gelinim mutfakta

miyesmikcih
Cast ajansları iyice çaptan düşmüş. Bu tür yapımlar için ve hatta çok ünlü ve ünsüz yapımlar için darülaceze, huzurevleri ve benzeri kurumlar taranır, stüdyoya eleman sağlanırdı. daha sonraları üniversite öğrencileri (okan bayülgen, beyaz) gibi şovmenlerin yapımlarına okullarından taşındılar.
bir ara elektrik transferi yarışmaları başladı, semra hanım, oğlu rahmetli ata türk gibi figürlerle seviye iyice dip yapmaya başladı. Olmadı kadın erkek çiftleşme yarışmalarına astrolog falan koymaya başladılar. iş iyice zıvanadan çıkmaya başlamıştı ki mutfak programlarını ortaya sürdüler.
onur diye bir oyuncu sunucu bu işi biraz seviyeli götürüyordu ki acun onur yerine seda sayan'ı piyasaya sürüp seviyeyi yerlere düşürdü.
cast ajansları en ucuz figuranları servis etmeye başladı. Bu kişiler insanı adeta zıvanadan çıkarıyor.
fatıh urek ve gelinim mutfakta.
gelin kelimesi geçen programı alakasız fatıh ürek'e söndürdüler. ne kadar maliyeti düşük figürler varsa onları buldular. reyhan hanım derken sokak ağzını frenleyemeyen çiğdem hanım. kadın ürek'i de arkasına alarak yeni gelen yarışmacılara verip veristiriyor. ve fatih üren her konuda çiğdem-elif ekürisini haklı çıkarıyor.
bunlar dediğim yerlerden toplanıp yevmiye artı yatak artı yemek olarak otellere yerlestiriliyorlar. ben bunların gelin kaynana olduklarından da şüpheliyim.
bu otellerin evlendirme programlarında malum işten ünvan aldıklarını duymuştum.
bekleyelim görelim nereye kadar gidecek bu programlar.

yattığım yerden gözüme takılanlar.