öabt öğretmenlik sınavı

zengin sozlugun fakir yazari
Anadolu yakasında kalabileceğim yer olmadığı için gece saat 6.30'da istanbul'a gelip, 75 dakika e-5 in uğultusu arasında odaklanmaya çalışıp sonunda sıçıp batırdığım sınav. Alanımla çok da ilgili olmayan bir alan sınavı hazırlamışlar. Çok yüzeysel öncüller verip bütün öncüllere uyan detaylı şıklar koyarak ölçme değerlendirme ilkelerini tamamen hiçe saymışlar. Okul öncesi öğretmen adayı olarak girdiğim sınavda çözdüğüm sorunun hangi derse ait olduğunu bile anlamadan işaretleme yaptığım sorular oldu.Sonuç olarak galiba atanamayacağım. 2 hafta önce yüksek lisans başvurumu kabul ederek bana akademik kariyer yapabilirsin yani öğretmen yetiştirebilirsin diyen sistem bugün yok sen öğretmen olamazsın diyor cidden garip bir ülkede yaşıyoruz.

anal zevk

dante
--- Linç yemek istemiyorum ---

çocuklarda da olabilen durum. Kaka tutunca zevk aldıklarını fark ettiklerinde ( cinsel organlarını keşfedip mastürbasyon yapmaları gibi ) yapabiliyorlar. Tabi ki çocuk cinselliği ve yetişkin cinselliği ( doğal olarak organlarını tanımaları ve mastürbasyonları ) bir değildir.

-- Linç yemek istemiyorum ---

dolar

kozmos
iktisat öğrenimini yarıda bırakmış, keynesyen ekonomi modeli derslerine hiç gitmemiş biri olarak söyleyebilirim ki;
''yarrrrraaa yedik yarrrraaa..''

doğru bilinen yanlışlar

warmhole
Bilimde teorilerin kanitlandiktan sonra kanuna dönüştüğü. Yanlıştır. Teoriler kanun haline gelmezler. aralarinda boyle bir iliski yoktur. Hatta teoriler kanunları kapsar. Kanitlanmaya ihtiyaç duyulan fikirler hipotezlerdir. Hipotezler deney ve gözlemlerle kanitlandiktan sonra bilimsel teori kurulur.

azrailin regl donemi

azrailin regl donemi
efendim günlerden bir gün sözlükte dolaşıyorum, yine o arsız tavrımdan ödün vermeden sağa sola sataşırken mesaj kutumda bir hareketlenme oldu(uu beybi).

açtığımda bir hatunun ahlaksız teklifine maruz kaldığımı farkettim, söylediğine göre nickimi mouse u ile okşuyordu... diğer eli de doluymuş, ne var elinde dediğimde "selfie çubunu var şapshik" dedi. afallamıştım.

peki ne zaman sevişiyoruz dediğimde, hemen adresini verdi. odaya girdiğimde göğü... bi dk lan daha eve gitmemiştim amk, nasıl heyecanlandıysam artık...

hücum yeleğimi giyip, adrese vardım. beni kapıda karşıladı. üzerine beyaz bir konbin vardı, elinde ise hala selfie çubuğu...
hiç bırakmıyor musun dediğimde "koleksiyonum var ya şapshik" dedi.

saçında tutup hemen soktum odaya, prezervatif var mı dedi, takılı dedim. oha dedi doğal olarak. hazırlıklıydım nihayetinde. üzerine çıkıp sütyeninin kopçasını iki elimde açtım, hala da açamam amk tek elle. sütyeni çıkarır çıkarmaz göğüsler bağımsızlığını ilan etti mehteran marşı çalmaya başladı fonda ansızın.

şoke olmuştum, bu nasıl memeydi? lanet olsun sebebi memeydi ki? zamanında çok emdirdiğini, emen kişinin de hep sola çalıştığını söyledi. "rocky balboa?" dedim, hıı? dedi. neyse diyip devam edicektim ama dayanamayıp iddaa kuponu yatırmam lazım maçlar başlıyor diyerek evden ayrıldım.

ne zaman meme görsem eye of the tiger ı mırıldanmaya başlıyorum...

sarhoş hali merak edilen yazarlar veritabanı

azrailin regl donemi
ben size anlatayım anam merakta kalmayın böyle..

çok paralı, ultra paralı hatta bildiğin para sıçan, götünü dolar ile silen abiler sayesinde olur da votka içersem güzel oluyorum. ama nasıl güzel nasıl güzel! o biçim güzel. görseniz tramessi sanırsınız o biçim.


sonra fakirliğim tutuyor işte, durduramıyorum. o eski tiner ve bali çektiğim günleri hatırlıyorum. bir koşu gidip marketten iki paket bali alıp tezgahı hazırlıyorum. işler bu esnada farklı bir boyut kazanıyor. zaman yavaşlıyor, hayat akıyor. soluncan değilinden geçmişim gibi iq, o biçim.

karşımdaki de mal gibi bakıyor. eeee azizim, herkes böyle bir güzelliğe sahip olacak kadar şanslı olmuyor ne yazık ki.

hülasa bebeğim memelerinin olması seni kadın yapmıyor. 2 tek de votka içeceksin.


ayrıca çirkin kadın yoktur, gratis de az indirim vardır. ötv'nin canı cehenneme!