confessions

kaptonur

1. nesil Yazar - Esrarengiz

  1. toplam entry 1246
  2. takipçi 100
  3. puan 34083

fabl

kaptonur
Fabl ya da Öykünce sonunda ders verme amacı güden, güldüren, düşündüren ve genellikle manzum öykülerdir. İnsana ait bir özelliğin insan dışında bir varlığa verilmesidir. Fablların kahramanları genellikle hayvanlardır.

Kısa bir fabl;

Bir gün tavşan ormanda koşuyormuş ama nasıl koşma kimse durduramıyor hayvanı. Derken tavşanın karşısına kokain çeken zürafa çıkmış. Tavşan zürafanın yanına gitmiş;

- ya zürafa kardeş bırak bu zararlı alışkanlıkları gel beraber koşalım sağlıklı yaşayalım. Demiş.

Zürafa kabul etmiş başlamışlar koşmaya. Deli gibi koşarlarken karşılarına Esrar çeken fil çıkmış. Tavşan filin yanına gitmiş;

- ya fil kardeş bırak bu zararlı alışkanlıkları gel beraber koşalım sağlıklı yaşayalım. Demiş.

Fil de kabul etmiş başlamışlar ormanda deli gibi koşmaya. Birden bunların karşısına tam kolundan eroin vuracak bir aslan çıkmış. Tavşan aslanın yanına gitmiş;

- ya aslan kardeş bırak bu zararlı alışkanlıkları gel beraber koşalım sağlıklı yaşayalım. Demiş.

Bunu dediğinde aslan kafayı kaldırıp tavşana pençeyi bir çakmış tavşan yamulmuş. Bunu gören zürafa;

- ya aslan kardeş sen neden tavşana vurdun? sana kötü bir şey demedi ki. Demiş.

Aslan zürafaya dönüp;

- bu amk tavşanı ne zaman extacy içse bütün ormanı peşine takıp koşturuyor. Demiş.

Bunun kıssadan hissesi şu arkadaşlar extacy içerseniz polise gel koşalım demeyin amk shsjsbahhshs

azrailin regl donemi

kaptonur
Anatomiye değil de matematiğe ihtiyacı olduğunu söyleyen yazar. Bende her yok var. Örneğin aynı anda hem anatomi hem de matematik öğretebilirim kendisine example; kamasutranın bütün hareketleri sgxhgshshsh saymak sınırsız aslan gel sen yamacıma abin hepsini öğretecek sana shxjxbjsjs.

azrailin regl donemi

kaptonur
Kendisi komik olan yazardır. Ürolog falan demiş ama gerek yok şekerim. Bu yazıyı sana samsun'dan yazıyorum ama 3 gün önce Ukraynadaydım. Ukraynada bir üroloğun bana 1 senede öğreteceği şeyleri ben mal sahiplerinden öğrendim yeteri kadar. Anatomi dersen sabah 7 de tostunu ye beni bekle!

azrailin regl donemi

kaptonur
Adamlıktan dem vurup benimki şu kadar diye ölçü verirken relg döneminde olduğunu unutmuş yazarımsı. 5 metrenin her metresi mi kanıyor adam! Haa bu arada benim adamlığımı sorguluyorsan gösteririm başı hariç ama!

toplu mesaj

kaptonur
İnsanımsıların ekseriyetle bayramlarda attığı mesaj tipidir. İnsanı önemsizliğe sürükler. O topun içinde olduğunu bilmek ve mesajın soğukluğu içindekiler ne kadar samimi yazılmış görünse de görünsün boşluğa sürükler insanı. Hele bir de bu sikten sikten mesajları Facebook massenger'dan atan hayatı beleş wifi üzerine kurulu olanlar var ki insanın sinirden kendini sikesi geliyor. Siz siz olun toplu mesaj atmayın durup duruken ananıza küfür ettirtmeyin!

(bkz:Ekseriyet'i cümle içinde kullanmak)

nagehan alçı

kaptonur
105 gün ceza aldıktan sonra mahkemeler Erdoğan'a da ceza vermeli diyen kocası saksocu kendisinin de sermaye yapılması gereken yazarımsı. Kuyruğu sıkışınca bülbüle bağlamış ellam. (kadınlardan özür dilerim)

anın görüntüsü

kaptonur
Bu ne ameke? Sghshajq bu arada o ananas 2 aydır orda duruyor bende onu yiyecek ağız yok Yunanistandan bir hevesle aldım 5 tane ülke gördü amk xhxjxhshsh 10 a tamamlayıp Türkiye'de açık arttırmayla satacam inşallah shzjshhah

bonnie

kaptonur
Kafasına göre takılan yazardır. Kimseyle alakası yok yazıyor sadece. İşten eve evden işe gidiyor delillerim var doğru söylüyor xhsjhsjsjs. Şaka bir yana kimseyle alakası olamayan kafasına göre takılan yazardır. İşten eve evden işe gidiyor delillerim var doğru söylüyor shxhshshh nasıl yedirdim ama ikinciyi ahahahha

bedelli askerlik seçimlerden sonra

kaptonur
Bedelli askerlik AKP nin tekelinde olmadığı gibi hiçbir partinin de tekelinde değildir. Gerekliyse çıkar. Bize oy vermezseniz bedelli olmaz vari beyanlarla ucuz siyaset yapmak tam da AKP nin kulvarında. Ben CHP ye veriyorum askere de gitmiyorum amk varsa kralı götürsün beni askere. Elimde kapı gibi konsolos onaylı tecil belgem var. Bedelli çıkana kadar beklerim AKP ye de oy verirsem bütün sözlük beni siksin! Eyyorlamam bu kadar.

şiddet gören kediye yardım kampanyası

kaptonur
Ülkede şiddete ne kadar meyilli insan olduğunu gösteren durum. Küçücük bir canlıya bunları yapabilen bir mahlukat canlı türü ayırmadan herkese aynısını yapabilir. Bu insalar önceden de vardı ama haberimiz yoktu artık ama artık var. Herkesin böyle durumlara tepki göstermesi şart artık!
0 /