confessions

ruhunusatanzengin

1. nesil Yazar - Havayı kokluyor

  1. toplam entry 253
  2. takipçi 3
  3. puan 2825

fixerkit

ruhunusatanzengin
son derece başarılı bulduğum bir web araçları kiti olan uygulama belirli bir sınıra kadar ücretsiz olarak kullanma imkanı vermektedir. Eğer sosyal medya yöneticiliği yapıyor ya da blog sitesi sahibi iseniz fixerkit ile sıra bulucu, anahtar kelime analizi, araçları kullanma imkanı bulabilirsiniz.

mirc

ruhunusatanzengin
98-99 yıllarında başlayan bu akım 2003-2004 yıllarına kadar devam eden düşük internet bant genişliklerinde bile çalışan son derece basit bir iletişim server sistemi. Kelebek / Zurna bunların farklı port ve kanalları olarak yıllarca popülerliğini korudu. Sonra sesli sohbet / görüntülü sohbet kanalları ortaya çıktı ama hepsi Whatsab / Facebook gelince silindi. Mirc hala bazı sohbet sitesi ve uygulamalarında devam ediyor.

ticari kredi

ruhunusatanzengin
bazı avantajları olmakla birlikte ( özellikle avrupa fonundan sağlandığında faiz oranları düşüktür ) bankanın koyduğu ek masraflar ile birlikte astarı yüzünden pahalıya gelen kredilerdir. Örneğin ticari kredilerde her yıl alınan ( Özellikle finansbankta ) Kullandığın kredi limitine göre bir meblağ var. ben üç sene önce 30k için 400 tl para ödüyordum. Anlayacağınız hiç bulaşmayın.
0 /