confessions

hanc deil yolcu

2. nesil Yazar - Alışmaya çalışıyor

  1. toplam entry 81
  2. takipçi 5
  3. puan 1589

sapyoseksüel kadın

hanc deil yolcu
yakışıklı ve paralı adam birazda zeka pırıltısı gösteriyorsa kadının adı sapyoseksüel oluyor. halbuki sadece bir pırıltı.
" geç bunları anam babam, geç bunları" demek istediğim okadar sapyoseksüel olduğunu söyleyen kadın var ki. öyle bir arkadaşım vardı. sevgilisi tam bir gerizekalıydı. ama hatun zekasına aşık olduğunu söylerdi. halbuki sadece bol paralıydı.
ben sapyoseksüel değilim. hatta kaşıntım bile var kendisine. fazla akıllı insan ya zamanla başa diktatör oluyor ya da aklı her oyuna çalışıyor.

şeytan'a uydum diyen 62 yaşındaki tacizci

hanc deil yolcu
allah korumuş dediğim vaka. daha kötü şeylerle de sonuçlanabilirdi.
yüzsüz şeytana uydum demiş birde. hiç küçümseme kendini bence. şeytan sana uymuştur.
şimdi söyleyin namaza hazırlanan kadın neresini açmış olabilir? eminim suç kadındadır. hiçbirşey yapmadıysa bile göz kapaklarını açıp bakmıştır. bu da tahrik sebebidir.
benim anlamadığım amcanın yüzü neden kapalı? eminim bir ceza almadan serbest bırakılacaktır. enazından rezil olurdu. biz tanımayız ama sokağındaki komşusu bile tanır.
geçmiş olur inşallah kıza.

zümrüt apartmanı

hanc deil yolcu
yazılanları okumaktan, söylenenleri dinlemekten, düşündüklerimi konuşmaktan çok utanıyorum. bu konuların eğitimle paralel olmadığını biliyoruz. onun için ben yazardan çok savunucularından utanıyorum. sen nasıl öyle bir kitabı basarsın, yayınlarsın ve üstüne de " sizin aklınız almaz" dersin. sen nasıl bir sapığın çirkinliklerini dağıtmasına izin verirsin. nasıl bu işten para kazanırsın? evet benim aklım almıyor. midem de almıyor.
ben bu adamın sadece yazdığına inanmıyorum. bir geçmişi olduğunu düşünüyorum ve yasal süreçte araştırılmasını talep ediyorum.

kaybedenler

hanc deil yolcu
hergün yeni maddeler ekleyebileceğimiz liste. eşref kolçak hayatını kaybetti bugün. bende kariyerimi ve kazancımı ikiye katlayacak bir işi kaybettim. olsun iz bırakarak yaşadığınız bir hayatı kaybetmek o kadar da üzücü değil. olsun bugün kazanamadığım parayı yarın kazanırım.
kaybettiklerimiz yaşadığımız sürece bitmeyecek. yolumuza bakalım.

murat özarı

hanc deil yolcu
dünyanın en önemli sorunlarını tartışıyormuşcasına konuşan, öncesinde hiç tvde görmediğim program yorumcusu. aslında adamın bir suçu yok. programın kendisi aptalca. aynı programı başka 4 farklı programla 15 kişi yorumluyorlar. izleyeni salak yerine koymaktır bu.

türk polis teşkilatı

hanc deil yolcu
şimdi yakınlığa girersek orada iş değişir. ben inandığımı söyledim herzaman ve bundan asla şaşmadım. sadece en iyi ihtimalle hırsızlık olduğunda bile polisten başka gidecek yerimiz yok bu ülkede. siz başka ne için orada oluyorsunuz bilmiyorum. sansaryanı bildiğimden emin olabilirsiniz bu arada yıl 2019.
saygılarımla.
0 /