confessions

poor

1. nesil Yazar - Havayı kokluyor

  1. toplam entry 100
  2. takipçi 11
  3. puan 2785

kadınların kadınları sinir eden özellikleri

poor
nazı, niyazı çok abartmaları.

tabi her kadın için var olan bir özellik değil ama insan görüyor. ya ben buna katlanamıyorum. bazen erkekler için çok üzülüyorum hatta. kendisini adeta bir padişahın sol taşağı, bir bulunmaz hint kumaşı, bir buckingham prensesi falan sanıyor kimisi. herkes ona göre hareket etmeli, kibarlıktan ezilmeli, neye trip yaparsa hizaya girmeli diye bakıyor hayata. çıldırıyorum.

hanımcılık

poor
ya amk ben bu işin. yazın bakın ne oldu. eren bülbül'ü hatırlarsınız. çocuk öldürülmüştü. bir arkadaşım hakkında tweet atmış. favladım. whatsapp'tan mesaj attı: "poor ya sen beni favladın ama favlamasan. kız arkadaşım bu ara takık. seni de tanımıyor. öyle her şeye kızıyor. alınma lütfen. biliyorsun. hanımcılık kazanacak. eheh." yazdı.

ben senin gelmişini, geçmişini...

sonra ahiretten bile engelledim tabi dingili.

bir insana hanım ya da bey olduğu için değil insan olduğu için değer verin. partnerinizin hayatını belli ölçülerde kolaylaştırın. sevin, sevilin. gönül yapın. ama insan olun dalyaraklar. sinirlendim valla.

charles bukowski

poor
allah'tan hayatta değil. emrah serbes'in bu kadar popüler olduğu bir ülkede bu herif yaşasa işimiz komple haşattı.

yanlış olmasın. bukowski güzel yazar. bizim okuyucu sığır.

hotel california

poor
beni çok hüzünlendiren şarkı. popülerdir falan ama güzeldir be.

fularlı fm'de şu an çalıyor. ulan. radyoyu keşfedeli 10 saniye oldu mu amk? niye hemen hüzne bağlıyorsunuz beni. 2 dal sigaram var. yapmayın gece gece.

haruki murakami

poor
japon bir yazar. sıradışı bir tarzı var. ben bu japon yazarların sürekli kültür pompalamalarından hiç keyif almıyorum ama bu herif zaten kitabın her yerinde kültürel öğe vereceğim diye zorlamıyor ve doğal bir tarzı var.

en sevdiğim yazarlar arasındadır.

yeşil çay

poor
demleme olanının içimi biraz daha zordur. poşet olanlar daha kolay. poşette de zorlananlar için yaseminli yumuşak içim ve portakallıyı öneririm. ikisi de doğadan markasına ait sanırım.

kır düğünü

poor
kır düğünü diye başlanılan aktivitenin köy düğünü olarak sonlanması.

gerçekler.

misafirleriniz içeriye girerken davulcu tarafından bahşiş için sıkıştırılıyorsa... neyse neyse.

tolga çevik'ten eşine duygusal mesaj

poor
yav tolgacım az ötede sev eşini. ben de cinsiyetçi buldum ama yani bunu cinsiyetçi değil samimi olarak yazdığını düşünsek bile bunun cinsiyetçi bulunabileceğini biliyordun. eşinin rahatsız olma ihtimalini düşünecek kapasitede adamsın. kadın çıktı sözde komik, özde rezil bir açıklama yaptı senin yüzünden. birader daha net bir duruşu olan bir şey yazsan, illa bunu eşinle paylaşmak istiyorsan da paylaşsan evinde.

hayır eyvallah yazdın böyle bir şey. o zaman tepki alınca neden tepki aldık ki diye söylenmeyin. daha yazılırken tepki alacağı belli.

decathlon

poor
cepa'ydı sanırım. ne güzel şube açmışlar yav öyle. ayrıca öğrenci dostudur. spor malzemesi adı altında ayak üstü sikmeye çalışan markalara tokat niteliğinde.
0 /