confessions

azrailin regl donemi

1. nesil Yazar - Yorulmak bilmez

  1. toplam entry 668
  2. takipçi 22
  3. puan 9319

tek başına sinemaya giden insan

azrailin regl donemi
en iyisini yapandır. yanınızdaki tiplerin sizin görüşünüze ve zevkinize aykırı yorum yapmasına katlanmak zorunda kalmazsınız. hele bir de bu şahıslar filmden anlamıyorlarsa daha da sıkıcı olur.

kafanıza göre bir yere oturursunuz, film arasında o tek başına olmanın verdiği kafa rahatlığıyla kafanızı dinleyerek sigaranızı içersiniz.

ezik olup yalnız olmak var.. sinemaya yalnız gidenler asla bu gruba girmez..

eh bir de insanların basit düşünce ve davranışlarından sıkılan, yalnız takılmaktan zevk alan yalnızlar da var. işte bu kişiler en asil duyguların insanı.. kafası rahat, kendine arkadaş.

evet bu kişi benim. insanlar aptal ve sıkıcı. yüzeysel düşünceleri beni rahatsız ediyor. üst insan değilim fakat bu da insanların benimle aynı seviyede olduğu anlamına gelmiyor ne yazık ki.

iphone x kullanmayan fakir sözlük kızı

azrailin regl donemi
utanmadan mesaj atan sözlük kızıdır.

15 dakikadır mesaj atıp duruyor. en son telefon markasını sorunca midem bulandı. iphone x yok mu? dedim yok dedi. pis fakir. yüzüne dolar çarpa çarpa rencide ederim seni. ne demek x yok? bir de utanmadan benimle yazışıyor. hayır efendim. olmaz. madem x yok neden bana yazarsın ki azizim. vallahi hafiften incindim dolarıma kıran girsin ki .

şimdi ben ne diyeceğim ben çevreme yahu. benim gibi elit, sabah yüzünü dolar suyuyla yıkayan, kahvaltısında dolar aromalı reçel barındıran parasal akımın öncüsü, dünyanın görüp göreceği mantıksal doğru olan ben! nasıl olur da bir fakirle konuşur? vallahi kendimden utanırım. utancım geçsin diye işçilerime zam yapma isteğim geldi azizim.

ilişki sonrası ölen horoz

azrailin regl donemi
alemin kurt delikanlısı horoz cevdetin viagra kullandığı için yüksek dozdan gittiği sanılsa da aslında yüksek oranda testosteron salgılamasından kaynaklanmıştır.

bilmiyorsanız söyleyeyim, bilmemek ayıp değil öğrenmemek ayıptır.


efendim bunların seks hayatı çok daha hareketli biz insanlara göre. piliç olmuş tavuk hanfendiler fena halde iril iril östrojen yaymaya başlarlar kümese. bunlarda da harem olayı var tabi. 10 tavuk ve 1 horoz yaşar kümeste. tavukların bu yaydığı şehvet kokularını horoz Cevdet mutlaka alacaktır. devamında tavukların, yani dişilerin etrafında döner. belli bir çağa gelmiş tavuklar zaten yumurtladığından, amaç üremek değildir. hayvanlar gibi sevişmek esastır.

"kır belimi yiğidim, civanım, al ibikli horozum" diye altta hard core'lardan hard core beğenen tavuğun; boynunu gagalayan, sırtından telekler yolan (insanlardaki tırnaklamaya benzer evet) horozun görüntülerini akıldan çıkarmamak gerek.

üstelik pek çoğunuza iğrenç gelebilir; bunlar bildiğiniz bok yer! tavuk hanfendilerin çoğunluk kıkırdamasıyla horoza, hızlı bir şekilde başlar taraflar işe, çat çut düm tek, iki dakika sonra nefes nefese bile kalmadan, tanelerini ayıklamaya devam ederler ortadaki bokun.

şehvet budur! tavuk kadını ne istediğini çok iyi bilir.

kozmos

azrailin regl donemi
ne bu şimdi gençler nickaltı partisi var da benim mi haberim yok?

bir adet sözlük yazarı. bana da pink Floyd dinlettirip imandan etmeye niyet etmiş fekat başarısız olmuştur. ayrıca evlenmeyi düşündüğüm sözlük kızı ile muhabbeti var, deliriyorum.

derhal uzaklaş evlat!

sarhoş hali merak edilen yazarlar veritabanı

azrailin regl donemi
ben size anlatayım anam merakta kalmayın böyle..

