starbucks

monster degree
Çekiciliği kahvesinde değil tamamen sunduğu şartlarda. Yoksa kahvenin çok daha iyisini içebileceğimiz adları duyulmamış butik kahveciler elbette var.

Ben şahsen şehrim sınırları içerisinde tek bir kahveyle sabahtan akşama kadar istediğim şekil bir masada ve tamamen benim kullanımıma sunulmuş bir prizin elektriğini serbestçe kullanarak oturabileceğim başka bir mekan bilmiyorum. Evim hariç tabii.
patriyot
İslamcılar at pazarından çıkıp, şal üstü gözlükleri ile görmemiş gibi akın edince İyice ayağa düştü. Nerde vitaminsiz, suratsız tip varsa starbaksa doluştu. Önceleri ne güzel kızlar gelirdi de sohbet ederdik.

O güzel kızlar home partylerde yitip gittiler...
blackandwhitememories
Bir kere bile girmeyerek mağara adamlığı pozisyonumu koruyorum. Bunu da böyle sanal ortamlarda söylüyorum hani, sanki dışarıda söylesem taşlanacakmışım gibi hissediyorum. Starbucks'ta kahve içmeye davet edecek yazarlar aranıyor.
monster degree
Yazları penguenler, kışları çöl aslanları için elverişli iklim koşullarına sahip şubeleriyle huzurlarımızda olan marka.

Yaz günü zatürre olmuş birini görürseniz %81.9 ihtimalle bir hafta öncesinde Starbucks'ta oturup buzlu bir içecek tüketmiştir.

Monster degree, starbucks Karşıyaka iglosundan bildirdi.
sultanahmet
abartildigini dusundugum "kahvehane". ayrica 12 dedinmi kapaniyor. memleketimin starbucksi bile bir baska calisiyor.
not: her sube ayni olmayabilir. ustume gelmeyin. bahsedilen yer Konya.
parody
gerek şık ambiyansı gerekse kahvelerinin tadıyla çok beğendiğim markadır. orada içtiğim aynı çeşit kahveyi farklı ve bilindik başka bir markada içtiğimde aynı tadı alamıyorum. elbette çok kaliteli kahveler sunan yalnızca bu iş üzerine yoğunlaşmış yerler de var; fakat starbucks bilinirliği ve daima göz önünde olmasıyla ön plana çıkıyor.

şubelerine gittiğimde hoşça vakit geçiriyorum. fiyat konusunda da pahalı olduğunu düşünmüyorum, aksine bence fiyatlar gayet yerinde, verilen paranın fazlasıyla karşılığını veriyorlar. adı sanı duyulmamış yahut orta kalite denebilecek yerlerdeki abartı rakamlar yok. içeceklerden Caramel Macchiato, white chocolate mocha yiyeceklerden ise; Cheesecakeler öncelikli tercihlerimdir. mozaik kek ve diğer tatlı türündeki yiyeceklerini gözü kapalı tercih edebiliyorum, zira işi biliyorlar.
tekel savascisi ahmet abinin yegeni
Yanlış hatırlamıyorsam dünyanın en büyük kahve toptancısıdır kendileri. Türkiyedeki şubeleri ortadoğu pazarındaki sahibi olan shaya'ya bağlıdır. Ki shaya da aralarındaki en bilindik markası victoria's secret da dahil olmak üzere birçok markanın ortadoğudaki sahibidir.
kizilbas
gitgide pahalılaşan kahve zinciri. kahveleri güzel de ondan ziyade bütün gün bir yerde oturup dersimi çalışayım falan dedin mi gerçekten çok iyi bir oluşum. kimse kimseyi rahatsız etmez. istediğin gibi takıl.
bilweb1
kahvelerini oldukça pahalı bulduğum ve tatlarını beğenmediğim bir kahve zinciridir fakat (bkz: cool lime)* oldukça sevdiğim bir içecektir.
bilweb1
kahvelerini oldukça pahalı bulduğum ve tatlarını beğenmediğim bir kahve zinciridir fakat (bkz: cool lime)* oldukça sevdiğim bir içecektir.