duyurular

19 mayıs

zenginsözlük zenginsözlük
'' Zafer, zafer benimdir diyebilenindir. Başarı ise başaracağım diye başlayarak sonunda başardım diyenindir! ''

Türk Kurtuluş Savaşı'nın 100. Yılı, Atatürk'ü anma gençlik ve spor bayramı tüm Türkiye Cumhuriyeti'ne kutlu olsun.

Yolbaşımız ulu önder Mustafa Kemal Atatürk'ü, silah arkadaşlarını ve tüm şehit ve gazilerimizi Şükran ve minnetle anıyoruz. Ruhları şad olsun.
0

muhabbet kuşumun keyfini nasıl yerine getiririm

esdemirei esdemirei
Elimde 5 ay 11 günlük bir muhabbet kuşu var. Dün 4 ay 26 günlük kardeşini pencerede kafeslerine bir kedinin saldırması sonucu kaybetti. Kaybetmekle demek istediğim, kafesin kapısı açıldı ve kuş korkuyla dışarıya kaçtı. Öldü mü kaldı mı bilmiyorum. Büyüğü, küçüğü elinde büyüdüğü için yokluğundan ötürü boşlukta gibi. Durduğu yerde çok düşünceli gözüküyor. Bu durumunu düzeltmek ve keyfini yerine getirmek için ne yapabilirim? Şimdiden yorumlarınız için teşekkürler.
3

zengin sözlük'ü canlandırmak için neler yapılabili

esdemirei esdemirei
Sözlüğün durumu yazar olduğumdan beri pek iç açıcı görünmüyor. Çoğu kişi yazmayıp çevrim içi ile yetiniyor yazanların ise girileri ise tartışmaya açık seviyede giriler. Geçenlerde bir arkadaş 23-26 Nisan 2019 tarihleri arasında İstanbul'da zirve yapmaktan bahsetmişti. Yazar arkadaşlardan bazılarıyla tanışabilme şansım olacağı için sevinmiştim. Bugün ise 26 Nisan 2019. Ne zirve oldu ne de başka bir şey. Hem bu monotonluğu yitirmek hem de yazarlar arasındaki ilişkiyi güçlendirmek için ne yapılabilir?
6
1 /