confessions

elfen lied

1. nesil Yazar - Hevesli

  1. toplam entry 63
  2. takipçi 18
  3. puan 2223

zengin itiraf

elfen lied
Dün gece uyuyamıyor ve kendimi bunaltıp duruyordum. Arkadaşım "uykun gelsin diye sana kitap okuyayım mı" dedi. Ben de seve seve kabul ettim. Ben uyuyayana kadar kitap okudu. Ona bir şey demesem de aşırı tatlı hissettim, içim mutluluk doldu. Öyle uyuya kalmışım.
Mutsuz geçirdiğim günlerde küçük prens'in sesli kitabını okuyarak uyumak en tatlı terapilerden biri benim için. Sanırım hepsi çocukken gece uyumadan önce masallara duyulan özlemin yansıması.

zengin sözlük yazarlarının rüyaları

elfen lied
hala etkisinden kurtulunmayan, Freud ve psikanalizi zor durumda bırakan, allah'ım neden böyle şeyler görüyorum denesi rüyalardır.

rüyamda çocuk sahibi idim ve çocuğumun yüzü aşırı değişikti. adamın teki kaşla göz arasında çocuğumu kaçırıyordu. adamın elinde m 16 var hatta salak salak her yere ateş ediyor.
Ben çok bunalıp korkuyorum. elimde hiçbir şey yok çoçuğum ağlıyor orada . sonra kamuflaj gibi bir şey hazırlayıp eli silahlı adama saldırıyorum ve yeniyorum da çünkü tam rambo gibi bir şeyim. Krav maga üstadı performansı gösteriyorum. çocuğuma kavuşacağım sırada çocuk nilüfer çiçeği gibi açılıp çiçeğe dönüşüyor. ben de diyorum ki yüzü zaten bir garipti bir şeylerin yolunda gitmediğini biliyordum.
çocuğum çiçeklerin arasına karışıyor yine bulamıyorum ve bunalmaya devam ediyorum. sonra düşünüyorum
çocuğumun yüzü garipti omuzları birbirine yaklaşık, süt dişleri yok kleidokranial displazisi varmış.

ayrıca kaçırılması rüya bile olsa çok içimi acıttı hala garip hissediyorum.

kelimelik

elfen lied
Bağımlılık yapan sonrasında sıkılıp sildiğim sonrasında tekrar indirip tekrar bağımlı olarak döngüye bağladığım güzel oyun.
Hadi indirmediyseniz indirin beraber oynayalım.
Nick gasaiyuno beklerim^^

izmir kitap fuarı

elfen lied
Yaklaşık 6 yıldır düzenli şekilde gidip kitap alıyor, imza günlerine katılıyordum. Sonrasında ise uzun vadeli düşündüğümde kitap imzalatmanın salakça olduğunu fark ettim. Evet evet 6 yılda bunu anca anlayabildim. 2 saat kurukta bekle, yazar kitabı imzalasın 20 sn falan bu kısım fotoğraf çekin ve bitti. Hadi söyleşi var ise yine katlanılabilir en azından bir şeyler öğrenme, yazarla sohbet etme şansın var. O yüzden bu yıl gitmiyorum. Neden bu kadar pragmatik bir insan olduğuma dair bir fikrim yok.

türk erkeğinin romantizm anlayışı

elfen lied
Dün akşam arkadaşımla konuşurken bir daha gözlerimi yaşartan duygusallıktır. Arkadaşım sevgilisi ile ayrı idi uzun zamandır barışmışlar. Kızı tanımadığım için soruyorum: nasıl biri anlatsa diyorum. Kız için şey diyor:
"Adam gibi adam be" sjsjsj
az sonra helal koçuma deyip sırtına vuracak kıvamda hem de.
Ne diyeyim mutlu olsunlar da bu kadar duygusallık neden sevgili beyler.

umre diye balıklıgöl'e gitmek

elfen lied
Kayserili bir firmanın 68 kişiyi kandırması sonucu ortaya çıkan trajikomik durum. Rio karnavalı kadar olmasa da Allah affetsin güldüm baya.
Umreye gidiyoruz diye yola çıkan kişileri Urfa'ya Balıklıgöl'e gezmeye götürüp geri getirmişler.
https://www.cnnturk.com/turkiye/bu-kadarina-da-pes-68-kisiyi-umre-diye-balikligole-goturduler?utm_content=buffer84c52&utm_medium=social&utm_source=twitter.com&utm_campaign=buffer&page=1

canlı yayın kazaları

elfen lied
Favorim CHP İzmir milletvekilinin canlı yayın yaparken Kemal Kılıçdaroğlu'nu Gandalfa çevirdiği beni son derece güldüren canlı yayın kazasıdır. Siyasetten böyle şeyler bekliyorum beni güldürsün bir işe yaramıyor zaten.

