confessions

johannstock

2. nesil Yazar - Geleceği parlak

  1. toplam entry 15
  2. takipçi 2
  3. puan 1087

sözlük yazarlarının söylemek istedikleri

johannstock
yaşam ne kadar değerli değil mi? bir bakıyorsun ki, yaşamın içindesin ama zamanla bu kayboluyor, sen de arayıp duruyorsun.

evet, durup dururken gözlerim ve ruhum geçmişe yöneliyor. unutup yitirdiğim anılar birden canlanıp uykuma saplanıyor. asıl üzücü olan ise benim bunları toparlamakta güçlük çekmem.
toparlayamıyorum.
çünkü artık yaptığım çizimlere, dinlediğim müziklere, dostlarıma, okuduğum kitaplara ve en önemlisi yaşamıma gerektiğinden fazla önemi vermiyorum. bu benim suçum değildir belki. belki böyle olması gerekiyor. ne yazık ki ben bu durumu kabullenemiyorum. yıllar önce böyleydi, bundan sonra yine böyle olacak...

bonnie

johannstock
kendisi bir gün buralara bakma ihtiyacı duyarsa, ekşi sözlük hesabımı kaybettiğimi bildirmek isterim. hani olur ya, güzel günlerde buluşuruz. bunu bozmak istemediğim için belki beş yıl (belki 4 yıl) sonra buralara uğrarsa benim için makbule geçer...

not: çok uzun yazmak istedim.

deniz gezmiş

johannstock
71 devrimci kopuş önderlerinden.

en önemli özelliklerinden biri, gençliği işçi sınıfıyla buluşturmak istese de, genel bakımıyla bunun için destek görememiştir. aydınlar için bir cevap araması manidardır.