çok paralı, ultra paralı hatta bildiğin para sıçan, götünü dolar ile silen abiler sayesinde olur da votka içersem güzel oluyorum. ama nasıl güzel nasıl güzel! o biçim güzel. görseniz tramessi sanırsınız o biçim.


sonra fakirliğim tutuyor işte, durduramıyorum. o eski tiner ve bali çektiğim günleri hatırlıyorum. bir koşu gidip marketten iki paket bali alıp tezgahı hazırlıyorum. işler bu esnada farklı bir boyut kazanıyor. zaman yavaşlıyor, hayat akıyor. soluncan değilinden geçmişim gibi iq, o biçim.

karşımdaki de mal gibi bakıyor. eeee azizim, herkes böyle bir güzelliğe sahip olacak kadar şanslı olmuyor ne yazık ki.

hülasa bebeğim memelerinin olması seni kadın yapmıyor. 2 tek de votka içeceksin.


ayrıca çirkin kadın yoktur, gratis de az indirim vardır. ötv'nin canı cehenneme!

bonnie

azrailin regl donemi
minnoş kalbini yesinler senin neredesin sen?
nerdesin sevdiğim neredesin! Mouse ile nickini okşamaktan Mouse pad aşındı halen sen yoksun? sanal aşklarımın en güzeli. gel artık.

gözünün yağına çift sarılı yumurta kırayım da yedireyim, lütfen gel.

azrailin regl donemi

azrailin regl donemi
efendim günlerden bir gün sözlükte dolaşıyorum, yine o arsız tavrımdan ödün vermeden sağa sola sataşırken mesaj kutumda bir hareketlenme oldu(uu beybi).

açtığımda bir hatunun ahlaksız teklifine maruz kaldığımı farkettim, söylediğine göre nickimi mouse u ile okşuyordu... diğer eli de doluymuş, ne var elinde dediğimde "selfie çubunu var şapshik" dedi. afallamıştım.

peki ne zaman sevişiyoruz dediğimde, hemen adresini verdi. odaya girdiğimde göğü... bi dk lan daha eve gitmemiştim amk, nasıl heyecanlandıysam artık...

hücum yeleğimi giyip, adrese vardım. beni kapıda karşıladı. üzerine beyaz bir konbin vardı, elinde ise hala selfie çubuğu...
hiç bırakmıyor musun dediğimde "koleksiyonum var ya şapshik" dedi.

saçında tutup hemen soktum odaya, prezervatif var mı dedi, takılı dedim. oha dedi doğal olarak. hazırlıklıydım nihayetinde. üzerine çıkıp sütyeninin kopçasını iki elimde açtım, hala da açamam amk tek elle. sütyeni çıkarır çıkarmaz göğüsler bağımsızlığını ilan etti mehteran marşı çalmaya başladı fonda ansızın.

şoke olmuştum, bu nasıl memeydi? lanet olsun sebebi memeydi ki? zamanında çok emdirdiğini, emen kişinin de hep sola çalıştığını söyledi. "rocky balboa?" dedim, hıı? dedi. neyse diyip devam edicektim ama dayanamayıp iddaa kuponu yatırmam lazım maçlar başlıyor diyerek evden ayrıldım.

ne zaman meme görsem eye of the tiger ı mırıldanmaya başlıyorum...

dante

azrailin regl donemi
bilenler bilir ki ben bir kamyonum. kenarları beyaza boyanmış lastiklerim ve geniş hacimli dorsemle kafesinden kaçan bir kuş gibi özgürce yollara düşerim. ama işte kalbim tutsak.. insanın zihni ve gönlü özgür değilse kelebeklerin kalbinize doğrudan enjekte edilmesini sağlayan o kamyon yazıları da etkisiz kalır. artık otostopçulara fısıldamak da keyif vermez bir yerden sonra..

şimdi dorseme yüzlerce gül doldurup kapısına döksem sever mi beni bu güzel? benim tatlı kamyonum deyip öper mi beni dikiz aynamdan?


hadi bana evet deyiver. ki o siyah yollar seninle renklensin.

dante

azrailin regl donemi
adresini ver kapına kamyonumla güller dökeyim. adını ver akrostiş şiir yazarım. msn ver titreşim göndereyim. kalbini ver canına can katayım..

beni sen en baştan doğur be güzelim! annem ol.

aşık olunacak erkek modeli

azrailin regl donemi
benimdir. seksi ve yakışıklı aynı zamanda kaslı ve kudretli azrail. tamam hadi kaslı demesek de olur uzun olmasın.

lütfen miyop hanımlar yazmasın. aksi halde şöyle bir şey çıkabilir ortaya;

