confessions

dante

1. nesil Yazar - Akıllı

  1. toplam entry 260
  2. takipçi 19
  3. puan 5441

azrailin regl donemi

dante
Benimle ilgili olan problemine anlam veremediğim, sürekli entrylerime saldıran iki yüzlü yazar.
Bir zamanlar dostça davranışlarıyla şimdiki dönüşümü psikolojik sorunlar yaşadığını düşündürüyor.

Terbiyesizliği katlanılır seviyede değil.
Hakaret ediyor bir de utanmadan.

a haber

dante
İnsanın içine umut dolduran çakal holding.
Her izleyişimde ekonominin iyi olduğuna kanıyorum.
Küçükken kendi ihtiyaçlarımızı ebeveynlerimiz karşıladığından ekonomik krizleri bu kadar hissedemiyorduk. Alınanlarla yetiniyorduk. Büyüdükçe ne kadar da zormuş diyor insan.

gerçekliği sorgulamak

dante
Elinizde bir hiçle günü sonlandıracağınız zihin ufku. Bunu yapacak genç beyinlere ilk tavsiye olarak işin içine kuantum gibi fizik olaylarını karıştırmamaları.
İnsanlar bu tarz fizik teorilerine girdikçe Kur'an'ı dahil edip gereksiz bir sorgulayış içerisine giriyor.
Kimse sizin çift yarık deneyini Kur'an ile dengeye sokup sorgulamalarınıza doğa üstü güçle cevap vermenizi istemiyor!

Ayrıca bir taşla sonsuz kuş vurmak için;
(bkz:Üç dilek hakkının üçünü de sonsuz dilek hakkına çevirmek)

akts

dante
Az önce gözlerin 8 olanını gördüğü kol gibi pröğrem.
Yattım Allah kaldır beni.

T: Bir dersin hedeflenen öğrenme çıktılarını kazandırmak amacıyla planlanan öğrenim aktivitelerini başarıyla tamamlamak için gerekli zamanı temel alarak belirlenen İş Yükü (Student workload)'ne dayanan kredi sistemidir.

>>>>Tanım internetten alınmıştır<<<<


neutrogena

dante
Ürünleri pek de kaliteli olmayan, son zamanlarda çıkardığı maskelerle kadınlar arasında popüler olma girişimlerinde bulunan, el kremleri fena olmayan cilt bakım markası. Norveçli balıkçıların favorisi.

koku

dante
İnsanların seçimlerine göre az buçuk tartttığım beyin uyarıcı molekül.
Şu an meyveli- baharatlı kokuyla alnımın ortasına çivi çakılmış gibi hissediyorum.

harç

dante
İkinci öğretim öğrencilerin yatırdığı para.
Yatiramiyorum diye okulu aradım. Hat müdüre düşmüş. Sen derece mi yaptın o yüzden mi kabul etmiyor dedi. Yok çok küçük bir farkla kaçırdım ama yine de Ayrıcalık tanıyorlar mı bilemem eheheheh dedim demek çok küçük bir farkla kaçırdın ha ahahah sen benim kim olduğumu biliyor musun dedi yok dedim okul müdürüyüm ben sen benim dersime hiç girmemişsin belli seni bu sene alayım ben dedi.
Nabız şelale.

Bir daha gevşek konuşursam ağzıma eşekler otursun.

pazar günü kaldırılsın

dante
Asla yapılmaması gereken olay. Pazarın kaldırılması cumartesiden hemen sonra pazartesiyi getireceği için doğru dürüst dinlenmeden işe, okula gitme süresini kısaltacaktır. Pazar gününü kaldırmak yerine pazar ve pazartesi arasına yeni günler eklenebilir.

Pazar, pazarhemensonrası, pazartesi öncesi, arefe gibi.

oral fiksasyon

dante
Freud'a göre ağız haz bölgesidir ve Bebeğin oral dönemdeki sürecinde doygunluğa ulaşmaması sonucu ileriki aşamalarda kişiliğine yansır ve oral yollarla ilgili problemleri ortaya çıkarır. Alkol, oburluk, sigara tiryakiliği, cinsel sapkınlıklar gibi yansımalarla kendisini elli eder.

Halk arasındaki ismi icin;:
(bkz:Ağız tiryakiliği)

mor

dante
Besinlerin içerisinde görünce bende hep " lezzetli " imajı oluşturan ama ahududu, böğürtlen tarzı ürünleri meyve olarak tüketmeyi sevip pişmiş hallerini sevmediğimden her seferinde tongaya düşüren renk.

ambidextrous

dante
Her iki elini de kullanabilme özelliği.

Sanırım bende de olan durum. Geçenlerde yazı yazarken bir kadın " aaa sol elinizle nasıl yazabiliyorsunuz ya ben hiç yapamıyorum " diye yaklaşınca ben de " ben de sağ elimle yazamıyorum. Aynıyız " diye cevap vermiştim. Kalemi eline alıp sol eliyle yazmaya çalışmıştı. Sonra bana verince ben de sağ elimle yazayım derken sağ elimle gayet rahatça yazabildiğimi fark ettim. Evet sol elime göre daha çirkin fakat zaten sol elimle yazdığım yazılar da o kadar güzel değil.
0 /