trendyol

hunyadi
sınav haftası için kahvem biterse diye bu site üzerinden üçüncü taraf satıcıdan kahve sipariş ettim sınav haftası bitti bitecek kargo daha hala gönderilmedi. üstüne bir de sipariş de iptal edilemiyor. bu nasıl bir kurnazlıktır anlamadım gitti. illa müşteri desteğini arayarak mı muhatap olmam gerekiyor birileriyle?

tanım: benim için rezalet bir e-ticaret sitesi. hepsiburada ve n11'in bulunduğu mezarlığa kendilerini gönderiyorum ve bir daha buradan alışveriş yapmıyorum.
element
kesnlikle uzak durulması gereken site. indirim adı altında bindirim uyguluyorlar. üzgünüm trendyo bizimle değilsin. hadi naş canım.
bouii
Fiyatlara bindirip ardından indirim yapan e-ticaret sitesidir. atıyorum üç bin lira olan bir saati iki yüze indirdiğine o markanın ederini bilmeden atlamamızı bekliyorlar. Trendyol woman, trendyol parti vs adı altında çıkardığı koleksiyonları görüntü olarak güzel olsa da kumaşlarından kalitesizlik akıyor.
Kırk yılın başında çok nadir gerçek bir indirim fırsatı sunuyor onda da geç tedarik edip ardından mng kargoyu tercih ederek ürünün ulaşımını yüz yıla çıkarıyor. Morhipo, boyner varken yüzüne nadir bakılır.
parody
tarkan'ın reklamında oynadığı firma. kurye reklam performansı güzel. cem yılmaz hepsiburada'da tarkan burada, farklı bir rekabet ortamı var.
can you see
black friday sebebiyle günde en az 3 mesaj atan site. atmayın mesaj falan her şeye zam geldi. maaşımız yetmiyor. o mesajları keşke "eğonomi çohh eyi " diyen yatay çizgili tişçrt giyen dayıya atın abi.