confessions

ruhunusatanzengin

1. nesil Yazar - Havayı kokluyor

  1. toplam entry 273
  2. takipçi 3
  3. puan 2978

bong

ruhunusatanzengin
tay dilindeki bong veya baung sözünden geldiği, bambu ağacından kesilmiş bir çubuğa, boruya veya kutuya denildiği; ayrıcana sigara içmekte kullanıldığı ifade edilmiş. Keyif verici maddeler içmek bununla yasal değilir. Tütün ile birlikte nargile şeklinde kullanılır. Nargilenin küçüğü demek mümkün. Tütüncüler de bir kaç örneği var ama internetten de satın alabilirsiniz.

teff çayı

ruhunusatanzengin
kestane tadında bir tahıl bitkisinden elde edilen çay. bu bitki etiyopya kuzeyinde yetişse de oradaki şartlar sağlandığında her yerde yetiştirilebilir bir bitkidir. tam anlamı ile endemik denemez bu yüzden.
teff çayı beyaz, kahverengi ve kırmızı tonlarda olur. rengine göre tadı da değişir. kahvaltıdan önce aç karna içilir ve metabolizmanızı düzenleyerek zayıflamanıza yardımcı olur. içinde yok yok. kalsiyum protein ve demir bakımından zengin bir bitkidir.

sizi tok tutar, sindirim sisteminizi düzenler dolayısı ile zayıflamanıza etki eder.
ayrıntı: http://www.tefftohumlucay.org/

motor yat

ruhunusatanzengin
lüks deniz gezi aracı olarak da tanımlayabiliriz. Özellikle yaz sezonunda türkiye'ye önemli girdiler kazandıran sektör'de yurt dışında en çok tanınan markaların başında breezeyachts.net gelmektedir. Özel Yat Kiralama, Kiralık Motor Yat ve Kiralık Gulet alanlarında hizmet vermekteler.

borsabit

ruhunusatanzengin
Türkiye'de hizmet veren bitcoin borsası özellikle eth/btc bazında işlem yapan tek borsa. 100 tl alt limitli olması tercih edilebilir neden. Referanslı sisteme başladıkları için bu sistem ile gelir elde edenlerin güzel komisyon oranları alacağını düşünüyorum. android ve apple uygulamaları da son derece başarılıdır.
https://borsabit.com/

1000kitap

ruhunusatanzengin
çok değerli bir online kitap arşiv sitesi. Okuduğunuz kitapları arşivleyip listeleyebiliyorsunuz. Kitap değerlendirmeleri, yorumlar, yazar listeleri, okuma günlüğü. Kesinlikle çok başarılı bir site.