confessions

pasaj

1. nesil Yazar - Yaratıcı

  1. toplam entry 426
  2. takipçi 64
  3. puan 8007

zengin olma yolları

pasaj
çok orijinal, aşırı yaratıcı fikirlere sahip değilseniz öyle bir yolunuz yoktur. ha orijinalseniz çok yaratıcıysanız da öyle bir ihtimal çok düşüktür. birçok faktörün bir araya gelip birbirini desteklemesi gerekir, bu da kusursuz bir işleyiş gerektirir.

zenginler için daha zengin olmanın yolları hayli fazla, ama bu saydığım da zengin olmanın yolları içerisine girmez, çünkü zaten zengindirler. söyleyeceklerim bu kadar.

bir de beni tek çek

pasaj
Bir diğer anlamıyla şunları ifade eder: Boşver yanımdakileri, nasılsa o fotoğrafları bir yere koymayacağım ve kullanmayacağım, iyisi mi sen beni bir de tek çek de burada esaslı bir fotoğrafımız olsun.

kaktüs

pasaj
Gövdeleri etli olan ve yaprakları da diken şeklindeki çiçekli bitki. farklı farklı çeşitleri bulunmakta ve yönüyle bulunduğunuz ortamları renklendirebilmektedir. ayrıca bu bitkinin birçok faydası bulunmaktadır.

saygı

pasaj
bir üstteki entrydeki yazarın da dediği gibi, "bu coğrafyada en eksik olan meziyetlerden" öyle iyi ifade etmiş ki sözcüğün coğrafyamızdaki yeri ve anlamı ancak böylesine iyi anlatılabilir.
0 /