-melaba ekşi ve yapışıklı aynı zamanda başlı ve kurtlu azrail bey.

ayağınız denk alın ve lütfen sessiz olun.. şu an kaslarım gelişiyo..

zengin itiraf

azrailin regl donemi
okuduğunu biliyorum geri zekalı. haberim yok mu sanıyordun yoksa? ve sana kötü bir haberim var.. umutlarına karşılık vermediğim için üzgünüm; ben bittim. tükendim. ufukta başarısızlık görünüyor ama bilirsin ben vazgeçmem, kendimi iyi kontrol ederim. belki seviniyorsundur bu halime kim bilir.. o halde keyfini çıkar!

halkı pavlov'un köpeği gibi eğitilen ülke

azrailin regl donemi
türkiye cumhuriyeti halkıdır. televizyonlarca aptal kutusu haline getirirsen, insanları bilinçlendirmek yerine omurgasızlaştırır, açlıkla terbiye edersen her şeyi yaptırabilirsin. sonra da "al yavrum mama" deyip önüne makarna atarsın onlar da sana oy verir. ne olacaktı? aklı fikri, keskin bir çizgisi olmazsa, başkan ne derse "he doğrudur" diyerek eğitilirse halk maalesef aklıselim bir sonuca ulaşılamaz.


çok güzel manipüle ediliyorsunuz tebrikler. en basit örnekle pavlov'un klasik koşullanma tekniğiyle eğitiliyorsunuz. be amına koduklarım.

bilinçli bir toplum olsaydık... köpek pavlovu ısırır, pavlov bağırır. köpek pavlovu ısıracakmış gibi yapar ama ısırmaz, pavlov gene bağırır. köpek tekrar pavlovu ısırır, pavlov bağırır.

daha sonra köpek her hamle yaptıkça, pavlov bağırır. böylece köpek pavlova şartlı refleks kazandırmış olur.

özetle geri zekalılar, halk olarak siz belirlersiniz geleceği. tek ve şerefsiz adamlar değil.

artık uyanın

azrailin regl donemi
ciddi anlamda muhalefet olan ve dün sandıkta azınlık olduğunu bile bile tepkisini gösteren insanlara söylenen.


dünkü muhabbetlerden sonra aynen şunu dedim meydanda.. bir keke tav olduk ha? vay amk!


uyanın arkadaşlar. uyanın. söylenmiş ama yine söylüyorum. bu halk kralcı! dün muharrem ince kazansaydı yine tüm halk sokağa çıkardı, eminim buna. hani siz chp, iyi parti gibi muhalefetler olduğunu sanıyorsunuz ya. fena halde yanılıyorsunuz. dün eve geldim ve geri dışarı çıktım. 1 saat boyunca dışarıda kalabalıklar arasından bağıra bağıra küfür ederek geçtim. sevinçlerinde fanatik olsalardı linç edilirdim ama değillerdi. çünkü gördüklerim beni şok etti. chpliler vardı lan bildiğin meydanlarda. ve hepsi de akp bayrağı taşıyordu. yani elemana bakıyorsun, her halinden belli. ama akp bayrağı taşıyor ve slogan atıyor!

en saçma olanı da tanıdığım ve muhalefet bildiğim kim varsa hepsi dün kralcılık oynuyordu.


arkadaşlar kandırıldınız.. sizinle beraber muhalefet oynayan kim varsa dün sandıkta kazanma olasılığı yüksek olana bastı kaşeyi. bu halktan bir yol olmaz. adam olmadı olmayacak.. 5 yıl önce chpli takılan birçok tanıdık şimdilerde türbanlı. doğru yolu bulmadılar.. aksine kralcı oldular.


bu işin de ne denli ciddiye alınmadığını görüyoruz.. chpliyim diyen bile sandıkta nasılsa kazanamayacak deyip akpye basıyor, sonra yine chpliyim diye eve gidiyor. akşam sonuçlar açıklanınca rengi aniden akpye evriliyor ve meydanlara akp bayraklarıyla çıkıyor.

kendi iyiliğiniz için söylüyorum.. sizin gibi düşünen muhalifler olduğunu yanılgısına düşüp de kendinizi kandırmayın. tek başınasınız. gidin bireysel hayatınıza, bireysel çıkarlarınıza yoğunlaşın, kendi çıkarlarınız adına tek başınıza yaşayın. bu halkla güzel günleri görmesi adına tek adım bile atmayın, değmez. bu ülkede asla toplu biçimde bir olaya dahil olmayı düşünmeyin. kandırılırsınız ve yalnız kalırsınız.
0 /