hatasında ortalığı ayağa kaldırılan ama lehlerine verilen bariz hakem hatalarında hakemler de hata yapabilir diyen güruhu içinde barındıran kulüp. ben ömrümde hakemler tarafından bu kadar kollanıp buna rağmen bu kadar ağlayan kulüp görmedim. yine yeniden beş kuruşluk top oynamayıp hakemlerle şampiyon olma derdindeler.
ozerk
ali sami yen ve arkadaşları tarafından galatasaray lisesi'nde kurulduktan sonra günbegün başarısına başarı katmış, bayrağımızı uluslararası arenada defalarca dalgalandırmış spor kulübü. biz hep birlikte beraberlik içinde oldukça daha çok kez şampiyonluk yaşarız.
miyesmikcih
şampiyonlar ligi kura cekiminde âdeta iğneli fıçıya düştü.
galatasaray bu takımları daha önce de yendi, yine yenebilir.
ancak bu takımdan öncelikle fatıh terim ve hasan şaş efendileri kedi eniği gibi kapının önüne bırakalım. sonrasında selçuk inan denen geri pas, yan pas karakterinin hesabı kulübün kapısına değil, semtine uğramamak üzere istanbul dışına gönderelim bakın takım neymiş görelim.
takımın koçluğunu taffarel ve snaider yapabilir.
miyesmikcih
geçen girimde belirttiğim gibi galatasaray başarılı olmak istiyorsa fatih terim ve çetesini, pardon ekibini fare gibi enselerinden tutup kapının önüne koymak gerekiyor.
bu adam yetersiz.
beşiktaş 1
galatasaray 0