confessions

john overmars

1. nesil Yazar - Akıllı

  1. toplam entry 319
  2. takipçi 11
  3. puan 5359

ekşi sözlük

john overmars
hiç bir şeyi beğenmeme timi dolu, clickbait başlıkların cirit attığı, kaotik bir yer. hiç bir şeyi beğenmeyen; ama kendini en bilirkişi, en hata işlemez göre egolar arşta.sınıfsal olarak insanları küçük gören garip bi kesim var bi de.çok kaotik çok karışık, çok karmaşık bi yer.bunun dışında nası bi yer olduğuna dair lig maçı gününde onunla ilgili başlığın zirve yapması burayı özetliyo.kaliteli içerik mi var illa ki de.ipini koparan dolmuş.ya gergin ucuz trol siyaseti, ya fanatik futbolla yatıp kalkma ergenliği ya da her şeye her tavra karşı anlamsız bi olumsuzlama hissi hakim.

tamam goygoy geyik dönsün de neden bu kadar öfke, kötü söz ağızda birikmiş şekilde yapılıyo ve bu normalleşmiş bunu anlamıyorum.

kamuoyu oluşturma dikkat çekme açısından evet etkin de, nası bi kamuoyu,nası bi gündem belirleme?bu tartışılır.

çok gevşek bırakılmış, gevşemekten ekşimiş gibi.her şeyin herkesin her yerin bi aurası vardır ya kimisi iyi gelir kimisi de sizin enerjinizi emer burası enerji emiyo öyle bi yer benim için.

arpg

john overmars
action role playing oyunun kısa adı.hack and slash sınıfı da diyebiliriz.izometrik hack and slash arpg bulmak zor.genellikle pvp türünde online tabanlı olmakta.offline campaigni olan gözüme çarpan wolcen lords of mayhem var orda bi türlü alpha sürüme geçip full release olmadı.

asgari ücret

john overmars
her şeyin fiyatı 2 katı artmış gördüğüm kadarıyla.artık en temelinden en lüksüne para harcamaya korkar oldum.bu ne lan. her şey pahalı.diş macunu cips temel ürünler abur cubur .asgari ücretin en az 2500 tl olması lazım.enflasyon diz boyu muhteşem türkiye!

patates kızartması

john overmars
en önemli püf nokta yağın içinde çok bekletmemek kızmış yağda bi süre orta ateşte tutmaktır.dışı hafif kavruk seviyorsanız sonlara doğru yüksek ateşte kızartın sonra kısın böylece dışı çıtır sarı kahve arası içi pofuduk olur.bir dee sanırım simitle beraber ısıtınca asla aynı tadı vermeyen yiyecektir.bu yüzden tazesi makbuldur.kızarttığınız anda tüketin.

azrailin regl donemi

john overmars
benim 3-4 sene önceki hayat doluluğumu heyecanımı gençliğimi hatırlatıyor yazdıkları.keşke o günlere dönebilsem.okudukça kendi 25-26 yaşlarıma aklıma geliyor.eskisi gibi adrenalin dolu öfkeli heyecanlı hırslı ve özgüven dolu günlerimi hatırlamak garip yazılarına baktıkça.

hotmail vs. gmail

john overmars
gmail arşiv gibidir.mail ortamının kileridir.sürekli genişleyen bir stoğu vardır.geniş çaplı sanal usb olarak kullanabilir yıllar önceki mail dosya vsleri burada hala saklı olduğunu görürsün.hızlı ve kullanışlıdır.outlook berbat bir uygulamadır.yeni gelen maili en önde göstermez.aradığın hiç bir şeyi bulamazsın.arayüzü insanı yorar.

gmail'in tek kötü tarafı google drive'a bir dosya yüklemeye çalıştığında virüs olarak algılar.outlook bir tek bu konuda daha iyi.

30 yaşından sonra anlaşılanlar

john overmars
yaşamın rengi atmış.bir yanın çocuk bir yanın adam bi yanın genç.şakası yok hayatın ama şakayla karışık sadri alışık tadında traji komik bir hal alıyor insan .özellikle mükemmel bi çocukluk ve ilk gençlik geçirmişseniz ve şu anınız traji komikse sürekli geçmişi düşünür bi yanınız.

ne eski cinsel istek ne eskisi gibi heyecanlı ya da idealist böyle cıva gibi ağır ama yine de akışkan garip bi ruh hali işte.tarifi imkansız o yaşa gelmeden.ne demiş şaiirrr anlayamazsınız.


ergenlikten çıkıp ta başka bir ergenliğe geçmişsiniz gibi. 30 yaş sendromu saçma bi hal işte.

anlatamadım hiç anlamadılardan ziyade anladın mı samet tadında.ne aşırı duygusallığa ne aşırı duygusuzluğa gelemiyor insan bu yaşta.olgunlaşmak sanıım böyle bir şey.denge arıyor insan her şey de öyle bir aheng-i cümbüş istiyor.

2018 rusya dünya kupası

john overmars
brezilya çakma brazilya nerde rivaldo nerde gerçek ronaldo roberto carlos taffarel.nerde firminho neymar.almanlar yine klasik favori.zaten kadro havuzları iyi.yine alttan ilignç adamlar geliyor.belçika yıllardır genç semih gibi patlama yapması bekleniyor.backleri yok onun dışında genel olarak iyi kadroları var ama turnuva takımı değiller.arjantin'de aguero yok ama göbeklitepe higuein var.yılar yılı zaten kaleci çıkaramayan bi millet.savunmaları yok.

sırasıyla almanya fransa brezilya ispanya favoriler.süpriz olarak bi tek belçika var.o da hep yapacak bir şeyler ne zaman belli değil.nijerya eski nijerya değil.ingiltere ne atar ne kokar.hep ortalama kadroları var yıllar yılı.overrated bi kaneleri var işte.beckham owen heskey neuvilli seaman lıdönemde bile final kupa görmediler.ki futbolun beşiği ne hikmetse.

platform

john overmars
nesli tükenen video oyunu türü.crash bandicot spyro en başarılı örnekleridir.3d de.gittikçe izometrik minimal 2d 'a dönüşmüştür.limbo,inside buna örnektir.micro genius ve sega konsollarıyla altın çağını yaşamıştır.belki biraz da ps1'de.artık longplay platform kalmamıştır.en bilineni super mario'dur.
0 /