confessions

pasaj

1. nesil Yazar - Enerjik

  1. toplam entry 397
  2. takipçi 62
  3. puan 7408

kahvaltı

pasaj
günün en ehemmiyetli öğünü. es geçilmemesi ve poğaça gibi sağlıksız atıştırmalıklarla yapılmaması gerekir. aksi halde güne sağlıksız başlamış olunur.

brezilya

pasaj
güney amerika'da bulunan ve bu kıtanın en kalabalık ve büyük ülkesi. atlas okyanusu'na uzun bir kıyısı bulunur. rio karnavalı, amazonları, kahveleri, sambası, modelleri, futbolcuları hayli meşhurdur.

falling stars akımı

pasaj
Rus DJ Smash tarafından başlatılan Falling Stars akımını, Türkiye'de ise Seda sayan simit sarayı'nın marka yüzü olarak başlattı. kayan yıldızlar anlamına gelen falling stars akımını sosyal medyada tıpkı seda sayan'da olduğu gibi tatsız bir şekilde daha çok kez karşılaşacağa benziyoruz. seda sayan'dan sonra sefa doğanay tenis kortunda ve buse narcı da arabasında akıma destek verdi. bakalım ilerleyen günlerde bizi nasıl tatsız pozlar bekliyor.


zenginsozluk.com/foto

eylül

pasaj
kişide çok değişken duygular meydana getiren ay. diğer aylardan farkı, bu kadar farklı duyguyu bir arada yaşatmasıdır. genel itibariyle sevdiğim aydır eylül.

radyo dinlemek

pasaj
Birçok kesim tarafından unutulmaya yüz tutmuş bir kültür, fakat bu kültürü çok iyi bir şekilde icra eden radyo programcıları da mevcut. Şu an sevdiğim ve bu alanda gerçekten iyi olduğunu düşündüğüm radyo programcısı zeki kayahan Coşkun. Gece yaptığı yayınlar ile sokağı radyoya radyoyu sokağa taşıyor ve gayet keyifli anlar yaşatıyor.

amonyak

pasaj
Hidrojen atomu ve azot atomundan meydana gelen herhangi bir rengi olmayan, keskin ve rahatsızlık verici bir kokuya sahip gaz bileşiği. formulü NH3'tür.

sükse

pasaj
fransızcadan dilimize yerleşmiş olan sözcüğün aslı: "succês". Başarı anlamına gelmektedir. Bir diğer anlamı da ilgi çekici durum, gösteriştir.
0 /