confessions

kaptonur

1. nesil Yazar - gerçekçi

  1. toplam entry 1293
  2. takipçi 101
  3. puan 35208

çakırkeyif

kaptonur
Sargoşlukla ayık olmanın arasında bir yerde olan durum. İnsanın en çok düşündüğü andır belki de.

Bugün bir şey düşündüm hafif Çakır keyifken. Gemide 8 tane gürcü personel var ve ben 1 tanen bile gürcüce kelimesi öğrenememişim. Bunun sebebi adamların Türkçe bilmesi. Olsun lan adamlara sabah kendi dilleriyle günaydın desem nolur ki amk. Mutlu olurlar lan. Kendimi emperyalist yavşaklar gibi hissettim şu an bundan sonra adamlara gürcüce bir şeyler diyecem amk vicdanım rahat değil pek!

chalcis

kaptonur
Yunanistan'ın bir şehri.

Yunanistan'da garip bir hava var lan Yunanistan huzurlu bir ülke. Bu zamana kadar Türk olduğumu bilip bana kötü gözlerle bakılmayam ülke ayrıca. Düşmanlık insanın kalbinde, milliyetinde değil. Ayrıca milliyetçiliğin kimseye mutluluk getirmediğini daha önce yazdım zaten. Yunan ve Türk düşman değil dost olmalıdır. Bu kadar birbirine benzeyen bir millet olamaz. Yunanistan bizim hristiyan halimiz gibi amk. Siyasi mevzular yüzünden Yunanistan'a kin gütmeyin halkı öyle değil. Aşırı milliyetçiler haricinde. Kaldı di onlar Türkiye'de de var. Chalkis mi? Küçük olmasa da sahil kasabası işte ama çok güzel diğer şehirleri gibi. Gezilip görülmeye değer. Kalamarı da süper yapıyor hınzırlar tavsiye ederim.

itf

kaptonur
Denizcilik şirketlerinin adını duyduğunda lord voldemort muamelesi çektiği kuruluştur. Allahtan korkmazlar bunlardan korktukları kadar. Amını evveliyatını siktiğimin Türk armatörleri! Belli bir kısmını tenzih ederim.

8 temmuz 2018 tekirdağ tren kazası

kaptonur
Vicdansızların gün yüzüne çıkmasına sebep olan elim olay. Haberlerde bu kazaya bir kılıf bulmaya çalışan kanı bozuklar var ki ülkenin amk diyor insan. Neymiş efendim metrekareye şu kadar yağmur düşmüş de bilmem ne olmuş da bilmem ne olmuş kaza o yüzden olmuş! O toprağın analizini yapamayan jeoloji mühendisinden tutup da o tahtaları kaç santim arayla dizileceğini söyleyen mühendisin ben anasını avradını sikeyim! 2-3 yıl önce Osman Gazi köprüsünü yapan japon mühendislerden birisi yaptığı hata yüzünden hem de hiçbir ölüme sebep olmazken Yalova mezarlığında harakiri yaparak kendini öldürdü. Bizim orospu çocuklarında nerde o erdem? Nerde o şeref? Nerde o insanlık?

diş macununu ortadan sıkan tip

kaptonur
Hiçbir zaman anlamadığım ve hala da anlamayacağım olay. Diş macununu ortadan sıkınca ne oluyor bir türlü bu triplere girenleri anlamadım. Haa yürürken kaldırım çizgilerine basarak yürür bak o zaman anlarım ama ortadan sıkanı anlamam dhshagayhs.

sevgili olunan dönemde izin alma evresi

kaptonur
Gereksiz ergen halleridir. İzin almak? ne için? Bir de bunların emir kipiyle konuşanları vardır ki sinir olmamak elde değil. Neymiş efendim Ukrayna'da dışarı çıkamazmışım. Tabi canım sen öyle dedin ya sen dedin diye gözün en önemli tedavi merkezi olan Ukrayna'da ben dışarı çıkmam! İnadına her gün çıkmıştım amk xhxjxhshsh Ukrayna lan bu Uganda mı sandın!?

plasebo etkisi

kaptonur
Plasebo etkisi, farmakolojik olarak etkisiz bir ilacın telkine dayalı bir etki ortaya çıkarma halidir. Latince kökenli bir kelime olup hoşnut etmek anlamına gelir . İlaç, vücuda ağız, burun veya enjeksiyon yolu ile verilebilir.

Kaynak vikipedi

parol

kaptonur
Aktif maddesi parasetamol olan ilaçtır. İsmini de aktif maddesinden esinlenerek bulmuşlardır.

İşim gereği ilaçlarla da haşır neşir olmam gerekiyor ama bir türlü sevemediğim için medikali fazla bilemiyorum. O yüzden "başım ağrıyor efendi gaptan" diyene de parol veriyorum "karnım ağrıyor efendi gaptan" diyene de parol veriyorum. Neresi olursa olsun bir yerim ağrıyor diyorsa parol'ü dayıyorum arkama yaslanıyorum. Bazen bu olmaz ki ama yaa diyen çıkıyor. Onları da ikna ediyorum inanıyorlar garipler plasebo etkisi misali xhxjxhshsh. İşim gücüm yok prospektürs mü okuyacam amk!?

zengin sözlük yazarlarının karalama defteri

kaptonur
Bugün bir şeyi fark ettim sözlük. Ben İnternetsiz kalınca daha mutlu bir adam oluyormuşum. Hatta benim sürekli agresif olmamın sebebi ülkenin bu haliymiş. Sürekli haber okumaktan vay amk nereye gidiyor bu ülke demekten kendi hayatımın gidişatını unutmuşum. Bir karar aldım artık içinde siyaset olan bir haber okumayacağım. Bana ne lan milletten ne halleri varsa görsünler. Zaten senede 3-4 ay duruyorum ülkede paso dışarıdayım kah Avrupa'nın göbeğinde kah Ukraynada kah Rusya'da. Kazandığım para ile millet fakirleşirken ben lord olma yolunda ilerliyorum ama aynı zamanda milleti düşünüyorum. Bundan sonra ben varım sadece! Getirin lan portakal suyumu!
0 /