mükemmel kadın

iyiler iyidir
şu beden bu beden ya da şu kadar boyu olsun diyecek kadar aptal değilim. aklıyla, zekasıyla ve bilgisiyle beni etkileyen iki kız vardı. birisi bizim lisedeydi çirkindi ama bana güzeldi. sürekli bankta kitap okurdu. onunla oturup bir çay içemedik, bu da benim ayıbımdır. iki çift kelam edemedik. cesaretimi toplayamadım, okul bitti.

diğeriyle de internette tanışmıştık çok kısa bir tanışıklıktı. yazdıklarından ve söylediklerinden nasıl kaliteli biri olduğu anlaşılıyordu. çok da tatlı biriydi. onunla da sürdürülebilir bir ilişkimiz olmadı...


işte benim için mükemmel kadının tanımı,tanıdığımı bu iki kızdan ibarettir!
güzellik geçici, akıl ve zeka kalıcıdır!

azrailin regl donemi
yoktur. öyle paragraf oluşturmayın böyle şeyler için. işinize gücünüze bakın lan. artık insanoğlu bambaşka yerde. eski evlilikler öyle ufak tefek tartışmalarla dağılmazdı.. kendi anne babanızdan bunu rahatça anlayabilirsiniz zaten. eh şimdiki gençlere bakın bir de. her ne sebepten olursa olsun bir kavga ayrılığa neden olmamalı iken elemanlar en ufak tokatta ya da kötü bir sözde uzuyor. işini, ideallerini ve sevdiği insanı aynı kefede barındıramayacağını düşünüyor.

artık ideal insan yok. artık ideal sevgili de yok. çok azlar ve o da size denk gelmez. en iyisi ölüm korkunuzu bile yenin de gidin dünyayı felan kurtarın.

dağılın lan.