confessions

kozmos

1. nesil Yazar - Esrarengiz

  1. toplam entry 1406
  2. takipçi 57
  3. puan 34518

kitap okurken not almak

kozmos
altını çizmekten daha işe yarar. altını çizmek ne kadar salak bir şey. çizince daha iyi anlamış olmuyor insan, ya da daha unutmasını daha ötelemiyor. ama not almak kitap kadar kalıcı bir şey.
önce karıştırmamak için karakterlerin isimlerini, özellikle 19. yy rus edebiyatında, sonra beğenilen bölümleri.
bu arada kitap 1 kere okunmaz. 1 kere kitap okuyan insan kitabı okudum dememeli. uzun vadede en azından.

anal seks

kozmos
bekaretin bozulmaması amacıyla yapılan anal seksin etikliği konusunda ortak payda öyle sanıyorum, şudur;
kadın birey, toplumsal, dinsel veya farklı çevresel etkiler sebebince zihnine yerleşen bekaret olgusunu, bu olguya yüklediği anlamları, bu anlamların kendisi için ifade ettiği(sosyal koşullanma ile sahip olunan) şeyleri zarar görmemesi açısından korumak istiyor ve fakat bir yandan da birlikte olduğu kişi ile, yani sevgilisi veya nişanlısı ile veya direk fuckbuddysi ile birlikte olmak istiyor. o duygulara ve arzulara direnemiyor, lakin öte yandan bekaret tabusunu da kafasından atamıyor.

şimdi bu iki kümenin kesişim noktası ise ''Delik''

fakat o da ne? vajinal seks bekaretin bozulması demek, ancak bir çözüm var gibi, hmm, bir delik daha varmış burada, saklanıyor ama kaçamaz..

şimdi söz konusu olan ise an itibariyle ''bekaretin bozulmaması amacıyla yapılan anal seks''
itirazı olan yoktur sanıyorum. devam edelim.

bu bekaretin bozulmaması amacıyla yapılan anal seksin etikliği konusunda söylenecek çok söz, sahip olunan çok az zaman var. hissesi alınacak kıssavari cümleler şunlar;

bekaretin bozulmaması amacıyla yapılan anal seksin etik olmamasının sebebi, bekaretin bozulmaması amacıyla yapılmayan anal seksin müsebbibi, yani bekaretini koruyup evleneceği kişiye sunması olayı, ikiyüzlülük temelinde rahat bir şekilde oturuyor.

ben, benimle evlenecek kişinin bana kendisini bakire olarak tanıtmasını lakin benimle evlenene kadar göt deliğinde yeni bir cumhuriyet kurulmuş olmasını istememe hakkına sahibim. bakire olmayabilir, sevgiyi hiçbir zaman bekaretle ilişkilendirmedim, ilişkilendirilmemeli de. söz konusu olan şey bu iki yüzlülük.

''ben sikiştim kardeşim, çatır çutur bildiğin ak47 gövdesi kadar sert penisleri büyüttüm, hey gidi hey, çocukluğunu bilirim onların'' desin, ama ben bakireyim deyip götünde panayır kurmuş olmasın. bunun etik olmadığı konusunda paydaş olmadığım insana açık çağrımdır;
siktir git.

fantezi müzik

kozmos
esasen günaha çağrı kıvamında alt müzik türü olmakla birlikte, varlık temelinde diğer müzik dalları kadar problem arz eden bir alan.
söz gelimi, azer bülbül'den duygularım dinleyerek seviştiğimi hatırlıyorum. o dakika çük-öhm ufkumu katlayan şeyler ellerimin arasındaydı zaten.

anal seks

kozmos
hiçbir şartta, koşulda, mekanda ve zamanda, objede veya sujede vajinal sekse muadil olamayacak kadar tercih dışı bir seks türü. eşcinsel erkek veya kadınlar arasında dahi tartışmalı bir konu hala.
etikliği başka girdinin konusu olmakla birlikte, türkiye ve türkiye gibi gelişmeye müsait olmayan toplumlarda kadın açısından ekseriyetle bekaretin bozulmaması için tercih edilir. deneme yanılma yöntemiyle zevkin sınırları da görülmek isteniyor veya haricen eski bir alışkanlık da olabilir.

erkeklerin memeleri sevmesinin nedenleri

kozmos
Sağlıklı nesillere sahip olma ve yetiştirme fikrine paralel olarak gelen üreme fikrinin, kıstaslarından biri. Kalça ve memelerin büyüklüğü, sahip olunma ihtimali bulunan çocukların sağlıklı besleneceğinin bilinçsiz işareti. Geniş kalçalar rahat doğuma, büyük memeler sağlıklı beslenmeye işaret.
0 /