recep ivedik'e gülen insan

kaptonur
Mizah namına hiçbir şey bilmeyen insandır.

İlköğretim 5. Sınıf espirileri ülkemizde çok tutuluyor. Nedeni ise ülkenin yarısının ilkokul terk olması. Kaldığımız yerden devam ameke!
keskin nisanci
elitist tavırla insanların sınıflandırılmasını hatta aşağılanmasını doğru bulmuyorum. hayat zaten zor ve insanların gülmeye ihtiyacı var ve recep ivedik tiplemesi de gülme ihtiyacını gidermenin yollarından biri. evet belki üst düzey bir mizah içermiyor ama bir boşluğu dolduruyor neticede. sen buna güldün ben senden zekiyim ya da eğitimliyim demek bana sağlıklı bir bakış açısı olarak gelmiyor. bırakalım kim neye gülmek istiyorsa ona gülsün.
world wide web
Şu bir gerçek ki mizahı olmayan insandır. Ama kime göre mizahı olmayan insandır?

Fakat bu insan ile dalga geçilmemeli. Sonuçta recep ivedik'e gülmeyen insanın güldüğü diğer mizah eserleri de, recep ivedik'e gülen insanlar tarafından komik bulunmuyor.

Yani zevkler farklı olabilir fakat herkesin kendisine göre mizahı vardır. Sen recep ivedik yerine başka bir şeye güldüğün için üstün insan mı oluyorsun?
hak yeme hell yeah
İnsanların bütün aşağılamalarına inat, yüksek bir tepeye çıkıp ' benim' diye bağırmak istiyorum. Çünkü o benim.

Gayet komik lan. Buna güldüğüm için bana kültürsüz diyen insnalardan da çorabım bile daha kültürlüdür amk. Recep ivedik'in her serisini sinemada izledim. Özellikle 2. Filmin final sahnesinde de hüngür hüngür ağladım.

Siz bilmezsiniz 2006-2007 yıllarında recep ivedik bir skeç karakteriydi. Sırf o günlere olan vefamdan ötürü yine izlerim.

Ayrıca hönkürerek güldüğüm bir sahneyi şuraya bırakayım.
diablo
mizah da zeka aramıyordur. Basit şeyler düşünmek yorulmadan gülmek istiyordur. Aslında o gülmek istiyordur Recep İvedik onun üstüne gelmiştir. gibi birşey
johannstock
recep ivedik filmine bakıldığında, yalnız bir insanın sosyal alanlara karşı saldırgan tutumu ve buna paralel olarak yaşama yabancılaşması teması işlenirken gülmek çok abes olur...

t: filmin konusuna yabancı kalmış insandır.