confessions

can you see

5. nesil Yazar - Taze yazar

  1. toplam entry 26
  2. takipçi 0
  3. puan 246

trendyol

can you see
black friday sebebiyle günde en az 3 mesaj atan site. atmayın mesaj falan her şeye zam geldi. maaşımız yetmiyor. o mesajları keşke "eğonomi çohh eyi " diyen yatay çizgili tişçrt giyen dayıya atın abi.

masterchef türkiye

can you see
azize'nin yine, yeni, yeniden elendiği yarışmadır. yahu seni geçen hafta elemişler yürü git evine değil mi? yedeklerden geri çağırınca ertesi gün koştur koştur geldin. bak ne oldu yine elendin. duruş diyorum duruş önemli bir şey.

axl rose

can you see
tam adı, William Bruce Rose Jr olan Guns N' Roses grubunun vokalistidir. rock müziğin çılgın çocuğudur. konserlerinde genelde etek ya da kmini şort giyer. eh bacakları bayağı güzel. grubun delisidir.her konserinde küfüretmişliği vardır. çatallı sesi şarkılarına değişik bir enerji verir.çılgın grubun ve axl'ın gençken yemediği halt kalmamıştır. şimdilerde yaşlansa bile akıllarda eski, çılgın halleri kalmıştır.ortaya karışık bir video bırakayım buraya.

korku filmi klişeleri

can you see
kurban ya kendini banyoya klitler ya da üst kata kaçar. seks yapan bir çift bu filmlerde mutlaka bulunur. korku bu abi korku erotik film izlemiyoruz. ikisini bağdaştıran yönetmenler bunu hangii mantıkla yapmış halen anlamış değilim.

ameno

can you see
era üyesi eric levi tarafından yazılan şarkıdır. şarkının nakarat bölümü ingiltere oda orkestarası tarafından seslendirilmiştir. sözleri Pseudo Latince tarzındadır. yani latince jargonu ama anlamı yoktur. müzikal yapısı size gotik bir dünyanın kapılarını açar.
ayrıca mezuniyet törenlerinde de fon müziği işlevi görür.

yaran fıkralar

can you see
Temel Trabzon' dan İstanbul' a gelmiş, yürüyormuş. Bu arada 5 dakikada bir top atışları duyuluyormuş. Merak edip sormuş." Hemşerum haçan habu top atişlari neyin nesidur?" diye. Kraliçe Elizabeth 'in gelmesi sebebiyle top atışı yapıldığını anlatmışlar. Aradan yarım saat geçmiş ve top atışları halen sürmekteymiş. Temel yine sormuş bir başkasına." Bu top atışları neyin nesidur hemşerum?" diye. Ayni cevabı alınca söylenmiş:
"Ula, yarim saattir bir kariyi vuramadular da "

19 temmuz 2021 erdoğan'ın müjdesi

can you see
bahiscileri yatırmış müşdedir. sağ gösterip sol vurmuştur reis. büyük müjde kuzey kıbrıs türk cumhuriyetine külliye ve millet bahçesi yapılmasıymış. bu müjde beşli çete ve onlardan para devşirenlerin müjdesi olmuş. bir kıbrıs kaldıydı betonlaşmadık o da olacak. top artık kıbrıs halkında.

mutluluktan uyuyamamak

can you see
şahsıma ters etki gösterir. mutlu olduğum zaman öyle bir uykum geliyor ki sanki göz kapaklarıma birer fil oturmuş gibi oluyor. seratonin bende ters etki yapıyor. mutsuzluk mu? ooo zombi gibi yapar beni uykular haram olur. te allam ya beni de normal insan olarak yaratsaydın ya. illa tüm insan davranışlarınnın tersi bende olacak. türümün son örneğiyim ben.

carpe diem

can you see
ilk olarak latin edebiyatının ünlü ozanı horatius'un bir dizesinde geçen felsefedir.
o günden bu yana 'gününü gün et', 'günü anlamlı yaşa', 'zamanın tadını çıkar' ya da 'günü yakala' gibi anlamlar yüklenerek günümüze gelmiş.

kısaca "ben bir daha bu dünyaya gelmeyeceğim. o yüzden yaşadığım her gün benim için önemlidir. dün geçti, yarına çıkacağım bile belirsiz; oysa bu gün soluk alıyorum, gülüyorum, kısacası yaşıyorum!" dur.

piaget teorisi

can you see
bilme, anlama, yorumlama ve öğrenme eylemlerini gerçekleştirmeyi sağlayan zihinsel etkinliklerin genel adıdır. (alıntı vikipedi)
bu entry başlık boş kaldığı için girilmiştir. kendi kendini imha etmeyecektir.
0 /