vize haftası

elfen lied
Öğrencilik hayatım boyunca en entelektüel olduğum, bilgimin arttığı dönemler bu zamanlar olmuştur. Bizde (bkz:diş hekimi fakültesi) vize haftasından çok vize ayı olduğu için o dönemde kitap okuyasım, sanatsal filmler izleyesim ve kendimi belgesellere kaptırasım geliyordu. Tutunamayanlara 4. Kez başlamak, karamazov Kardeşler aslında harika bir kitap diye güzellemeler yapmak, "abi Tarkovski muhteşem adam" diyerek filmlerine başlamak gibi hoş aktiviteler içerir. Yaptıklarımdan hiç de pişman değilim aklım hala yapmadıklarım da assddhd.

avm

elfen lied
Türk halkının alışveriş dışında sosyalleşme mekanı olarak gördüğü yer. Hafta sonu çoluğunu çocuğunu alıp AVM gezmek bana çok soğuk bir hissiyat veriyor. Parka falan gidin ne bileyim binadan binaya geçerek yaşamak hissi çok yorucu.
Tek sevdiğim yeri d&r galiba.

sosyal medya kullanmayan insan

elfen lied
Teknoloji çağında sayısı günden güne azalan insan grubu. Radyasyondan ışıma yapabilecek seviyeye gelmiş bağımlıların aksine daha normal ve sağlıklı bir ruh haline sahip olduğunu düşünüyorum.

"çünkü tüketim kültürü bizi dışarıya çağırır. içimize dönmekten alıkoymak ister. kadim kültürde münzevinin bir saygınlığı vardır. oysa tüketim toplumunda “yalnız insan” tedirgin edici görünüyor.

kişiden sürekli olarak “kalabalık bir fotoğraf” bekliyor popüler kültür.

uçan kuştan, yerdeki karıncaya kadar kâinatın diline sahip, her canlının hayatına saygılı, merhamet ehli birisi sırf “sosyal medya hesabı” olmadığı için yani kendi hayatını “paylaşmadığı” için itici bulunabilir, bir sorunu olmalı bunun diye en hafif ifadesi ile asosyal olarak damgalanabilir.

ihtimal cümlesi kurduğuma bakmayın, artık öyle görülüyor."

zengin sözlük yazarlarının karalama defteri

elfen lied
Geçmişte yaşadığım günlerce ağladığım, nefes alamayacak gibi hissettiğim olayları şimdi hatırladığımda hiçbir şey hissetmiyorum. Sanki ben yaşamamışım gibi. Bu hissizlik muazzam bir mutluluk veriyor, inanılmaz güçlü hissediyorum. Geçiyor arkadaşlar her şey geçiyor düzgün düzgün beklemeyi bilelim sadece.

diş beyazlatma

elfen lied
Karbonat vs. İle evde yapılan dişlerdeki lekeleri çıkarma çabası mineye zarar verir ve çok da işe yaramaz. Dişin kendi tonundan 4-8 ton açılacak şekilde 2 tip beyazlatma yapılır. Ofis ve ev tipi beyazlatma olarak. Ofis tipi diş hekiminin kliniğinde direkt olarak uygulanan daha az seanslı işlemdir. Ev tipinde ise kişiden ölçü alınır ve plak yapılır kişi 1-2 haftalık süreçte o plağın içine beyazlatma jelini kendisi koyar ve 12-14 saat ağzında bulundurur. Ev tipi beyazlatma da önemli olan kişinin beyazlatma işlemi sürecinde renk veren hiçbir madde yememesidir (kahve,çay,meyve suları,salçalı yemekler vs) beyazlatma öncesi ve sonrası muhakkak fotoğraf alınmalıdır doğru bir şekilde karşılaştırma yapabilmek için. Beyazlatma işlemi sırasında veya sonrasında dişlerde hassasiyet görülebilir muhakkak hekime bildirilmelidir hassasiyet önleyiciler uygulanır veya işleme ara verilir.

the end of the fucking world

elfen lied
1 günde başlayıp bitirdiğim kafa dağıtmalık çerez dizi. Ergen dizisi gibi görünsede değil çok daha derin bir şekilde ilerliyor. psikopat baş karakterlerimizin yaptığı yolculuk farklı bir havaya da katmış diziye. Oldum olası sayko başrollere bayılan bünyem alyssia'ya bayıldı.Sonunu neden böyle bitirdiler bilmiyorum ama umarım 2. Sezonu gelir.

platonik aşk

elfen lied
İnsanın kendine yaptığı en büyük işkencelerden biri. Ulvi kısmını geçiyorum işin çünkü iyi kötü elinde hiçbir şey yok. Koca bir hayal ürünü. Seni sevmiyor işte daha ötesi yok. Ayrıca platoniğinizin düğününe gidip çeyrek altın takma salaklığında bulunmayın. Acısı yıllar geçse bile geçmiyor.
0 /