confessions

ozerk

2. nesil Yazar - Hevesli

  1. toplam entry 51
  2. takipçi 0
  3. puan 2239

tiktak neo

ozerk
aylık abone olup sanki araba yapmışsın gibi takılabileceğin yeni bi olay başlatmışlar. istediğin saatte istediğin arabayı kullanabiliyorsun falan, güzel iş bence.

nesilden nesile kiğılı

ozerk
twitter'da karşıma çıkan babalar günü videosudur. duygulanıyor insan izlerken ama içten içe de bir mutlu oluyor sanki. sonuçta torun müjdesinin babalar gününe denk gelmesi nereden baksan müthiş bir olay. nasip et allahım.. :)

video linkini bıraktım buraya: https://twitter.com/KigiliGiyimAS/status/1404366422143295495

seni çok bekledim

ozerk
özcan deniz ile irem helvacıoğlu'nun başrollerde olduğu yeni dizi. bu akşam star'da başlıyormuş. ayrıca mustafa uğurlu gibi usta isimler de var kadroda. fragmana bakılırsa güzel bir dizi olacakmış gibi görünüyor. meraklısına fragmanı bırakıyorum buraya:


maske takma zorunluluğu

ozerk
insanlar yavaştan sıkılmaya başladı bence artık. herkes maskeyi indiriyor. yarım takıyor falan. o eski korku kalmadı galiba. ama şakası yok arkadaşlar bu çok ciddi bir durum ya maske mesafe temizlik. bu üçlüye dikkat.

appgallery

ozerk
uygulama indirene bedava internet hediye eden uygulama mağazası. an itibarıyla sürekli çekilişler yapmakta. hatta büyük çekilişlerinde matebook, mate xs, akıllı saat falan vermekte. tabi ben henüz o büyük hediyeleri kazanan şanslılardan değilim ama bedava internet de yetiyor tabi bana. bir de link veriyim: https://tinyurl.com/y3mmzrq2

yaay

ozerk
"başka bi dünya" sloganı ile açılan yeni sosyal medya uygulaması. an itibarıyla app. store ve google play'den indirilebiliyor. şu ana kadarki bilinen uygulamalara ek olarak kategori ve puanlama uygulaması ile diğerlerinden ayrıştığını düşünüyorum. ayrıca bu sayede kullanıcılar arasında hafif bir rekabet hissi de doğuracaktır bana göre.

anadolu

ozerk
Anadolu güzellemelerinden sıkılmış durumdayım. Neden bizde her şeyi kutsama özelliği var? Ben biraz da Refik Halit Karay gibi yaklaşmak istiyorum konuya. Milli mücadele döneminde herkes Anadolu'yu öve öve bitiremeyip gerçekçi olmayan metinler yazarken Refik Halit Anadolu'nun ve Anadolu insanının kötülüğünü de ortaya koymuştur. Memleket Hikayeleri'ni herkesin okumasını öneririm.

üslup

ozerk
ne dediğinizin hiçbir önemi yok. üslubunuz düzgün olduğu sürece her insana her şeyi anlatabilrisiniz. ülkemizdeki en büyük sorun bu bence. çıkan kavgaların çoğu da bundan. örneğin trafikte yaşanan kavgalar...

seni seviyorum ayı

ozerk
hani bu ayıcık almak sevgililer gününün en olmazsa olmazıydı. geçen sen kimse ayıcık almamış sevgililer gününde. şaka gibi. videoyu izleyince ister istemez la bu ayılar size ne etti diyesi geliyor insanın. hopi sayesinde bu sene ayıların itibarı kurtulacak herhalde.

merak edenler için video:

#durexilekorun

ozerk
metrosundan metrobüsüne şehrin her yanını saran, her billboardda durex markalı kasktı, yağmurluktu, şemsiyeydi pek çok çeşidine denk geldiğim reklam kampanyası. insan ister istemez düşünüyor acaba durex bunları da mı üretmeye başladı diye ama sanırım akıllıca bir göndermeden ibaret bunlar. hatta 18tl'nin bile bir anlamı vardır kesin.

#birfikrimvar

ozerk
sosyal medyada tarım ve ormanlarımızla ilgili fikir ve önerilerimizi yazıp tarım ve orman bakanlığı'na ulaştırabileceğimiz hashtag. 21 kasım 2019'a kadar devam eden 3. tarım orman şurası kapsamında #birfikrimvar hashtag'ine gönderilen tüm fikir ve öneriler tarım ve orman bakanlığı tarafından değerlendirmeye alınacakmış.

galatasaray

ozerk
ali sami yen ve arkadaşları tarafından galatasaray lisesi'nde kurulduktan sonra günbegün başarısına başarı katmış, bayrağımızı uluslararası arenada defalarca dalgalandırmış spor kulübü. biz hep birlikte beraberlik içinde oldukça daha çok kez şampiyonluk yaşarız.
0 /