duyurular

animasyon klip

esmer ama yavsak olmayan taylan esmer ama yavsak olmayan taylan
Selamlar arkadaşlar. Yapacağım bir müzik için animasyon klip yapmak istiyorum. Lakin bir teknoloji özürlü olduğum için hangi programları kullanacağım, programları öğrenmem için ne kadar zaman gerektiği konusunda bir bilgim yok. Ücret karşılığında yaptırabileceğim birileri bulunur mu ya da içinizde anlayan var mı? Bilgisi olan arkadaşlar cevaplarsa çok sevinirim.
2

kurban bayramı

zenginsözlük zenginsözlük
daha az trafik kazasının olduğu, daha az kurbanlık hayvanın canının yandığı ve daha az kasabın kendini kestiği bir bayram olması ümidiyle...
ayrıca senin kaç kilo et çıktı, benimki şu kadar çıktı diyenlerin olmadığı.
veren el'in alan eli görmediği...
yılda bir görünen akrabaların, her gün seninleymişçesine seni evlendirme çabalarının olmadığı.,

nerede o eski bayramlar geyiğini diri tutan insanlarla dolu bir bayram geçirmeniz dileğiyle.

aramak yerine, gitmenin tercih edildiği nice bayramlara...

Kurban bayramınız mübarek olsun.
0

film önerileri

blackandwhitememories blackandwhitememories
merhaba cancağızlar,

zengin sözlük film izleme grubu için film önerilerini buradan alabiliriz. benim önerim "life" filminden yana. bir süredir merak ediyordum ve bugün başlayacaktım aslında ama araya başka bir şey girdi tam başlayacakken iptal oldu. bana da bi sebep olmuş olur ve sonunda başlayabilirim.
5

yurt sorunu

dante dante
Merhaba arkadaşlar yurt sorunum var. Gideceğim yerde sadece merkezde yurt varmış. Benimki ise ilçeye çıktı ve ne yapacağım hiç bilmiyorum. Vakıflar, dernekler vs onerebileceginiz bir şey var mı?
2

jurnalci hakkında

zenginsözlük zenginsözlük
merhabalar bilgi yönünden zengin olmasını temenni ettiğimiz zengin sözlüğümüzün zengin yazarları.

bilindiği üzere üçüncü ayımıza girmiş bulunmaktayız. sizler ve eklediğiniz bilgilerle nice aylara ve yıllara... zengin sözlük olarak sürekli olarak kaliteli içerik ve yazar konusunda hassasiyet gösterdik. bazen yetişemediğimiz zamanlar olmuştur. sizler bu süreç içerisinde gerek 'iletişim' bölümünden attığınız mesajlarla gerekse sözlük üzerinden yazdığınız özel mesajlarla formata aykırı entry'lerin ayıklanmasına ve silinmesine yardımcı oldunuz. bu sürecin daha sağlıklı devam etmesi ve sürekli olarak düzgün entry'ler görmemiz adına yönetime yardım amaçlı 'jurnalci' olma taleplerinizi lütfen bu hesaba yazılı olarak bildirin. jurnalci modülü aynı zamanda düzeltmen olma yolunda ilk basamaktır, kaliteli ve sürekli her jurnalci birer düzeltmen adayıdır.
zengin sözlük, sizlerin yardımı ile daha kaliteli bir yer olacaktır.

üstelik jurnalcilere tavuk bedava!
0

okuma grubu kitap seçimi

blackandwhitememories blackandwhitememories
merhaba arkadaşlar,

grubun 5. kitabını da artık seçme vakti geldi. aslında ağustos 1 olarak ayarlamıştık ama en azından şurayı bir günlüğüne erken açalım. her zaman olduğu gibi önerilere açığız ve şahsen önerimi öğlen gibi yaparım, şimdi elimin altındaki kitaplar neler bilmiyorum ve kontrol ettikten sonra hangisini okumak istersem onu yapacağım.

önerileri bekliyoruz ve gün sonuna dek yaparsanız eğer ardından da çekilişi yapar ve nihayete erdiririz. sonrası malum okumalar okumalar.

mevcut durum hakkında bilgisi olmayanlar için de işte link;

https://zenginsozluk.com/zengin-sozluk-kitap-okuma-grubu_4712
9
1 /